Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobry den byl bych vdecen za vase komentare na tento web. Dekuji
Charita-hranice
DJ Miky
Profil
Anketa má divně umístěné radiobuttony. Nejen že nejsou na stejném řádku, ale očekával bych, že text odpovědi bude až pod ním, ne nad ním...

Ztučnění položek při hoveru v levém menu občas způsobí zalomení na další řádek a poskočení zbytku sloupce.

Při screenování struktury jste aspoň mohli vypnout zobrazování pravopisných chyb v MS Office...
Mistr
Profil
frances
(1) O podivně umístěných radiobuttonech zde již psal DJ Miky.
(2) Do menu bych doplnil hover efekt.
(3) Ukáži-li si ve svislém menu na položku například Denní centrum Archa: 1, rozjede se nápis, dle mého nehezky, na dva řádky. Musí to být?
(4) Před dvojtečkou se nedělá mezera, za ní ano. Tento nešvar se vyskytuje ve svislém menu hned několikrát.
(5) Například ve stránce http://www.charita-hranice.cz/sponzor_francesART píšeš jednou před "Kč" mezeru a dvakrát zas ne. Před "Kč" ta mezera ale patří.
(6) Jednotlivé podstránky se poměrně dlouho natahují.
(7) Ve stránce http://www.charita-hranice.cz/kontakty si v nadpisku tabulky doplň mezeru Tel. číslo.
(8) Proč je pod faxovým číslem mezera? Navíc oddělena odtržítkem.
(9) Mapa by mohla být kvalitnější, ne?

Zdá se mi poněkud rozmazaná. Navíc je snad slepená ze dvou částí, ne?
(10) Z jakého důvodu je na mapě

kolečko v oblasti mezi Holešovem a Zlínem, když město Hranice leží o notný kousek výš?
frances
Profil *
DJ Miky dekuji, ale ty radiobutony se mi nezdaji divne napozicovane, nenapada me jak to lepe udelat
Mistrtaky dekuji mockrat za vynikajici kritiku, ale jake menu postrada hover efekt ja ho mam u obou, napis se rozjede diky ztucneni to predelam, stylisticke chyby opravim, mapy mi byli predany ja je tam jen hodil v nezmenene podobe, je pravda ze jsou nekvalitni, zkusim na tom zapracovat.
S tim nacitanim mas pravdu, ale nechapu cim by to mohlo byt, mozna zatezuji az prezprilis moc server kdy to neni potreba, hold to mi ale asi neporadite kdyz to vypracovava server...
Manq
Profil
frances
Zaměnil bych pořadí položek v menu.
Nějak rozumněji.
dracek
Profil
Proč mají ti lidé v logu tak strašný výraz?
frances
Profil *
draceknemístný dotaz, ale odpovím, protože jsou postižení

Manq poradil bys...?
dracek
Profil
frances
Aha, to jsem nevěděl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0