Autor Zpráva
l@dik
Profil *
www.kecy.cz
Za jakékoli věcné připomínky předem i zadem pěkně děkuji.
riki337
Profil *
no čo ja viem, moc dobré to nieje
hatak2
Profil *
nechápu, proč je v dnešní době takovou "módou" chlubit se ostatním, že mám stránky XHTML nebo CSS validní, nehledě třeba pagerankem. zvlášť na stránkách, které nejsou obsahově natolik rozsáhlé, aby v nich tato informace zanikla. Kvalitu stránek ukazuje jejich schopnost zobrazit se správně v nejpoužívanějších prohlížečích. Informace o validnosti (tím mám na mysli ty ikonky dole) bych tam nedával. Na mě to v poslední době působí lacině.
tozi
Profil
no keď už upravuješ sunlight tak poriadne toto je bieda biedúca :/.vlastne dokopy si tam nič nespravil :/

dávam -5/10
Tomáš Hanus
Profil
hatak2
Souhlasím s tebou, avšak třeba na webech, které nabízí slušby co se týče tvorby stránek je to zajímavé pojítko, i když v dnešní době píší profesionálové validně.

tozi
Souhlasím, je to jen soubor několika oblých a hranatých útvarů. Žádná grafika zde není.

O informacích na webu ani nemluvě. Nikde jsem nenašel třeba informaci o tom, co mi přinese registrace. Je tam RSS kanál, takže novinky nepotřebuji.
l@dik
Profil *
hatak2
Mas pravdu, ze toto jsou spise informace pro autora. V podstate je to tam hlavne proto aby pri sebedrobnejsi uprave bylo mozne jednoduse overit, ze to i po te uprave zustava validni. Snazil jsem se to udelat tak aby to ten vzhled moc nekazilo nicmene mi prislo prakticke, kdyz tam treba autor prida novy clanek, ze si muze hned a jednoduse overit i validitu toho nove vlozeneho textu.

tozi
Pokud jde o vzhled, jednoduchost je zamer, uz podle nazvu to nebude server o grafice.
tozi
Profil
l@dik
Neviem ale ak máš na mysli jednoduchosť v tom zmysle že si tam spravil len to hore kecy.cz tak áno je to jednoduché.Ak je to stránka len pre teba tak pokračuj v jednoduchosti.

Môj názor je taký že doména si zaslúži aj pekné stránky,je to na škodu platiť hosting ak stránka vyzerá ako tvoja,to si rovno mohol isť na wz.cz alebo inde. Tvoje prachy no :/ .Ak čakáš aj ľudí a návštevnosť tak prehodnoť svoj pohľad na jednoduchosť. :/

PS: stránka nemusí byť o grafike aby vyzerala pekne ;)
l@dik
Profil *
tozi
Jednoduchostí jsem samozřejmě neměl na mysli to že to bude bez práce, nicméně sunlight jsem zvolil právě i pro jeho jednoduchost i co se týče možností úprav - ze sunlightu něco ubrat je přibližně stejně pracné jako tam něco přidat. Šlo mi hlavně o to, aby se v nějaké grafice neutopily ty texty ale zkusím to ještě přehodnotit.
l@dik
Profil *
Tomáš Hanus
Pokud jde o informace o kterých píšeš, za to se omlouvám, ale v tom to ještě není hotové. Ty informace tam samozřejmě budou ale předpokládám, že to na vzhledu a základních rysech nic nezmění, proto jsem to kritice předhodil už teď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0