« 1 2
Autor Zpráva
niCe
Profil
ty embee ty si asi z lesa ne. Každej kdo má minimální nejen prostorovou orientaci a představivost pochopil, že ty přední desky té složky jsou průhledné a ta tvoje čára ty komiku je hrana těch zadních desek. Je to tak i u té třetí ikony ty vizíne.

Na ikonách nic špatného nevidím, jen je škoda, že jsou potopený do té barvy pozadí (třeba ten monitor zahlcený oranžovou barvou), působí pak špinavě. Kdyby měly barvu jakou mají, tak by zářily na míle daleko.
embee
Profil
niCe
Pokud me hodlas priste adresovat, nauc se vyjadrovat v ramci slusnosti, na tvoje afektovane vylevy opravdu zvedavy nejsem ;) A opravdu se s tebou nebudu hadat o tom jaky tvar ma ikona slozky. Pouze to poradim, aby sis seridil monitor a podival se znova. Pokud ti to stale pripada v pohode, spust si mayu a namodelu jsi to - tak podivne pokrivenou slozku jsem ja tedy jeste nevidel, ale kdo vi jake pouzivate vy doma. A jinak - mam dojem, ze tenhle thread slouzi k hodnoceni stranky a ne k nejakym pubertalnim nesmyslum.
niCe
Profil
Projdi si pár lekcí stereometrie ty komiku a pak teprve porozumíš tomu co to je 3D prostor a překrývání částí prostorových objektů při náhledu z toho či onoho úhlu. I když ty asi neporozumíš, protože jsi opravdu z lesa. A víš ty co? Já mám dojem, že tenhle thread slouží k hodnocení stránky a ne k pubertálnímu ždibečkování toho co ty vidíš na svým zatraceně dobrým LCD nebo k tak etrémně trapnejm připomínkám a lá embee:"vidím negeometricky problematicky zakřivený oblouk sluchátek".. Já vidím komika co se hodně nudí, má špatný oči a dělá ze sebe rohaté zvíře.
embee
Profil
niCe
viz vyse
l007
Profil
niCe a embee
Ale tak kluci, jste jako malý děcka na písku, který se hádají o bábovičky.
Já myslím, že jste už na takové hádání trošku staří, co?

Jinak niCe má opravdu s těmi složkami pravdu.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0