Autor Zpráva
Bilák
Profil *
Díky ohodnotte prosím mojí stránky se vším všudy www.billytalent.wz.cz
Vladosik
Profil
Bilák
Dalsi co porusuje pravidla webzdarma vstupni strankou...
Tabulkovej layout - spatne.
Peter Kincel
Profil
Design nie je škaredý, ale text sa nedá čítať. Kód je zastaralý a nesémantický, nemáš tam ani len H1. Na návštevníkov a robotov treba myslieť tiež.
lamas
Profil *
Trošku bych to zvětšil, hlavně dostran.
A novinky bych rozhodně nevypisoval všechny,
ale jen pár nebo je stránkovat (třeba po 6).
Railbot
Profil
Předělat web do modernější kabátu, tak by to bylo i pěkné.

Používat CSS, vykašlat se na tabulky, dbát na kontrast barvy písma vůči pozadí (šedá na černé opravdu není k přečtení), dát na velikost písma (oči nemám nejhorší, ale ty blechy prostě nepřečtu), udělat na obrázku (název webu) jiný hover efekt, resp. jiný obrázek, přeškrtnutí nevím přesně co má vyjadřovat, je to lehce matoucí.
Mistr
Profil
Bilák
Doplním vlastní postřehy:
(1) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(2) V patičce (asi hlavního sloupce) si oprav Hl. strana (tedy mezeru a malé písmeno).
(3) Co má s kapelou společného Ježíš? Já jen, že má v anketě v levém sloupečku nejvíce hlasů.
(4) Všechna data v části Budoucí koncerty (mimochodem, proč to nepřejměnovat například na Plánované koncerty?) si oprav, a to v názvu měsíce - měsíc začíná v našich zeměpisných šířkách malým písmenem.
(5) Klikám na tlačítko Vpřed v hlavním sloupci a ono se nic neděje. Aha, vždyť jsem na nejaktuálnější stránce. Tak proč je tedy toto tlačítko zobrazeno, případně aktivní? Tato situace jen mate.
(6) Musím se přiznat, že text Určitě jsi zde protože chceš spřítelit s touto stránkou, pokud ano je to lehké stačí napsat mi email na good.fan@seznam.cz, a pak už jen stačí čekat jestli se mi tvá stránka bude líbit. Nezapomeň napsat do kterých affiliates chceš spřítelit. Máme tu dva druhy - "Top affiliates", a "Normal Affiliates". Top jsou ty ve sloupci, a a noromal jsou ty které jsou v sekci site/www. ve stránce http://www.billytalent.wz.cz/apply.php jsem tedy vůbec nepochopil.
Taps
Profil
Bilák
1) stránky porušují pravidla wz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0