Autor Zpráva
Aldred
Profil
Ano, vse je jednou poprve, a i ja sem byl donucen, lec nerad, upatlat nejaky ten design
Tak mi to prosimvas zhodnotte a tak
Jen bych chtel zminit, ze sem se pokousel o co nejprehlednejsi, nejjednoduzsi a nejpristupnejsi design, vzhledem k informacni podobne webu.
Odkaz (jpg, 147kB)
loleq
Profil
No, přijde mi to takové mrtvé, zkus zapojit víc barev, takhle do šeda laďené se mi to moc nelíbí.
Jinak přehledné to určitě je, jen si tedy zkus pohrát s barvami.
Railbot
Profil
Pro pohřební ústav by nebylo úplně nejhorší. Pro obec je to nevhodné. Pracuj s veselejšími barvami, písmo dělej menší a nevyhlazené, zapracuj na detailech.
Taps
Profil
loleq
Web je barevně nevýrazný
l007
Profil
Aldred
asi takhle: ještě čermou vlajku na radnici a je to web pro pohřební službu
můj osobní názor
Aldred
Profil
Dobre, mate nejspis pravdu, ze je to nevyrazny, nudny, "hrbitovni" apod. proto jsem si s tim pohral, udelal par barevnych schemat a nejvic se mi libi tady toto (mimo barvu sem zmenil vyhlazenej font na nevyhlazenej, jakste mi radili a navic presunul erb, podle me takto stranky pusobi uceleneji)

link:
Novy (jpg, 179kB),
Stary (jpg, 147kB)
Tak se do toho pustte :)
Railbot
Profil
Lepší. Ale pořád je všechno takové velké a bez detailu.
Aldred
Profil
Lepší. Ale pořád je všechno takové velké a bez detailu.
Ad. velké - byl jeden z pozadavku (s ohledem na cilovou skupinu), takto to vyhovuje a proto to jiz menit nebudu.
Ad. bez detailu. - nejak nevim, co tim myslis
Railbot
Profil
Aldred
Ten styl mi připomíná l007, takové nijaká, začátečnické, je vidět, že to dělá někdo, kdo s grafikou neumí. Nic ve zlém, taky nejsem grafik.
huf
Profil *
Pokud to je tvůj první design v životě, tak to klobouk dolů :-D ale pár věcí by jsi měl vylepšit:

- zmenši písmo
- přidej nějáké detaily
- trochu bych ještě zesvětlil barvy
- a dej tam nějákej veselejší obrázek
panther
Profil
huf
asi sis nevšiml, že od 18.7.2007, kdy byl tento topic vytvořen, uplynuly téměř 2 roky a že tvůj příspěvek je již mimo mísu
huf
Profil *
Omlouvám se, přehlédl jsem
DethLev
Profil
Asi bych všechny černé čáry a výplně nahradil nějakou šedou barvou, světlejší a třeba i s červenou nebo modrou... něco vyzkoušet. Ani ten černej rámeček kolem celé stránky nevypadá dobře. Bez nej to bude čistější. A není ta oranžová barva zbytečná? Identické barvy budou asi červená a modrá, nebo ne?
DethLev
Profil
asi sis nevšiml, že od 18.7.2007, kdy byl tento topic vytvořen, uplynuly téměř 2 roky a že tvůj příspěvek je již mimo mísu
Omlouvám se, přehlédl jsem

Zdravíčko pánové, má úcta :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0