Autor Zpráva
lopik
Profil
Prvy graficky navrh pre stolarsku firmu sa zakaznikovi nepacil, a preto sme vytvorili druhy. Prosim o porovnanie tychto navrhov, pripadne co by ste zmenili na tom druhom navrhu. Vdaka
makomm.jarlu.com/navrh.png
makomm.jarlu.com/navrh2.png
Vladosik
Profil
Prosim, v cem je rozdil?
temistokles
Profil
Osobne mi tie návrhy prídu zhruba rovnaké, i keď ten druhý je asi o čosi lepší :) Neviem ale, že keď sa zákazníkovi nepáčil prvý, či ten druhý bude vnímať inak :) Inak je to celkom pekné, len mi to príde trochu detské a neprofesionálne.
Vladosik
Profil
lopik
Nevim kde byla chyba, ale puvodne jsem az ve velikosti zadny rozdil nevidel, nyni uz malou zmenu vidim. Druhy je myslim horsi, v prvnim vice vynika menu. Ovsem souhlasim s temistoklesem, ze jestli se zadavateli nelibil prvni navrh, nebude se libit ani ten druhy. Do toho uz ale nevidime, treba se mu nelibil jen nejaky detail, ktery si opravil...
lopik
Profil
Vladosik
kazdopadne podla rozhovoru s nim chcel konkretne o nejaky ten odtien bledsiu stranku s porovnanim s prvym navrhom a taktiez chcel hlavicku s viac obrazkami a s inym fontom v nadpisoch a v hlavicke. este som mu neposlal tento druhy navrh a preto som to najprv dal sem aby ste mi poradili co by som mohol zmenit. konkretne mi nedal ziadne poziadavky ako to ma vyzerat. proste chcel nejaky originalny a pekny web. dufam ze mi poradite co mam este zmenit pred tym ako mu tento navrh poslem. pripominam este raz: jedna sa o druhy navrh. dakujem
Vladosik
Profil
Neporadim, protoze prvni navrh se mi libi o dost vice. Ten druhy je oproti prvnimu chudsi. Snad bych si aspon pohral s menu. Treba ho opet stylizoval tak jak je v prvnim navrhu. Takhle vypada moc obycejne.
lopik
Profil
Vladosik
mas pravdu aj mne sa paci prvy navrh viacej. ale co ked sa nepaci mojmu zakaznikovi. poslem mu tento druhy navrh a uvidim co mi nan povie. mozno budem musiet zacat od cisteho platna. no uvidime.
lopik
Profil
ak by mi niekto vedel poradit co by som mohol zlepsit na tom druhom navrhu rad jeho nazor privitam.
temistokles
Profil
lopik
Tuším som pôvodne videl dva takmer identické návrhy, alebo sa mi len čosi marilo? Že si dvojku nahral znova? :D

No tak sa pridávam k Vladosikovi, jednotka je rozhodne lepšia.
Lexter
Profil
U mnoha stránek mě trápí, řekl bych těžkopádnost. U tvé mám pocit (nejspíš kvůli stínování), že mi sklouzne po backgroundu dolů pod monitor a budu je sbírat někde na podlaze. Uber stíny, zostři linky. Barvy svěžejší.
lopik
Profil
Lexter
dik za radu skusim to napravit.
lopik
Profil
Lexter
upravil som to podla tvojich rad. tu je vysledok: makomm.jarlu.com/navrh3.png
tajny spion
Profil
Jsem pro 2, proc? Nevim.
temistokles
Profil
žltá farba z 2, hnedá z 3 :D
lopik
Profil
no nakoniec mi zakaznik povedal ano az na tento navrh: makomm.jarlu.com/navrh4.png
no podla mna je aj tak najlepsi tento: makomm.jarlu.com/navrh.png
fokol
Profil *
tak ¨proč se ptáš tady když se líbí tobě
niCe
Profil
Líbí se mi o tom "Lorem Ipsum". Jdu si o tom přečíst někde více.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0