Autor Zpráva
Tomáš Hanus
Profil
ve chvilích nudy, není to dodělané, pouze rozpracované, ale lze to snad hodnotit již teď

www.thanus.cz/data/ixodesign.png
Lexter
Profil
Mohl by z toho být velmi příjemný blog ;).
Tomáš Hanus
Profil
Lexter
to myslíš vážně? ja totiž ani nevím, na co by to bylo :) To jsi mě teda mile překvapil :) Díky.
Gekon
Profil
Pěkné, ale přeplácané. Ten motýl a nečitelné písmo to zabíjí.
Tomáš Hanus
Profil
Gekon
přeplácané? asi máš pravdu, ja totiž ani nevím, čeho to je design, takže to je "přeplácáno". Nečitelné písmo myslíš které?

Ja jasné, že design se musí tvořit z obsahu. Já se pokusil jít opačnou cestou, a takto to (ne)dopadlo :D
Lexter
Profil
Prvně mě trochu zarazil nadpis webstudio, tak jsem si řekl, že bych tě mohl parádně sepsout, tak jak to mám rád :). Ale pak jsem si říkal proč? Kdyby jsi si přečetl něco o typografii a zjednodušil to, vůbec bych se nedivil, kdyby jsi ode mě dostal klidně i 5/10, takhle to vidím pouze na 2/10. Jak říkám je to takhle ze začátku prima. Dle mého v tom určitě pokračuj ale jako blog ;).
art4web
Profil
Ajéééje. Ďalší čo kopíruje weby. To si tu hádam nikto nevšimol tú jasnú podobu? http://www.31three.com/
Tomáš Hanus
Profil
art4web
no a? ten web nikdy nezpatří světlo světa, tak se nenavážej, pouze se učím, co neumím
Lexter
Profil
art4web
Ájéje, další co v mouše vidí krávu. Já tady vidím jasnou inspiraci. Já v tom samozřejmě podobu vidím a věděl jsem to, ale zase nic hrozného a klidně bych to schválil.
Tomáš Hanus
Profil
Lexter
Děkuji.

art4web
Sorry všem za OT, ale
{projel jsem tvůj web, a určitě by se dalo také říci o "kopírování" několika motivů, byť z různých stránek}

Dále se k tomu nebudu vyjadřovat.
Tomáš Hanus
Profil
nějaké jiné nápady na oživení? Předem děkuji.
quinux
Profil
Tomáš Hanus
nějaké jiné nápady na oživení? Předem děkuji.
Máš to pěkný. Myslím, že bych to být tebou již dále "nevylepšoval", taky bys to mohl spíše zkazit ;o)

art4web
Ajéééje. Ďalší čo kopíruje weby. To si tu hádam nikto nevšimol tú jasnú podobu? http://www.31three.com/[/i]
Pokud tohle považuješ za kopírování, tak potom jsou všichni grafici plagiátoři.
Tomáš Hanus
Profil
quinux
díky, toho se také bojím. No uvidíme, časem třeba něco "uzraje".
Tomáš Hanus
Profil
podrobeno trochu úpravám, snad k lepšímu
Tomáš Hanus
Profil
co říkáte na nové úpravy? Děkuji. Uvítám i nápady na vylepšení.
Gekon
Profil
Tomáš Hanus
Jediný rozdílm který vidím je v tom, že jsi smazal motýl a uměnil písmo, že? Ano, je to lepší, akorát hlavička je pořád nrvýrazná. Přitom jsem někde četl, že hlavička je nejdeúželitejšíé a nejlépe zamapovatoelní čáást celého webu.
Gekon
Profil
Pardon, mám něco vypito, hůž se mi píše. Ráno to opravím. Opravu moc se mloouvám.
Tomáš Hanus
Profil
Gekon
v pohodě, děkuji za konstruktivní kritiku
Tomáš Hanus
Profil
http://www.thanus.cz/data/thanus.html asi konecna forma s pozadim
Lexter
Profil
Tomáš Hanus
Chlape, ten text! :) Doufám, že v kódu bude jiný než ten cumel chumel, který tam nyní máš ;). Hezké
Tomáš Hanus
Profil
Lexter
pokud myslis ten Lorem Ipsum generovany PSPadem, tak urcite ;)
Lexter
Profil
Tomáš Hanus

No spíš mám na mysli strukturu textu ;). Třeba vyměň font, nemačkej ho tak na sebe, zvětši rozestup mezi řádky atd... ;)
Lexter
Profil
Jo a text v patičce bych asi zarovnal doleva ;).
Tomáš Hanus
Profil
Lexter
aha :D Diky, vemu si z toho ponaučení, upravím a vrhnu se na kódování ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0