Autor Zpráva
Ice
Profil
Díky za příkladné poznámky www.czechtopgirls.com
Poznámka moderátora: 18+
DJ Miky
Profil
IMHO sem takové weby nepatří. Ani nemůžu hodnotit, protože mi nebylo 18 a nedostanu se tam.
marvas
Profil
Ice
Mne taky:D
Morasino
Profil
Mě taky nebylo ještě 18.Ale kam pak asi patří?
tozi
Profil
Vyzerá to celkom dobre,možno by bodla k takým stránkam aj nejaká výraznejšia hlavička.

K ostatným ale chlapci neverím že na takéto stránky nechodíte :D.
Voyager
Profil *
Ice : to si chce autor stránek zvýšit návštěvnost webu a chválitse nad toplistem ?
quinux
Profil
Ice
Ve Firefoxu se to docela rozpadá. Jinak si myslím, že tento web tady nemá co dělat, protože všichni moc dobře víme, že se tady vyskytují nezletilí.
Plaváček
Profil
quinux

že se tady vyskytují nezletilí


A nejen ti. Také zde jsou takoví, kteří mají přísnou manželku a podobné radovánky mají přísně zakázány :)
Ice
Profil
Je to prostě dáno ke kritice, až si budete vydělávat na chleba, tak budete příjímat jakékoliv zakázky. A to že to sem nepatří? Je tam dáno upozornění. A kdo má míň tak ať nekliká? A kdo má přísnou manželku, tak snad mu nestojí pořád za zády.
Railbot
Profil
A kdo má přísnou manželku, tak snad mu nestojí pořád za zády
To by nebyla příná, kdyby tam nestála ;)
Ice
Profil
POkud máte někdo k tomu připomínky, tak je budu chtít rád znát. Takhle se to zase točí okolo tématu Erotika a ne kritika webu!
quinux
Profil
Plaváček
A nejen ti. Také zde jsou takoví, kteří mají přísnou manželku a podobné radovánky mají přísně zakázány :)
Když je někdo pod pantoflem, tak to je s ním ámen :-D



Ice
Je tam dáno upozornění. A kdo má míň tak ať nekliká?
A to, že jsou nad upozorněním vidět kozy ti nevadí? :-D

tak budete příjímat jakékoliv zakázky
Já ti nevyčítam, že jsi příjmul takovouto zakázku (kdyby mi to někdo nabídl, tak to taky vezmu), "vyčítám" ti to, že v takovémto případě to nemáš dávat na hodnocení :)

POkud máte někdo k tomu připomínky, tak je budu chtít rád znát.
Co se týče grafického zpracování (a teď nemyslím, ty dívčiny), je to pěkné a líbí se mi to. Na takové weby se ale za pěknou grafikou nechodí :-D
r0me0
Profil
tak jestli jsou tohle české top girls, tak to teda dík :D
louka
Profil *
taky me nebylo 18 ale hned na indexu je chyba: jako odraz u Leave je taky Enter.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0