Autor Zpráva
kimono
Profil *
http://www.slamacomputers.eu/Saspark/ cus všem prosím o cenové ohodnocení děkuji
Ondřej Fejtek
Profil
Nedokážeš si ocenit svoji práci? Nedělej weby na zakázku.
Venca V
Profil
<meta http-equiv="Content-Language" content="en-us"> - nepřijde mi, že by to bylo anglicky :-)
v kódu samý div, zkus se podívat sem.
nadpis <h1> se má na stránce vyskytovat pouze jednou, meta tag description by měl obsahovat popis stránek, o čem jsou, co na nich najdete, a ne jen název firmy; pokud chceš používat meta tag keywords, také by neměl obsahovat jen tohle.
Nadpisy jednotlivých kategorií v pravém sloupci se dá rolovat, to jistě nebyl záměr:-)
Vzhled "prázdných" stránek se hodnotit nedá...

edit:Aha, četl jsem celkové zhodnocení, a ty jsi chtěl cenové:-) Takže celkové:viz výše, cenové:0,-Kč.
Railbot
Profil
nadpis <h1> se má na stránce vyskytovat pouze jednou
Omyl. Může tam být kolikrát chce pokud to odpovídá logice stránky. To jen tak mimochodem.


kimono
Nevím, co bys tam chtěl hodnotit. Grafika žádná, kód tragický. Typický začátečnický web. Dělat toto za peníze chce určitě velkou dávku drzosti.
kimono
Profil *
Railbot hele máš pravdu i vy všichni jen bych se prvně mrk nasvůj web. Jinak to není drzost já se jen ptám kolik asi zhruba by z toho mohlo být nic víc
Venca V
Profil
Railbot - ok, máš pravdu. Já jsem vycházel z tohoto textu; jeden <h1> na stránce je IMHO (a také IAutorWebuSemantika.nameHO) lepší :-)
DJ Miky
Profil
a také IAutorWebuSemantika.nameHO

Timyho :-)
temistokles
Profil
jen bych se prvně mrk nasvůj web

Neviem kto tu ponúkol stránku na kritiku. Chcel si počuť názor na seba, nikto ťa nežiadal o tvoj názor na ľudí, čo vyjadria svoj názor.
temistokles
Profil
1. Mrkol by som si tú stránku napríklad v opere :) Všade vyskakujú scrollbary, iný prehliadač som neskúšal.
2. Chýba mi tam nejaký obsah, aj také Lorem ipsum je fajn, takto to pôsobí strašne prázdno.
Railbot
Profil
kimono
Nevím kolik ti je let, ale nechovej se jako malý spratek. Ty jsi dal web ke kritice, ne my. Tak kritiku buď přijmy nebo o ni příště nežádej.
kimono
Profil *
Railbot uznávám sorry. ale já se ptal na cenu ne na to jak mám nebo nemám tragickej kód a grafiku
Peter Kincel
Profil
Cenové ohodnotenie - 50 korún za snahu. Pozerám sa na to úplne objektívne a odborne.
niCe
Profil
Když já nevím.

Ten nadpis stránky "Objekt nenalezen!" působí moc humpolácky a dal bych mu jinou než černou barvu.

Informační hodnota tohoto textu je téměř (ne-li) nulová: "Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Zdá se, že odkaz na odkazující stránce je chybný nebo zastaralý. Informujte, prosím, autora této stránky o chybě.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.
"

Pokud máš stránky v češtině, nepiš anglicky "Error 404", ale napiš "Chyba 404".



A teď vážně. Kdy budu moct vidět tenhle web za 50 korun?
kimono
Profil *
oprava http://www.slamacomputers.eu/_reference/saspark/
gyoja
Profil
1/ Je to samý DIV.
2/ Při prvním zvětšení se rozpadá layout.
3/ Nastavit Saspark jako domovskou stránku bych vyhodil. Stejně to nikdo neudělá a navíc to leze ve FF z layoutu i bez zvětšování textu.
4/ Barevnost nic moc.
5/ Grafika se někam vytratila.

Cenové ohodnocení: Tento web bych dal zadarmo svému nepříteli. Kamarádovi bych to neudělal.
Tomáš Hanus
Profil
kimono
no, odkaz asi funguje, ale porad nevim, co by jsi chtel ocenit? Nemyslíš to, co vidím, že ne? Protože to bych asi nedokázal. Možná na pár stovek. Grafika žádná, kód taky. Souhlasím s gyoja
Mistr
Profil
oceňit
Jejda. ;-)

Jinak s vámi, kolegové, musím souhlasit. Skutečně zatím na kimonem přeloženém webu nenacházím příliš věcí k hodnocení.
Tomáš Hanus
Profil
Mistr
promiň, já se stydím :( To se stává vždycky, když dělám několik věcí najednou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0