Autor Zpráva
Bartak
Profil
Zdravím,
naše firma se rozhodla změnit webovou prezentaci, stávající www.terrafelix.info.
Můžete někdo posoudit dnešní webovky, jaká je kvalita, dúvěryhodnost apod.
A hlavně, kde byste udělali řez , co ponechat.
Díky všem Barták
Railbot
Profil
Zbavil bych se toho úděsného poblikujícího flashe, té křiklavé zelené a podíval bych se, jak má v dnešní době vypadat kvalitní firemní prezentace. Z té stávající prezentace bych neponechal asi nic. Je to nepřehledné, příliš animované a provedení velice špatné. Zahodit tabulky a HTML formátování, používat CSS.
Plaváček
Profil
Bartak

A zaměřit se na SEO, protože tohle je dost tristní výsledek http://search.seznam.cz/search.cgi?w=site:www.terrafelix.info/ . Seznam zná z celého webu jedinou stránku, což moc šikovné není. Těžko vás budoucí zákazník najde.
Tomáš Hanus
Profil
Plaváček
to je pravda

Railbot
zase tak špatně bych to neviděl, ale vesměs jsem s tebou za jedno
Bartak
Profil
Dobrá. první nástřely máme za sebou, nevím jaká zelená, ale všechno vyhodit je věcí názoru, samozřejmě, takže kdo je schopen načrtnout alespoň základní kameny nového webu. S tím SEO - souhlasím, vyhledatelnost je špatná.
Tomáš Hanus
Profil
Bartak
to má být poptávka? Pokud ano, zvolili jste špatný topic. Pokud se chcete bavit přímočařeji, můžete mne kontaktovat (v profilu mám adresu na blog, kde najdete kontakt).
Icepoint
Profil
Bartak
Zelena tam je jen jedna ;) tam dole, moc se k tomu nehodi. Vsechna tlacitka jsou necitelna a ty animace pri hoveru naprosto zbytecne ... po kliknuti na jakoukoliv sekci najednou uplne zmizi jakykoliv nazev nebo logo firmy ... sice neco jako header tam zustane, ale ja tam na monitoru vidim jen nejaky svetlejsi fleky, nikoliv cokoliv, co vypada jako nazev firmy ... navic ted jsem si vsimnul, ze header neni klikaci :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0