Autor Zpráva
Mika
Profil
předmět hodnocení


Můžete hodnotit grafiku, kód, použitelnost, přístupnost. Jen texty se možná budou měnit, tak k nim buďte schovívavější. Nejsem žádný spisovatel
loleq
Profil
máš v tom odkaze chybku, kdyžtak http://www.syler.cz/

JInak ke grafice:

Moc se mi nelíbí to menu, je takové...no, skrátka mi přijde, že nějakej čistej přechod by mu slušel více.
Možná, že kdyby si to menu zkusil udělat stejnám způsobem jako patičku, vypadalo by to lépe (a nebo taky ne :)).
tak to vidím já, jinak je přehledné, ale to menu se MI nelíbí.
Zahon
Profil
Mika
Moc se mi líbí menu, nápis portfolio k němu však vyloženě nejde. V textu bych zvýraznil nadpisy a textu nastavil větší řádkování. Také bych řekl, že by se občas v textu slušelo zvýraznit důležité pasáže/slova, které/která mají zaujmout a přitáhnout pozornost návštěvníka. Písmo v patičce mi přijde velmi špatně vyřešené, zamyslel bych se nad tím. Výpis prací v portfoliu mi velmi připomíná portfolio Jakuba Krčmáře (http://www.whitwa.net/). Nevím zda je to pouze náhoda nebo přemíra inspirace. Jinak to na mě celkově působí velmi utěsněně, hlavně písmo. Zkusil bych aplikovat různé zvětšení mezer atd. atd.

Kód je poměrně slušný, možná bych i omezil používání komentářů. Řekl bych že jich je tam až moc. Má však jednu podstatnou vadu.. ten preload je snad zbytečný ne? Když jsem to viděl, až jsem se zděsil :) Doporučuji použití Pixiho Rychlé rollovery bez načítání - http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html
Mika
Profil
Zahon
No, mi to zase tak podobné nepřijde, možná tam základ je, ale to bych pak udělal čárku a už by to bylo něčemu podobné :)

www.quartzclub.co.uk Taky podobné :)

preload s posouváním pozadí dodělám, zatím jsem na to zapomněl.

k těm zvýrazněným pasážím.. asi ty texty ještě upravím, zatím mě však nenapadá co psát, takže pak to nějak zvýrazním.
niCe
Profil
Takže:

1. Pokud na hlavní stránce kliknu na ukázky tvých prací přímo na obrázek, zobrazí se mi jen (pravděpodobně část divu) spodní část, ve který je jen napsáno - zavřít. Dívám se na to v MSIE6 SP2. Pokud kliknu na "Detail", vše je zobrazeno v pořádku.
2. V sekci kontakt: Vážně si myslíš, že když "zakóduješ" svůj e-mail u položky e-mail, ale ponecháš jej "nezakódovaný" u položky MSN, že jej bot nepobere? Já myslím, že je mu jedno jestli jde o e-mail nebo přihlašovací jméno na MSN, má to prostě tvar e-mailu.
3. Zbavte se už všichni konečně těch anglických výdobytků a lá "designed by" atd. Ke zbytku stránky v češtině se to tak nepíše, stejně jako bys nenapsal "All rights reserved."
4. snažím se klást důraz na moderní vzhled prezentace, který však nenarušuje její použitelnost. Proč to "však"? Někdy mi ukaž web s moderním vzhledem, který narušuje použitelnost.
5. Zprávném místě? To znamená, že dostaneme nějakou zprávu?
6. když dostanu do rukou návrh, jsem schopen ho převést do podoby kódu. Tím bych se jako tvůrce webových stránek nechlubil... Je to jako kdybys tvrdil, že umíš používat WC.
7. Pro náhled effektual.cz v ukázkách tvé práce je použit obrázek špatné velikosti, což má za následek to, že v MSIE6 SP2 je obrázek s automaticky přerozměrovanou šířkou a výskou pixelovatý, kostičkovatý, krychlovitý a víš co? Vůbec nic v něm nevidím.

Pěkný den
Mika
Profil
niCe
1. nějak si s tím nerozumněla nová verze thickbox. Tak jsem to vyřešil jinak. Díky za upozornění.
2. jde o to, že když mi nějaký spam robot zaspamuje mail, na který mám regly MSN mi nevadí, horší je to s emailem, který používám na maily.
3. Myslím že to zase takový prohřešek není. Nevím, vytvořil Franta mi zní divně. Otázka názoru :)
4., 5., 6. Vím, že texty nejsou dokonalé, ale podle mě lepší, než lorem ipsum...
7. to samé co u 1.

Díky za kritiku.
niCe
Profil
No víš aspon k tý 5. - píše se správné se S. Ale jestli je lepší lorem ipzum, piš lorem ipzum
Mika
Profil
niCe
Pravda, uznávám chybu. Asi by se to stávat nemělo, ale stalo se.
niCe
Profil
Právě jdu napsat tvému hostignu aby zu tuhle chybu smáznul tvoje stránky. Tohle je nevídaná chyba a stávat by se to nemělo, ohrožuješ vzdělanost národa

:)))))))))))))))))))))))))
Mika
Profil
niCe
Už hledám náhradní :))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0