Autor Zpráva
Kaifman
Profil
Ahoj, prosím o kritiku mého projektu http://best-audit.com.

Předem děkuji za všechny doplňující nápady a tak podobně :-) Kaifman
Kritix
Profil *
Pěkně vyvedené, moc ke kritice toho není. Jen nechtělo by to více struktury? Pětistránkový web je docela malý. PS: Na 21" se zobrazuje OK
Kaifman
Profil
No plánuju tam napsat pár věcí o SEO a hlouběji rozebrat metodiku měření ale to až časem.
mat
Profil
no nevím, nic ve zlém, dalo to asi hodně práce, ale není v téhle oblasti ta trhu už poněkud těsno?
Kaifman
Profil
Já vim, je to jen takovej nadšeneckej projekt. Jenom abych měl nějakou referenci když něco. Neplánuju to nějak komerčně využívat, i když člověk nikdy neví :-) Kdyby byly peníze na aby to mohlo bejt na pořádnym serveru nebo radši na dvou tak, by se dál dalo něco vymyslet jak to aspoň trochu speněžit IMHO. Zatím to neplánuji. :-) Práce to něco dalo to je fakt. Zhruba tři tejdny tak jednu-dvě hoďky denně. Ale musím říct ,že jsem se díky tomuto projektu naučil hóódně věcí :-)
Boldrik
Profil
proc odkazujes na validator ktery ti najde tunu chyb?
Kaifman
Profil
jej díky, sem tam ještě dneska něco dodělával a už sem to nekontroloval :-) Už je to v pořádku
Kaifman
Profil
uvedu pár zajímavých informací

Celý web má bez databáze velikost 180 kb. Ve třinácti php souborech je celkem 3200 řádků php kódu. Je používána šablonovací třída PowerTemplate a celá aplikace je napsána objektově orientovaným způsobem. Do tohoto projektu jsem vložil všechny své nabité vědomosti od doby kdy jsem začal programovat což bylo v říjnu roku 2004.
ValidotorEx
Profil *
Validátory jsou o ničem. Úzy, které tě svazují a přitom nic normálního nepřinesou. I vzorně dělané stránky jsou řpipomínkovány. Trapné. W3C je diktátor
Acci
Profil
Validátory jsou o ničem. Úzy, které tě svazují a přitom nic normálního nepřinesou. I vzorně dělané stránky jsou řpipomínkovány. Trapné. W3C je diktátor
Validátory nejsou o ničem, W3C možná
Kaifman
Profil
úloha W3C se ukáže teprve časem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0