Autor Zpráva
adamh
Profil
Po mensi prestavbe, graficke i aplikacni, predstavuju http://www.zpravydne.cz/ uvitam napady na zlepseni apod. V planu mam jeste pridat registraci uzivatelu a funkci typu linkuj, jagg, digg. Co vy na to?
Mika
Profil
adamh
pfff, trochu se v těch zprávách ztrácím. Aspoň pro mě je to nepřehledné. Ty zprávy bych udělal trochu delší s nějakým popiskem. Je jasný, že se jich tam pak tolik nevleze, ale to je otázka, co je prioritou :)
Tomáš Hanus
Profil
nepřehledné až z toho bolí oči, odcházím ...
djlj
Profil
To, že se při každém obnovení stránky zobrazí servery na jiných místech, přehlednosti moc nepřidává. Navíc na nižších řádcích už jsou v jednom řádku jen dva servery, ještě níž už jen jeden — to asi nebylo účelem.
adamh
Profil
To, že se při každém obnovení stránky zobrazí servery na jiných místech, přehlednosti moc nepřidává. Navíc na nižších řádcích už jsou v jednom řádku jen dva servery, ještě níž už jen jeden — to asi nebylo účelem.

No na hlavni strance si kazdy muze servery umistit jak chce, at uz jejich pozici v ramci 3 hlavnich sloupcu, tak poradi a i maximalni pocet zprav pro dany server.

Dalsi kategorizovane sekce nemaji jeste jasne definovane poradi, na to prijde rada casem. Pak budou znamejsi servery vyse.
djlj
Profil
Aha. Já mám vypnutý javaskript a cookies, tak to bude ono.

A ještě něco: u ePortálu je špatně diakritika.
Manq
Profil
adamh
Nepřehledné. Ztrácím se v tom. Hover obrázku seznamu mi nesedí.
adamh
Profil
No mam pocit ze jsou jen dva pristupy v rss agregatorech , delat to jak to mam ja nebo (pravednes.cz , netvibes.com) mit jen titulek ci jeho cast tak aby se idealne vesla na jeden radek a nebo to delat jako weby typu kratce.cz tj nadpis a popis

druhy reseni znacne zmensuje mnozstvi moznych zprav na strance

navic me osobne vyhovuje prvni typ zobrazeni
Ludivitto
Profil
Na webu jsem byl 2 sekundy. To asi vypovídá za vše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0