« 1 2
Autor Zpráva
free.will
Profil *
http://work.lolec.cz/lexia4.png

Dalsi muj navrh, ikdyz jsem to tu nezakladal diky za kritiku a ted bych spis treba prosil o konkretni pripominky co je v navrhu spatne a co bych mel zmenit diky. :-)
Railbot
Profil
free.will, založ si vlastní téma!
free.will
Profil *
Railbot

prislo mi zbytecne zakladat dalsi tema kdyz se to vlastne tyka tematu, dva navrhy zde zverejnene jsou moje tak jsem pridal dalsi, puvodne tady byly dva navrhy pak dve upravy pak se pridal treti navrh a ctvrty se uz nemuze?? rekl bych ze nove tema je zbytecne.
free.will
Profil *
Railbot

rekl bych ze dalsi tema je zbytecne, dva navrhy co zde byly zverejnene jsou moje ja posilam treti, pan Kaluza by ho tu nejspis taky poslal tak jsem to udelal za nej, nac zakladat dalsi tema s nazvem lexia?? je tady snad malo temat ??
free.will
Profil *
omlouvam se vypadalo to ze prvni prispevek mi to neodeslalo tak jsem ho napsal znovu a jinak a odeslal.
Railbot
Profil
free.will
Tady šlo o návrhy, co jsou v prvním postu. Pokud máš něco svého (a je jedno, že se to týká tohoto), dej to do nového tématu. Je to přehlednější a všimne si toho více lidí. Někdo do tématu nemusí chodit 10x, aby se podíl jestli tu náhodou nepřibylo něco k hodnocení. Chňápeš?
free.will
Profil *
mno chňápu, jen sem u nechtel zbytecne zakladat dva temata na stejne tema. Necham to na panu Kaluzovi jemu sem uz odkaz taky poslal :-).
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0