Autor Zpráva
Vincenzo
Profil
http://www.kino-rybitvi.unas.cz
Vincenzo
Profil
Please ohodnoťte tyto stránky... o nějakých chybách vím ale určitě jich tam je i mnoho o kterých nemám ani ponětí.
Jasný velkou nevýhodou jsou rámce ale je to tak udělaný že při rozlišení 1024×768 tam nejsou skoro žádný posuvníky!!!
Kráťa
Profil
Uf, vstuptestránky, rámy, hodiny nebrat.
Acci
Profil
* Na úvodní stránce hodně nevýrazný text
* Podtrhávej pouze odkazy
* Všechno, co se hýbe jen rozptiluje uživatele
* Jak říkal Kráťa, rámce jsou již dlouhou dobu zavrhováné
* Přes Flashové menu se nedostanou jak vyhledávače, tak někteří uživatelé
* Na stránce s rámci by to chtělo zadat kódování a alepoň pár slov pro vyhledávače (popisek a kličová slova)
* S podporou rámce je jiném dotype (HTML 4.01 Frameset)
muza
Profil
Náhodou mě se ty hodiny docela líbí, akorát by mohly být asi drobátko menší.
Hugo
Profil
Skutecne by tam melo byt i alternativni menu pro uzivatele s vypnutym flashem - kdybych necetl tuto diskuzi, tak bych skoncili na uvodni strane, protoze flash zapinam velmi vyjimecne (a lidi s vyplym flashem je rel. hodne).
Vincenzo
Profil
Tak fajn dík za kritiku. tak ja udelam jeste html verzi kde nebudou potrebovat FLASH
Vincenzo
Profil
Jo a jeste k ty uvodni strance...tam je nastavenej obrazek na pozadi a tak kdyz se nacte tak tam zese neni videt jiny pismo nez zluty!!!
flz
Profil
-uvodnu stranku by som uuuplne prerobil, bud tu fotku vyhodil uplne, alebo ju aspon prisposobil.
-to prehravanie hudby by som tiez odstranil, je to zbytocne a kvalita hudby je... ehm.. sak ty vies a urcite podlieha dakym autorskym pravam.
-namiesto toho nabliskaneho gifu mail, by som tu adresu vypisal, pre tych, co pouzivaju len webmail, lebo opisovat mail zo stavoveho riadku sa nemusi kazdemu chciet, takto mu staci ctrl+c/ctrl+v.
-v sekcii "Prenájem sálu" mas odlisny scrollbar ako vsade inde
-IMHO font comic sans uz akosi vysiel z mody
-ako uz hovorili o tom menu, ked ho uz mas vo flashi, tak nech tak aj vypada, to co tam mas sa da bezproblemovo spravit v CSS
-pouzitie templatu v sekcii "Galerie" je uplne zbytocne a pouzivat cudzie veci na webe mi je proti srsti, ale to je vec vkusu, ide o to, ze dinosauri s vypnutym flasom toho vela neuvidia
Kráťa
Profil
Co dát místo hodin něco v tom smyslu: "V těchto dnech promítáme". Hodiny mám o 2,4 cm pod tím.
habendorf
Profil
Je mi divný že to ještě nikdo nenapsal, ale dej tomu pozadí na titulce (pokud tam teda vůbec musí být) aspoň no-repeat. Tipni si jak to asi vypadá na 1280 a vyšších.
SQ
Profil *
pro Vincenza jedine kritika, navštivte si jeho stránku jaký to není designer, a jakou vám nedá při výrobě webu slevu a tak

možná by si měl uvědomit že je hromada lepších (a to jako že o dost) kteří nedělají stránky za prachy, navíc hojně neli pořád poižíváš Front Page a BlueBoard
Acci
Profil
habendorf
Protože se mi nestihl načíst
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0