Autor Zpráva
m
Profil *
vodní dýmka

vas nazor na vzhled, kod, seo?
Tomáš Hanus
Profil
vzhled:

- docela se mi to líbí, škoda, že ten backgroundový dým je dole useknutý, vypadá to podivně, přinejmenším
- v IE 6 je trochu překrytý obsah tipy pro vaší dýmku
- všechny obrazky jsou hodně zkomprimováné, tudíž jsou máznuté a nevypadá to dobře
- pod obrázkovou adresou (taktéž mázlou) je černý box s dýmem, dal bych jinou, světlejší barvu, aby to lépe zapadlo do stránky, takhle ji to vykousne, není to moc hezké
- připadá mi, že más u různých boxu jiný border
jinak se mi to docela líbí

- moc nechápu větu vpravo nahoře:
"vše, co jste kdy chtěli
O dýmkách vědět"

Je tam velké O, to znamená, že jde o větu, která mi ale smysl nedává - o dýmkách vědět. Nebo je to jedna celá věta, pak by tam asi velké O být nemělo, a ta celá věta je také divná.
bukaj
Profil
vzhled se mi celkově líbí. sedí k tématu vodích dýmek. ale:
> odstavec pod "Tip pro vaši vodní dýmku:" má jiné pozadí než box okolo.
> a navíc se mi ten levý box zdá nadmíru prázdný. je tam pouze jeden (výjmečně dva) kraťoučké odstavce. zdá se mi to jako plýtvání místem
> co čára rámečku, to jiná barva a velikost. sjednotil bych to.
> na stránce o škodlivosti mi naprosto nesedí ta tabulka. použil bych jiný border.

ke kódu:
> pro menu bych použil seznam (tag <ul> nebo <menu>)

něco o přístupnosti:
> dal bych klikací hlavičku. je to zvykem.
> při vypnutých obrázcích nevím, kde jsem. o co jde atd.
> při vypnutých stylech je to lepší. ale hlavní nadpis webu je pouze ve <strong>, za tímco nadpis obsahu v <h1>, tudíž větší...
> a taky při vypnutých stylech se zobrazí "Tip pro vaši dýmku:", pak "Obsah:", pak menu a až pod tím je odstavec týkající se toho tipu pro dýmku.

jinka web je hezký. řadí se k lepšímu průměru. číselné hodnocení: 6/10
Tomáš Hanus
Profil
bukaj
> dal bych klikací hlavičku. je to zvykem

zde postrádám smysl, protože je stránka pořád stejná, žádné vnoření. Podle mého nazoru je to na stránkách, kde se pomocí hlavičky dostaneš na úvodní stránku. Tento odkaz tam je. Ale souhlasím s tím, aby m popřemýšlel o zástupných textech.
dracek
Profil
Mě nesedí údaje v tabulce škodlivosti. Nemá to být náhodou naopak, protože to pak vylučuje texty okolo :)

Jinak je to docela pěkné, ačkoliv to, jak je to na několik pruhů, rozptyluje.
m
Profil *
diky dosavadnim prispevatelum za nazory, vezmu si to k srdci a v dohledne dobe si s tim jeste pohraju :)
m
Profil *
web upraven..

je to ted lepsi?:)
Tomáš Hanus
Profil
určitě je to lepší, docela se mi to líbí, sice ten levý zelený pruh je stále nevyužití, ale časem tam něco přibude, viď?

a zapoměl jsi tam kotvu z php

chuťově nepříjemný.
?>


ale kód by jsi měl spravit, hlavně kvůli relativnímu zadání velikosti, neměl by jsi "zakazovat" uživatelům měnit velikost písma (pozor potom na vytékaní textu z boxu). Všechno máš v px, sice je to podle logiky relativní jednotka, podle IE nikoli, takže tam si písmo lidé nezvětší. Některé texty jsou malé, zkus to opravit. Takže spíše se doporučuje zadávání procenty.

Jinak ten dým je pěkný a po grafické stránce se mi to docela líbí ;)
m
Profil *
Tomáš Hanus
jj urcite-zeleny pruh bude vyuzit :)

diky, ?> opraveno

nejsem zrovna zastance IE a uz vubec ne IE logiky a IE specialit, tak uvidime.. :)



diky
Tomáš Hanus
Profil
m
to chápu, a kdo tomu rozumí, tak také ne, ostatně vyladit kód je nejtežší právě pro IE, jelikož si moc standardy nebere. Ale stejně, většina lidí ho používá, nemůžeš ho jen tak zatracovat ;)
salec
Profil
www.salec.eu a co moje stránky? dá se to?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0