Autor Zpráva
ff
Profil *
rád se dozvím co zlepšit. díky
kohout
Profil *
Myslim že je to celkem povedené, ale chtělo byto nějaký hover v menu..
Vincenzo
Profil
JO vypadá to docela dobře...
S tím hoverem souhlasím s kohoutem!!!
Polaroid
Profil
Vezmeme to odzhora:

I. na logu ta obec není příliš vidět;
II. červený nadpis se na tom zeleném špatně čte;
III. písmo má, nespíš nejen díky text-align: justify, příliš velké mezery mezi slovy => špatně se čte;
IV. ta mapka se mi líbí;
V. i zpracování novinek;
VI. menu není ošklivé, ale odkazy by se měli při najetí kurzorem měnit;
VII. proužky ankety by měli být odsazené od levého okraje (alespoň o 2em);
VIII. největší chybou je asi absence patičky, kde by měly být informace o autoru, mail na něj a další kontakt na vaší obec;

Kód tradičně nehodnocen. (fakt mě nezajímá)

Jinak velice pěkné!
Wan-To
Profil *
Souhlasím s Polaroidem, jen bych ještě dodal, že když někdo hledá nějakou důležitou informaci, tak mu je jedno, jestli se text špatně čte :-)
Acci
Profil
Ve Firefoxu mi nefunguje menu

Oprava: Pouze fotogalerie
Kráťa
Profil
Jo, hezké, i barevně sladěné, ale s tím justify by to chtělo něco udělat. Třeba někam vložit slovo atd, nastavit levý a pravý okraj... aby ty mezery nebyly tak velké, fakt se to blbě čte. Navíc to hlavně blbě vypadá, když na jednom řádku je pět slov a na následujícím dvě. :-)
ff
Profil *
díky moc. pár věcí jsem opravil ale nevím co konkrétně s tím písmem - jak opravit zmíněný problém s text-align:justify.
a hover... menu je řešeno tak, že si s tim ie neporadí, proto jsem hover raději nenastavoval vůbec.
Kráťa
Profil
ff
on ti to kazí pouze ten první, druhý a třetí řádek textu, kde máš dlouhá slova. U justify jsou lepší krátká, nebo širší řádek. Zkus ten text pouze nějak překopat, aby ta dlouhá slova nebyla zasebou.
ff
Profil *
no snad jsem s tím už něco provedl.... Dík
Hynek
Profil *
Nastavil bych font hlavního textu na "Times New Roman" nebo jiný čitelnější font
ff
Profil *
times je ale patkový font na papir, ne??? tady se použivají bezpatkové jako arial či verdana...
Kráťa
Profil
ff
ten první odstavec už je bezva. Co ještě trochu ten druhý?
Hynek
Profil *
ff: Jo, nebo Arial - bezpatkový na obrazovku :-) Ale na Times se hodně nadává a moc se nepoužívá, ale je to IMHO supr font... i na obrazovku
Tomik
Profil
Velice povedené, jn se trochu poprat s tím justify a hoverem u menu a bude to zcela ok.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0