« 1 2 »
Autor Zpráva
l007
Profil
http://www.lotty22.wz.cz/superawdesign.png

takže ráda bych hodnocení x/10,
jak to na vás působí
atd,
prostě jako obvykle.
Předem díky.
fokol
Profil *
takže dal bych 6/10
připadá mi prázdná hlavička a taková velká patička se mi moc nelíbí
l007
Profil
fokol
díky, nad hlavičkou i patičkou zauvažuju
Manq
Profil
l007
Je to takové velké ...
všechno, tak o 20-30% zmenši
Railbot
Profil
Velké, bez detailu a nápadu, čistá "patlačka". Zatím se moc nelepšíš, ale ono to (doufejme) přijde.
l007
Profil
Manq
Neboj, uvidíš, že v kódu to bude menší.


Railbot
Pořád mi tady říkáte, ať nedělám minimalistické weby a teď když udělám velký návrh, mi řeknete že to není ono.

čistá "patlačka".
lepší čistá patlačka než přeplácaný originální design, který by uživatelé neuměli používat.


Zatím se moc nelepšíš, ale ono to (doufejme) přijde.
Zatím, co vytvořím si stojím. A já myslím, že to přijde brzy. Uvidíme :-)
Railbot
Profil
lepší čistá patlačka než přeplácaný originální design, který by uživatelé neuměli používat.
Omlouvám se za mystifikaci. To slovo "čístá" nemělo signalizovat pozitivní hodnocení jakožto čisté práce, spíše něco na způsob "prostě patlačka bez něčeho dobrého" :)

EDIT: A neber to špatně. Každý nějak začínal. Snaž se dál a študuj moderní weby.
l007
Profil
Railbot
prostě patlačka bez něčeho dobrého" :)
Bez něčeho dobrého? Neříkej mi, že tam nic dobrého není. Můj názor lpí v tom, že uživatelé si už zvykli na to, co je na netu jak to tam je. Někomu se to bude líbit na 10/10 a jinému třeba jenom na 4/10. Si můžou říct pár obdélníku a zakulacených čtverců, ale někomu se to třeba líbí.

neber to špatně. Každý nějak začínal.
Neberu to špatně. Jenom je mi trochu líto, že třeba ty a i pár ostatních mi nikdy nepřidáte v hodnocení na víc než 4/10 a ejhle přijde někdo nový a toho hned vychvalujete. I přes to, že se mi ten můj návrh líbí.

Snaž se dál a študuj moderní weby.
Aneb chybami se člověk učí :-)
Manq
Profil
l007
Neboj, uvidíš, že v kódu to bude menší.
Nemyslel jsem v KB.

I přes to, že se mi ten můj návrh líbí.
Samochvála smrdí.
l007
Profil
Manq
Samochvála smrdí.
Mě se líbí. Ještě ho možná trošku upravím, ale i tahle verze se mi líbí. Holt jiná ves, jiný pes :-)
Railbot
Profil
l007
Mohu ti říct, že ti docela závidím, když se ti něco tvého líbí. Já když si uplácám pro svou potřebu nějaký design, tak ho po pár dnech zahodím, takhle už asi 10x, nikdy nejsem dost spokojený a to si dovoluji poznamenat, že ty design jsou někdě úplně jinde než tento tvůj.

Podívej se na to. Máš tam veké bloky. Vyblité barvy. Obří černou patičku. Jednou hranatý roh, podruhé kulatý. Žádný detail, žádnou myšlenku. Připadá mi, že jsi se ještě na žádný moderní web nepodívala, protože návrhy děláš stále stejné.
l007
Profil
Railbot
Mohu ti říct, že ti docela závidím, když se ti něco tvého líbí.
Vím, že se mi líbí, tak se mi líbí.

že ty design jsou někdě úplně jinde než tento tvůj.
a to myslíš jak?

Máš tam veké bloky
Větší je někdy lepší než menší.

Připadá mi, že jsi se ještě na žádný moderní web nepodívala, protože návrhy děláš stále stejné.
Ale ano, podívala. Jak stejně. Vždyť mi přijde, že je jiný, jak ten předešlý návrh, co jsem Vám tady předhazovala!

Jinak Railbote, hádat se můžeme o webech třeba i na ICQ. A třeba bys mi taky mohl poradit, jak vymodelovat moderní web. A můžem s tím začít hned zítra. Třeba.
Railbot
Profil
l007
Rád bych tě navedl na správnou cestu, ale k tomu stačí se podívat do nějaké CSS galerie. Je jich spousta. Zaměř se na detail, barvy. Ty velké bloky nejsou pěkné, působí to humpolácky. Jasně, ten návrh je jíný, ale ten styl je stále stejně špatný. Hádat se vůbec nechci, jen diskutuji.
l007
Profil
Railbot
Rád bych tě navedl na správnou cestu
Jistě, já bych taky ráda nastoupila do toho správnýho vlaku, ale potřebuju vstupenku, bez ní nenasednu.
Zahon
Profil
Pokud bych mohl přispět se svou troškou do mlýna... Nemyslím si, že odkazovat někoho na "moderní" weby je ta správná cesta. Ano, možná je to správná cesta k tvoření poměrně hezkých webů s kapkou originality... Mám raději opravdu originální díla a tohle má myšlenku zajímavou. Jako myšlenku tedy chápu to, že je to obří. To chválím, moc se to nevidí a mám rád změnu. Kromě toho, dnes už má převážná většina lidí větší rozlišení než 800x600, takže bych v tom neviděl problém. A pár výtek.. snažil jsem se nebýt moc subjektivní, protože, jak správně píšeš, každému se líbí něco jiného. A čísla nedávám, o ničem nevypovídají.

- mluvíš o tom, co se uživatelům dobře používá. Dovolím si tvrdit, že tohle ne. Informace se nedozvědí téměř žádné a o opravdu prapodivné změně stylu textu v tom zeleném rámečku bych se raději nezmiňoval. A potencionální zákazník také může být zmaten dvěma odkazy "kontakt" těsně vedle sebe. Vede každý jinam, nebo ne? A teď babo raď :)
- patičku vážně nechápu, takovéto plýtvání místem se jen tak nevidí.
- o textech to předpokládám není, ale aspoň k tomu citátu. Je velmi originální (viz. firma Unicorn - software děláme s láskou) a kromě toho bych očekával, že nezávislé grafické studio, jak se píše v patičce, bude mít nějaké logo. A text s hvězdičkou opravdu za logo nepovažuji, omlouvám se.
- neodpustím si subjektivní poznámku, že ta oranožovo/hnědo/zelená v menu na pozadí záložky "profil studia" je hrozná.

Shrnuto a podtrženo je to zajímavý nápad s nedobrým zpracováním. Chtělo by to přečíst si něco o použitelnosti (doporučuji Nenuťte uživatele přemýšlet od Steva Kruga) a také si uvědomit, co vlastně zákazník chce. Vidět co jsi udělala, nebo to, co můžeš udělat pro něj? Osobně tvrdím, že to druhé. Ale mohu se mýlit :)
niCe
Profil
l007. Řeknu ti to asi takhle: Když se to líbí tobě a nepřipouštíš jakoukoliv kritiku, byť možná přehnanou, nepiš sem příště, že chceš znát NÁŠ názor na tvojí stránku.

Jinak i já se připojím a jen doplním:

1. Celý ten web nemá "jednotný" design. Tam kulatý roh, tam hranatý, tam nějaká hrana nebo tlustá čára. Celkově to není sladěný. Ty "ikony", ať už je to ta hvězdička v "logu", nebo ta šipka u "Naše reference" nebo ta podivná čtyřcípá hvězda v "Pokud vás naše reference zaujaly..." taktéž. Nejednotný styl. Patička je asi jen experiment a já osobně (Doufám, že mám právo vyjádřit svůj názor, vždyť tobě se to nejspíš líbí) si dovoluji tvrdit, že dopadl stejně jako když leješ vodu do kyseliny (chemici pochopí). Ty dva odkazy nahoře v menu působí přinejlepším směšně. Buďto je přidej k menu pod nimi, nebo je dej do patičky. Takhle to působí zmatečně.
l007
Profil
Zahon a niCe
Díky za komenty. Pokusím se s tím něco udělat. Pokusím se sjednotit styly. Trochu upravit menu, jak jste psali, předělám patičku. Jinak ten zelený obdélník má zaujmout čtenáře, aby si všimli nabídky a pokračovali dál.
Přeji hezký den.
Manq
Profil
l007
Jinak oceňuji tvou vytrvalost. Jiní by se, po mnoha, nepříliš dobrých názorech ostaních vzdali...
l007
Profil
Manq
Kdo chce něčeho dosáhnout, pro toho je vytrvalost téměř nezbytná. A já se nerada vzdávám.
Manq
Profil
l007
A já se nerada vzdávám.
To přejde. :o)
Ne fakt. Dobrá vlastnost.
embee
Profil
Ta "grafika" v menu ma hodne spatnou kvalitu zobrazeni... vypada to jako dost nepovedeny kompress
l007
Profil
embee
http://lotty22.wz.cz/superawd.png
už je to lepší?
embee
Profil
l007
jo, je to lepsi, ale stale vidim problemy:

1. ikona monitoru
kolem hrany, jemnovite v oblasti podstavce, je velmi zrejmy barveny dithering. Podle me to vypada na ne velmi kvalitni orez, ale muze to byt i produkce komprese jpg

2. ikona prvni a druhe slozky
mozna je to zamer, ale pruh odlisne barvy na pravem kraji slozky mi tam proste nesedi. Je moc malo kontrastni na to, aby byl zrejmy zamer jeho pritomnosti, alespon tak to na me pusobi

3. posledni ikona
zrejme geometricke problemy - konkretne oblouk sluchatek a leva strana slozky - je to vice nez ocividne
l007
Profil
embee
1. ikona monitoru opraveno (u mě)


2. ikona prvni a druhe slozky
popiš prosímtě detailně, jaksi nechápu, co tím chtěl básník říct


3. posledni ikona
opraveno (opět jenom u mě)

díky za postřehy :-)
embee
Profil
l007
Jak rikam - podivej se na obrazek slozky. Cast jejiho praveho okraje (ta nizsi cast slozky) me pres sebe vertikalni pruh jine barvy, lehce desaturovane. Mozna to nevidis tak zretelne jako ja, mam profi LCD ;)

Jinak nevidim zadnou zmenu, problemy stale pretrvavaji, ale mozna mam jenom nachachovany stary obrazek v browseru :D
l007
Profil
embee
vertikalni pruh jine barvy, lehce desaturovane.
Myslíš ten oranžový slabý proužek? Jinak já LCD displej nemám, tudíž tak nevidím detaily, ale pokud bys mi mohl hodit screen, byla bych ráda.
Railbot
Profil
mam profi LCD ;)
:)))

Jinak já LCD displej nemám, tudíž tak nevidím detaily, ale pokud bys mi mohl hodit screen, byla bych ráda.
:))) Chápeš, že na svém monitoru to stále uvidíš stejné? Musela by ses na to podívat na LCD.
embee
Profil
mala ukazka zde
embee
Profil
Railbot
doufam ze s temi popisky to zvladne ;)
l007
Profil
embee
diky za ukazku, zkusit to muzu. Jinak ještě jednou díky za praktickou ukázku :-)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0