Autor Zpráva
Oggy33
Profil *
Ahoj, tak asi mesic pracuji na mem blogu. Jsem na nej hrdy :-) (spis graficky), ale kodem si nejsem vubec jistej, pripada me to, ze resim spoustu veci "odflaknute" a minimalne tomu nekolik hodin venuju. Mam taky strach z velikosti, 800kb neni malo, ale pri dnesnim pripojeni se to snad da - 1mbps ma uz snad kazdy. Byl bych moc rad, kdybyste nekritizovali design, ale spis kod, tak dik moc :)

http://oggy.mooo.com/blog/vzhled/styl-oggy/css/style.css

http://oggy.mooo.com/blog

BTW: jede to z meho domaciho serveru, upload mam omezeny na 256kbps takze se stranky pri jejich velikosti budou nacitat nejakou tu minutku, budu si zrizovat snad nejaky hosting. muzete doporucit, preferuji spis malou cenu, mysql,php min.5. tak dik jeste jednou
Filips
Profil
1mbps ma uz snad kazdy
kéžby

Jinak na ten design... nevim jestli je být na co pyšný... Je to samý obrázek...
Casero
Profil
Oggy33
Po 10 sec se oběvilo Prosím čekejte..načítám stránku a u toho se to hryzlo natolik, že sem to zavřel!!!
Taková stránka je zlo!...btw. mám 4 mbps
Oggy33
Profil *
imho nekdy me spadne pripojeni..to je tim :-)
oogi
Profil
Oggy33
Nejdřív jsem se lekl, že má někdo stejnou přezdívku. Pak jsem si přečetl údaj o velikosti načež jsem ztratil motivaci se na to podívat...
Návrh se dá 1MB zkousnout, když to je obrázek, ale mít web 800 kB je trochu moc drsný - dej to aspoň na 200 at si to prohlídne aspon někdo.
Tomáš Hanus
Profil
Oggy33
není to nahodou někde trochu okopčené? Někde jsem to viděl. Nemá cenu to zatím hodnotit. Je to fakt příliš "hutné". Jinak se mi nelíbí pořád ten titulek o myši.
Tomáš Hanus
Profil
aje to dobry, jak si muzes hybat s nekterymi objekty (tuzka, kulky atd)
niCe
Profil
Já se v tom nevyznám. Máš rozhozenej layout a s jeho částmi můžeš pohybovat. To mi jako chceš říct, že si mám design sestavit sám? Sorry, na to fakt čas nemám
lamas
Profil *
Oggy33
1) zkusil bych podklad dřevo
2) tu pistoli tam dát celou

Oggy33, Casero
Je úplně jedno, jestli má člověk 1Mbps nebo 4Mbps, když je to omezený na 256kbps
Oggy33
Profil *
no layout neni rozhozenej, je to tak naschval,navic to, ze s tim muze nekdo hybat je jeho vec a preci nemusi. nevim co se ti zda na tom "ze je to rozhozene".

tu pistoli bych nechal jak je, je celkem velka, a lidi s mensim rozlisenim by meli problemy aby se nezakryvaly texty z blogu.

no a k tomu podkladu - dyt to je drevo! nebo snad to tak nevypada? :(

a ja nechapu, co se tak divite ze je to pomaly. dyt jsem psal ze to jde z meho testovaciho serveru, ktery mam v pokoji. a moje adslko fakt nema 1gbps. a taky jsem psal, ze si chci najit hosting - tak prosim ctete vse co clovek napise a neklikejte na odkaz bezhlave.dik

jinak o ty velikosti, necekal jsem ze png je tak velky, bohuzel transparentnost objektu nijak nevyresim, navic aby tam byli stiny, to gif nezvladne. proto je to tak velky - a proto je tam ten preloader, takze priste se o cloveku (nebo stalym ctenarum) nacte behem 2s - kdo teda ma zapnuty cache (standartne).
mel jsem spis pocit ze je to opravdu "preplacany", proste toho tam mam moc, to uznavam.
Oggy33
Profil *
btw jo inspiroval jsem se trochu, ne ze bych se bal flashe, ale na blog se to nehodi.

viz Rowlingove stranky ;)
pry vyhrali cenu za nejlepsi flash stranky za rok 2005. coz se nedivim, jsou fakt

http://www.jkrowling.com/
lamas
Profil *
Jestli to takhkle bylo i předtim, tak se omlouvám :-)
Možná se mi to jenom špatně načetlo, protože z tý pistole
jsem tam měl jenom jednu část a podklad byl bílej

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0