Autor Zpráva
Franta 25
Zdravím Vás,
zajímá mě Váš názor na nový katalog internetových obchodů, NEJEDNÁ SE MI O VZHLED, ale
o použitelnost. Katalog běží na redakčním systému Joomla.

Adresa webu:www.obchod-virtuemart.cz/obchody-eshopy/

Díky za kritiku a vaše tipy.

Franta

p.s. Nejde o žádnou reklamu!
chipmonkey
Nevím, ale poslední dobou je nějak moc těhle katalogů.

Mimojiné já tohle nikdy nepoužil.... Já hledám rovnou zboží.
Mistr
Franta 25
(1) Ve výpisu obchodů - ve stránce http://www.obchod-virtuemart.cz/obchody-eshopy/ - bych výrazněji vyznačil sloupeček, podle kterého jsou data řazena. Téměř jsem si ho nevšimnul.
(2) Nepodtrhávejk nic, co není odkazem. Mateš tím čtenáře. Mám teď na mysli poslední slova červeného textu ze stránky http://www.obchod-virtuemart.cz/obchody-eshopy/content/view/4/41/
(3) Popřemýšlel bych nad kontrastem některých prvků. Nevhodné se mi například zdá tmavě šedé písmo menu na světle šedém podkladu.
(4) Doplnil bych klikací logo.
(5) Poznámka k menu: nepíše se náhodou spíše MP3 přehrávače?
(6) Příliš se mi nezamlouvá situování některých prvků v rámci stránky. Například: Chci si změnit údaje. Klepnu tedy v horizontálním menu na položku Změna údajů. Otevře se mi stránka. Jaké je ovšem moje překvapení, když místo formuláře (či něčeho podobného) pro změnu údajů vidím tabulky nejnavštěvovanějších a nejlépe hodnocených obchodů? A až někde dole se krčí nějaké návody pro změnu údajů...
(7) Osobně mi nepřijde zrovna nejšťastnější zvolit pro asociaci kontaktů obrázek
Franta 25
To: chipmonkey To máte pravdu, katalogů je hodně. Ale čeho je na internetu málo?

To: Mistr Klikací logo rozhodně ano, kontakty souhlasím ten obrázek je nešťastný.

Díky
souki
Náhledy detailů při přejetí odkazl jsou sice zajmavé, ale dal bych jim nějaké zpoždění. Takhle jsem přejel přes odkazy a málem jsem dostal epileptický záchvat...
Franta 25
To: souki O.k. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: