Autor Zpráva
aDAm
Profil
Zdravim. Tak jsem ted nejakou chvili pracoval na grafickem navrhu pro firmu prodavajici truck, navesy a veci okolo. Kouknete na tu grafiku a reknete mi pls co si o tom myslite. jestli je to ok nebo neco zmenit atd. diky

navrh zde
oogi
Profil
Celkem dobré, ale mám pár výhrad:
1. kamion v hlavičce se mi zdá mírně rozostřený
2. položky "Více informací" pod ikonkami nejsou v jedné přímce
3. "aktuálně máme skladem" je moc blízko toho stromu, chtělo by to více odsadit, otázka jak se to tam poté vejde.
4. Zvýraznění aktuální položky menu bílým pruhem je rušící
5. Pruhy na silnici se trochu podivně sbíhají
Mistr
Profil
aDAm
K předloženému mám následující poznámky:
(1) Piktogramy automobilů jsou sice moc hezké, přesto pod pojmem osobní vozy si představuji něco trochu jiného než je dodávka.
(2) Tlačítka Více informací pod před chvílí zmíněnými piktogramy bych vertikálně zarovnal.
(3) Co představují dvě oranžová políčka v horizontálním menu na vrchu stránky? Že by dvojnásobný hover efekt?
(4) Do počtu automobilů, které jsou aktuálně skladem, doplň mezeru, tedy například 14 ks.
(5) Pokud bych si směl rejpnout, pak bych upozornil na překlep v popisku Archív novinek. Jen se poněkud obávám, aby se mezi novinkami neobjevovaly příliš staré zprávy. Přeci jen nemám představu o frekvenci přísunu nových novinek.
Romanticka
Profil
Vypada to pekne, ale vice to zmodernizuj a zkvalitni. Ted to ma dobry smer, ale vypadato, jako by to bylo od nejakeho ditete ze skolky. Viz ty tlacitka treba. Ty predelej a jeste tam neco pridej, aby to melo smrnc.
aDAm
Profil
oogi
1. jo kamion mirne rozostreny je, nevim jestli bude zustavat nebo jej nahradi nejaka fotogragie co doda firma.
2. polozky vice informaci jsem nezarovnaval vsechny horizontalne ale podle textu nad nima. mozna by to bylo lepsi zarovnat horizontalne
3. no zkousel sem to aktualne posunovat niz ale pak uz to bylo blizko tech novinek
4. ok
5. mno mozne to je ze ta perspektiva je trosku nerealna ;)

Mistr
1. no puvodne tam melo byt napsano uzitkove vozy;) ono se ty piktogramy pak upravi podle skutecne nabidky firmy
2. tlacitka jsou vertikalne zarovnany s textem nad nima a pozadim toho piktogramu
3. to oranzove s cernym textem znamena vybranou stranku a to druhe hover, ale asi to ve finale zustane u jedne oranzove
4. dobry napad ;)
5. Diky za upozorneni na preklep. No taky nevim jak casto budou novinky aktualizovat ale chteli je tam.

Romanticka
dobra tedy, vyzkousim jine tlacitka. a pridat co? nejaky tip? firma to chtela jednoduche, zadna slozita grafika aby se tam navstevnik ztratil


jinak diky vsem za nazory a rady.
Romanticka
Profil
sikme pruhy treba, prechod, nejaky pattern
Pavel Calta
Profil
Tohle pokud vím není kamion MAN ale DAF. tak jen pozor na to.
Mistr
Profil
aDAm
2. tlacitka jsou vertikalne zarovnany s textem nad nima a pozadim toho piktogramu
Budiž, ale v tomto případě bych preferoval jednotné vertikální zarovnání položek než jejich stejnou vzdálenost od textu. Dle mého názoru stávající úprava není hezká. Ovšem je to jen můj názor.
tiso
Profil
aDAm
1. viac by mi tam miesto kamióna a krajinky pasovala fotka s 3-4-mi (a viac) rôznymi kamiónmi spredu trochu šikmo - veď je to firma čo predáva kamióny, tak nech je to jasné (teraz: aha obrázok: stromček, krajinka, obloha, kamión, cesta... a čo ako?)
2. R77 má byť čo? logo? takto? Ani srnka netuší čo to je a čo to tam robí, lebo nie je vidno žiadna súvislosť s názvom firmy...
3. Zle využitý priestor, topmenu je zbytočné, lepšie by bolo bočné menu a pod ním novinky.
Keď to zhrniem, tak:
header: fotka s kamiónmi, vľavo vedľa nich logo firmy i s názvom, niekde sa dá umiestniť i heslo
ľavý stĺpec: menu, pod ním novinky
pravý stĺpec: obsah stránky
aDAm
Profil
Pavel Calta
no je to mozne, jak sem psal vyse vysledna podoba toho obrazku bude az po dodani fotek.


tiso
1. mno muzu vyzkouset az mi prinesou fotky
2. ano r77 je logo a nazev firmy. ve finale bude jine logo ale jeste jej nemaji hotove. bude neco ve stylu ct partner
3. jo ta hlavicka mi taky pripada moc velka a malo vyuzita. top menu je hlavni menu, side menu taky bude, budou v nem podkategorie
tiso
Profil
aDAm
3. pokiaľ neuvažuješ rozklikávacie menu (na strane servera)v tvare kategoria(=topmenu)/subkategoria tak potom v tom mojom návrhu pridaj topmenu pod header... Určite to bude lepšie ako tak ako to máš teraz.
aDAm
Profil
trosku sem to updatoval co vy na to? ale furt mam pocit ze hlavicka je spatne vyuzita co se tyka prostoru.
Mistr
Profil
aDAm
trosku sem to updatoval
(1) V hlavičce nikde nevidím název firmy.
(2) Myslím, že černá barva písma na oranžovém pozadí není příliš čitelná. Mám teď na mysli tlačítka Více informací.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0