Autor Zpráva
Matio
Profil
Dobrý deň,

spustil som svoju vylepšenú stránku o seriáli Simpsonovci (The Simpsons).

Nájdete ju na adrese www.simpsonovci.com.

Budem rád za akékoľvek pripomienky a rady. Ďakujem.
dsx
Profil *
mě se to líbí, graficky pěkné, zajímavé.
loleq
Profil
Pěkné, jen mi dlouho trvalo, než jsem si všiml toho mini menu pod Houmrem. Je velice nevýrazné. A v patičce mi nepřijde šťastné bíle písmo na světle zelené barvě. Prostě patička je pro mě nečitelná.
Jinak pěkné.
Lexter
Profil
Nesedí přechod na pozadí. Bez obrázků nevím kde jsem.
Matio
Profil
Pätičku sa pokúsim dostať do textovej (html) podoby, tak ako by to asi aj malo byť, vďaka za pripomienku.

Menu pod Homerom je zámerne malé, nie je potrebné, aby bolo viditeľné (Nič dôležité tam nie je, ide skôr o rýchle odkazy pre návštevníkov, ktorí už stránku poznajú).

Prechod na pozadie naozaj nesedí, skúsim to napraviť.

Stránku som až doteraz bez obrázkov nevidel a je pravda, že sa ne nej bez nich nedá orientovať. Neviem ako by sa to dalo vyriešiť, takže s tým bez pomoci zrejme nič nespravím.

Ďakujem za váš čas, Matio (:
Taps
Profil
Matio
Celkem pěkná grafika
Tomáš Hanus
Profil
Matio
no mě se to moc nelíbí. Mám rád vzdušnost stránek, tady ji teda postrádám. Pro nově příchozí to musí být zmatečné (viz menu pod houmrem, kde není žádný hover). Neříkám, že to není propracované, ale na můj vkus přeplácané.

Stránku som až doteraz bez obrázkov nevidel a je pravda, že sa ne nej bez nich nedá orientovať. Neviem ako by sa to dalo vyriešiť, takže s tým bez pomoci zrejme nič nespravím.
Toto se dělá zástupnými texti, viz http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0