Autor Zpráva
krotzyk
Profil
SoubojWebu.cz je zcela unikátním českým projektem, vybudovaným na scriptu PageBattle, který byl vytvořen naším zahraničním externím spolupracovníkem. V rámci českého a slovenského internetu se s ničím podobným nesetkáte. SoubojWebu.cz Vám zcela unikátním způsobem umožní srovnat se s konurenčními weby a dát jim co proto :).

SoubojWebu.cz Vám pomůže zvíšit návštěvnost vaší webové prezentace. Ovšem nutná je i propagace z Vaší strany, proto Vás prosíme o zvážení umístění některého z našich bannerů a ikonek na Vaše stránky.

Pokud se Vám bude líbit a chcete zviditelnit své stránky, můžete svůj web přidat. Pokud máte možnost tak bych poprosil o umístění ikonky, banneru nebo textového odkazu k Vám :)

SoubojWebu.cz
Plaváček
Profil
krotzyk

No těbůh. Málem jsem zahodil myšku, protože mi furt někde něco blikalo. Jinak ale díky, ovšem návštěvnost skutečně zvíšit nepotřebuji.

A vůbec je to celé kravina, s odpuštěním, protože srovnáváte nesrovnatelné.
quinux
Profil
Web je tedy odfláknutý a ty poskakovací rámy jsou odporné.
Filips
Profil
Ach můj ty bože... Proč raději neuděláš malý screen a nedáš tam odkaz na ty weby, proč se mě to puuští v jakýchsi ohavných rámech a ještě to tak nechutně vyskakuje...
ppw
Profil
unikátní hnus.
Venca V
Profil
Jak bylo řečeno výše- srovnáváte nesrovnatelné, čili nápad hodnotím negativně, stejně tak provedení.
Tomáš Hanus
Profil
Příspěvek odstraněn moderátorem
niCe
Profil
Což o to, nápad je dobrý. Ale dobré provedení nehrozí. Udělej screeny s odkazy na web, tyhle plivaniny jsou k vzteku. Odporně vypadají také ty tlačítka, hlavně když jsou 500px široký.

Ale koukal jsem na pagebattle.com, v čem je ten tvůj projekt unikátní? Vždyť si to komplet celé okopíroval. A to i s tím imbe*ilním nápadem s rámama. Ty si nepamatuješ co ti říkala učitelka na základce? Neopisuj od blbějších!

Jo hodilo by se hodnocení tematicky podobných webů a ne online obchod s rohlíkama s webem o kopání studní.

Čaj.
unipow
Profil
Plaváček
možná bych to "zv.šit" dal u tebe do uvozovek, ja si ho na těch stránkách snažil najít, s předpokladem, že ty by jsi takovou kravinu nenapsal... hmhm
Railbot
Profil
unipow
Tak jsi se snažil asi málo.

SoubojWebu.cz Vám pomůže zvíšit návštěvnost vaší webové prezentace - odkaz Pravidla.
unipow
Profil
Nesnažil jsem se málo, našel jsem to... Railbot.... ale nutilo mě to tam jít... protože jsem se chtěl ujistit, že plavacek by takovou kravinu nenapsal.... ani pod vlivem... hmhm

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0