Autor Zpráva
ppooler
Profil
Kamarád mě požádal o vytvoření webu, tak jsem to pro něj udělal ....
viz
www.ondrakon.kx.cz

Web je celý nefunkční,nic tam nehledejte- to už si snad dodělá sám když mu tovysvětlím...
(prý tam chce dávat nějaké věci do mobilu - obrázky ,animace videa, hry atd...)

Co si myslíte o designu ?
habendorf
Profil
Když vyhodíš Barta a Toplist, bude to průměrné, teď je to dost hrozné.
Gekon
Profil
Patička je špatně čitelná.
hatak2
Profil *
tlačítko hledej mi tam moc nesedí. dal bych ho na jiné místo. buď dole pod rubriky nebo někde vpravo nahoru.
bukaj
Profil
grafika:
tak zběžně projedu stránku a vidím: kytara, bart, komiksová bublina, toplist. to je celá grafika stránky. navíc věci, které spolu očividně nesouvisí. "dobře," řeknu si, "osobní stránka, tak budiž."

možná, že toto nemělo být součástí hodnocení, ale...
kód:
mezi každou věcí minimálně 5 řádků?! co to má být. to jsem stahoval takových znaků zbytečně?
jinak chválím, že je menu v seznamu

přístupnost:
při vypnutých stylech se stránka v dostupnosti řadí k mírnému podprůměru.
pokud vypnu obrázky, zdá se mi, že je to lepší než se zapnutými.
Keilew
Profil
Jawa hry :-DD
Tomáš Hanus
Profil
ppooler
já něco k typografii

- menu
red dwarf jawa hry do mobilu Návštěvní kniha Obrázky do mobilu
>> ucel velikost počátečních písmen, je to chaotické

- text
Omlouvám se, ale Stránky jsou zatím ve výstavbě ,odkazy jsou nefunkční...
>> co věta, to chyba. Text je přeci na stránkách to nejdůležitější.

Stránky by se měli na internetu vyskytnou tehdy, nesou-li nějakou informaci. Pokud na ně někdo příjde v takovém stavu, v jakém jsou, odejde, a už se nikdy nevrátí.

Grafika:
žádná, je to koláž volně "pohozených" nesourodých obrázků. Hlavička není vůbec tématická. Nevím, co tam dělá ta kytara. Patička nejde přečíst. Statistiku přístupů si nech pro sebe. To moc lidí s touto tématikou webu zajímat nebude.

Resume: na osobní stránky někoho, kdo o webu nená ani páru to ujde, ale podepsaný jsi pod tím ty.
ppooler
Profil
Jasně - já to beru. Respektoval jsem přání toho kamaráda. Hraje na kytaru ,- chtěl nějaké logo s kytarou (až se budu nudit ,udělám ho lepší)
Bart se mi tam taky nelíbí ,ale bylo to opět požadováno,- ta bublina už je ale můj nápad ,- aby byla větší tendence kliknout do jejího obsahu (zatím tam je jen obrázek adsense)

Bylo to udělaný hodně na rychlo- šlo mi jen o to vytvořit strukturu , na které se dá stavět , a zeptat se tu jestli tomu tak je-...

On sám neví co tam chce za rubriky. Jasně jsou to osobní stránky, takže klasická nevkusná všehochuť, ale i takový web se dá snad udělat celkem pěkně...


Patičku zčitelním, tlačítko hledej bude nahrazeno obrázkem lupy...

Co se týče Toplistu,a jiných počítadel...
Napíšu tedy ještě jednou svůj názor na počítadla...
Já když příju na web tak první co mě zajímá je počítadlo.Skutečně mě zajímá informace kolik lidí je na webu on-line, kolik jich chodí týdně/ denně... (toto není myšleno ironicky.)
Věřím, že je nás takových víc, takže v tomto případě nepodlehnu všeobecnému (dle mého nesprávnému názoru), že viditelná počítadla jsou něco špatného...
Railbot
Profil
první co mě zajímá je počítadlo.Skutečně mě zajímá informace kolik lidí je na webu on-line, kolik jich chodí týdně/ denně... (toto není myšleno ironicky.)
Aha. A k čemu ti to je? Máš zajímavé starosti. Většině lidem je u zadní části těla jestli jsou na webu sami nebo je tam ještě někdo a kolikrát za den. Neznám nikoho, kdo brouzdá po netu a vyhledává stránky s počítadlama, aby se mohl kochat návštěvností.
Tomáš Hanus
Profil
Railbot
souhlasím, já nevim jak ppooler, ale já hledám na internetu informace, a tou není statistika webu. Pokud je na webu něco, co mě zajímá, budu ho navštěvovat pravidlně i kdybych byl sám.


ppooler
Přeci statistika je dobrá možná tak pro admina, či vlastníka prezentace, ostatních je to (mělo by být) ukradené.
ppooler
Profil
Radim Hasalík sice také souhlasí s vaším názorem - že počítadlo na stránku nepatří , ale úplně z jiného důvodu.
Tvrdí, že se touto informací poskytuje výhoda pro konkurenci , nebo něco v tom smyslu, -čili ,že je tato informace zajímavá až příliš ...
Vezměme si například server http://www.rozzlobenimuzi.com/
Návštěvnost přes 50 000 denně- pro mě je tato informace přinejmenším zajímavá !, a jsem rád že webmaster tohoto projektu tam to počítadlo od Toplistu vložil - protože jinak bych se to nedozvěděl...
Railbot
Profil
a jsem rád že webmaster tohoto projektu tam to počítadlo od Toplistu vložil - protože jinak bych se to nedozvěděl...
A od té doby můžeš klidně spát, jo? :)
Plaváček
Profil
ppooler

Největším problémem lidí, kteří jako ty sledují počítadla, je bezmezná důvěra v to, že co počítadlo ukazuje, je také pravda.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0