Autor Zpráva
mav
Profil *
Ahoj. Prosím o zhodnocení tohoto grafického návrhu stránek hudební skupiny. Kažá rada a připomínka vítaná. Děkuji

Návrh leží na : www.u235.wz.cz/uran2.jpg
DethLev
Profil
Ahoj. Je to pěkný, líbí se mi hlavicka a líbí se mi design. Já osobně bych upravil to menu a a přehrávač umístil jinam. To co je pod menu (levý pruh, obsah a patička) by chtělo vychytat. Líbí se mi i pozadí. Pěkné.
mav
Profil *
Jak bys upravil menu a ostatní věci?
Lexter
Profil
1) Grafika z WMP 11? ee
2) Menu je pro mě docela špatně čitelné. To víš, tmavý text na tmavém podkladu.
3) Jako font jsi použil Arial Narrow? Ne ten se bych osobně nikdy enpoužil. Zkus klasický Arial a na návrhu ho pokud možno nevyhlazuj.
4) Ten červený flek v novinkách je daný i přes písmo, takto to doufám, ale v konečném stádiu nechceš :). By to ani nešlo.
5) Zkus si s textem pohrát více než tam dát jen bcvbd.
6) Jako bude vypadat hover? Jak odkaz v obsahu? Jak strong? Jak další věci?
7) Grafiku hlavičky bych já osobně obrátil.
quinux
Profil
mav
Menu je naprosto nečitelné, jak už psal Lexter
"HOME", "GUEST_BOOK", "NEWS" - to bude anglický web nebo český? Pokud český tak piš česky.
Ten přehrávač je na dost divným místě.

Lexter
1) Grafika z WMP 11? ee
Pokud to bude klasický WMP, tak se to stejně bude automaticky "stylovat" podle aktualní nainstalované verze v počítači ;o)
Lexter
Profil
quinux
Právě proto je nelogické to tam dávat. Kdo všechno má WMP11? Já třeba ne :). Pak se to bude zobrazovat jinak a grafický dojem bude v tahu :).
quinux
Profil
Lexter
Kdo všechno má WMP11?
Já ;o)

Pak se to bude zobrazovat jinak a grafický dojem bude v tahu
Tak pokud tam chce mít přehrávač, tak tam musel něco dát, aby zjistil "jak to bude pasovat" a jelikož má zřejmě taky WMP11, tak přece nebude shánět starší verzi jen kvůli grafiky, která se stejně ještě upraví ;o)
Lexter
Profil
No jistě, ale není prblém si tam načrtnout nějaký jednoduchý flash přehrávač, který prostě bude pasovat a bude se zobrazovat stejně quine :).
quinux
Profil
Lexter
No jistě, ale není prblém si tam načrtnout nějaký
A není jednodušší udělat ctrl+prnt scr a prostě to tam (oříznout a) vložit, než něco "načrtávat"? ;o)

Navíc pokud tam bude pouštět wmv (wma), tak je mu flash přehrávač k ničemu :)
Lexter
Profil
quinux
A není lepší počítat s uživateli, kteří na 11 dlabou? :). Třeba linuxáci taky. Já tam budu mít zobrazený jakýsi šedý přehrávač, což se mi bude zdát přinejmenším nevkusné. Navíc stále jsem zastáncem toho i v návrhu pokud možno ukazovat, jak se stránka asi bude chovat v akci (samozřejmě jen v míře možností :).
Lexter
Profil
Jednoduché nejednoduché. Dělat to dá práci, to snad ví každý a ani to se ošulit nedá ;).
quinux
Profil
Lexter
A není lepší počítat s uživateli, kteří na 11 dlabou?
Tak, když máš nainstalovanou 11ctku, tak asi těžko nějak vyvoláš starší verzi (možná nějakým skinem)

Třeba linuxáci taky
Osud. Pokud je pro něj "překážka" udělat si flash přehrávač a soubory převádět do .flv formátu, tak potom mu to nemůžeš vyčítat. Ono někdy je lepší udělat alespoň něco než nic a v případě kapely člověk ocení, že si může poslechnout jak hrají, byť bude omezen určitým formátem záznamu.

Já tam budu mít zobrazený jakýsi šedý přehrávač, což se mi bude zdát přinejmenším nevkusné.
Ano, už DethLev upozorňoval, že umístění přehrávače je nevhodné.


Navíc stále jsem zastáncem toho i v návrhu pokud možno ukazovat, jak se stránka asi bude chovat v akci
Ale ona se tak bude chovat, ale jen u těch co budou mít WMP 11. Neříkej, že děláš návrhy 10x jen proto, abys ukázal jak to bude vypadat s různýmí verzemi toho či onoho. ;o)

Ale, už tu spamujem maviho vlákno ;o))
Lexter
Profil
No, pokud je líný, pak mu nemám co vyčítat, ale utopit jako kotě :). Když je někdo líný, nemá dělat webdesign. Samy tady povykujete o tom, jak správně se má zobrazit stránka pokud možno všude a najednou je vám to fuk :). On je opravdu problém stáhnout i flashový oprihlížeč, trochu ho přetvořit a i ten ti zvládně formát mp3, flv k tomu potřeba není. :). Já pouze říkám, že tak jak to chcete se vám to zobrazí jen někde a to prostě správné není a klidně mě zlinčujte :).
Lexter
Profil
quinux
Ne já udělám jeden návrh, na kterém není nic, co by se nedalo všude zobrazit stejně ;). 10 návrhů opravdu není potřeba. Stačí jen nakreslit toho o něco málo více. ;).
dracek
Profil
Lexter
No, třeba já flash nemám ;) Takže tvoje nápady s flashem budou omezovat mě a další.

To toppic
Je to celkem pěkné, jen:
> V menu ten přehrávač odpálit někam do toho levého sloupce
> Něco udělat s tou patičkou, je hrozná
Lexter
Profil
dracek
Troufám si tvrdit, že budou omezovat mnohem menší část uživatelů. O to přeci jde. Mimoto není problém nějaké ukázky dát ke staženní.
quinux
Profil
Lexter
Ne já udělám jeden návrh, na kterém není nic, co by se nedalo všude zobrazit stejně ;). 10 návrhů opravdu není potřeba. Stačí jen nakreslit toho o něco málo více.
No, ale to už je pak věc grafika a nevyčítal bych, že to tam nakreslil. Osobně mi třeba vadí, že grafik si za svou práci naůčtuje balík peněz a pak dodá "polovičatý" návrh (i když věděl, že tam třeba budou některé věci), který pak buď kodér musí "dokreslit" nebo se to vrací ke grafikovi a pendluje to ze strany na stranu a prodlužuje implementaci ;o)

Troufám si tvrdit, že budou omezovat mnohem menší část uživatelů.
To si troufáš správně, ale jak jsem psal, né vždy je použítí flash přehrávače "technicky" možné.
mav
Profil *
Pánové, pánové. Přehrávač je úplně provizorní, žádný wmp tam nebude. :-D
mav
Profil *
Jo a já línej opravdu nejsem!
Lexter
Profil
mav
Však jsem taky neřekl, že jsi. To byla jen minihádka s quinem ;). Snaž se, tuž se a určitě to půjde lépe, držím palce.

quinux
Já bych taky kodéry střílel za mraky věcí. Myslí si, že mi dodají balast a já to nepoznám :).
mav
Profil *
Já si dělám kód sám :-).
Shadowwolf
Profil
mav
dokud si hraješ s jednou stránkou tak je to ok, až se tím budeš živit a přestaneš stíhat tak budeš rád za kodéry co dodaj balast, vynadáš jim, strhneš jim to z honoráře a klientovi nic neřekneš:-))))))))))))))). Lexi, to je smaaaaaajl. Nechci minihádku
quinux
Profil
Shadowwolf
strhneš jim to z honoráře a
rozbijou ti držku :-D

Lexter
Já bych taky kodéry střílel za mraky věcí. Myslí si, že mi dodají balast a já to nepoznám
Jak si zbastlíš grafický návrh, takový dostaneš kód :-D
Manq
Profil
Lexter
Já bych taky kodéry střílel za mraky věcí. Myslí si, že mi dodají balast a já to nepoznám :).
Se divíš? Vždyť ty kodéry střídáš jak ponožky. (Jestli si je tedy měníš každý den (ponožky)).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0