Autor Zpráva
voho
Profil *
Dobrý den všem,
Po náročném vývoji se konečně zdá, že se portál blíží dokončení :).
Pokud nemáte co dělat, nebo máte prostě náladu někoho kritizovat, podívejte se na

www.ebabylon.cz

a napište mi sem něco :).

Budu se těšit.

Vojta

P.S.: Kolik byste si za podobnou věc řekli? (do adminu se asi nedostanete, tam je spousta funkcí). Moje představa je 14000,-
Taps
Profil
voho
Je to docela povedený web, akorát bych logo eBABYLON udělal klikací.
Railbot
Profil
Vypadá to šikovně, nejspíš bych viděl cenu kolem 20.000 znát i administraci. Takhle z pohledu "z venku" to má dobrou funkčnost.
oogi
Profil
Nevím proč, ale ten web na mě působí dost uměle, něco tomu chybí.
Ta růžovo-fialová nemá ideální kontrast.
voho
Profil *
děkuju :) ještě s klientem zkusíme kombinaci s modrou :)
niCe
Profil
Sháním tlumočníka pro rozhovor s domorodými náčelníky na ostrově Madagaskar
Měl by být kvalitní, abychom se nestali oba jejich potravou.


lol, moc pěkné :)

Nějak nechápu o čem to je. Není to tím, že bych to nepochopil, je to tím, že to chci mít naservírované komplet na první stránce. To jako někomu zašlu ať mi přeloží George Bush claimed a total idiot, possibly the most giant idiot in entire american history do češtiny, protože jsem to právě objevil na stránkách amerických demokratů? Nebo jsou tím myšleny větši projekty? Fajn, potřebuju přeložit asi 24 stran A4 do portugalštiny, najde se někdo, kdo to udělá gratis? Já nějak nevím. Asi bych v tomto případě použil Babelfish na altavistě, sice překládá nepřesně, ale aspoň bych měl nějaký překlad, tady bych asi nabídku na mojí poptávku neočekával.

Při názvu stránky eBabylon si představuji epickou Ištařinu bránu s draky apod. a co nevidím? Kombinaci černé a růžové. Jak laciné. Ale nejsem grafik, já nevím, třeba to teď frčí. Co ale vím je to, že z pohledu návštěvnka mě to graficky nezaujme.

Text "Podrobnosti (nejste přihlášen) mi v MSIE6 SP2 překrývá to malé logo eB v horní části obsahu.

Není klikací logo.
Petr Borovička
Profil *

Dobrý den, poptávejte všechny své jazykové poptávky v novém českém překladatelském systému eBabylon na www.ebabylon.cz.
Mgr. Petr Borovička, provozovatel.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra Borovičku:
Provozovatel projektu, kterému před dvěma roky zdejší osazenstvo dobrovolně pomáhalo připomínkami, se rozhodl nás navštívit a zaspamovat. Jak milé.
ninja
Profil
voho: vedle loga bych dal nejaky kratky vysvetlujici text, koukal jsme an to 10 sekund nez jsme pochopil o co se jedna. Neco na zpusob: "Online zadavani prekladu", "Katalog prekladatalu", atd.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0