Autor Zpráva
jus
Profil
Zdar, prosím o kritiku webové prezentace malé projekční a stavební firmy. Dělal jsem to já = projektant ... takže asi tak :) Moc díky za reakce.
www.shstudiobrno.cz
j
Profil *
K vzhledu (IE6):
Proč vstupní stránka?
hlavni.html při prvním načtení prázdná (lepší zobrazit hned projekci)
V realizaci je "zpět na začátek" jiným písmem než jinde.
Kontakt - adresy a tel. rozjeté.
Zcela subjektivně: písmo courier v nadpisech a v dolním menu se mi nezamlouvá.
jus
Profil
- vstupní stránka je tam proto, že se mě líbí to aktivní logo ... ještě zvážím jestli to není zbytečné, ale docela se mi to líbí jako úvod celé prezentace

- na stránce hlavni.html chci dát něco jako novinky - aktuální informace... souhlasím, že když tam nic není tak je to zbytečná stránka, ale je to nachystané na ty novinky a míří tam odkazy z ostatních stránek - zpět na začátek

- zpět na začátek jiným písmemv realizaci je chyba - opravím

- Kontakt - adresy a tel. rozjeté ... mě se to zobrazuje dobře ... mají to být tři řádky umístěné mezi logem a mapou

- no a ten courier - mě se to zase docela líbí... tak ještě zvážím

Každopádně velice děkuji za zhodnocení!!!
J
Profil *
jus: btw vstupní stránka bez obsahu - žádné texty s vhodně zabudovanými klíčovými slovy, žádné nadpisy... = fulltextové vyhledávače nad ní zapláčou. Keywords to nevytrhnou.
Title může být obsažnější, třeba do 80 znaků.
jus
Profil
Aha... vstupní stránka bez klíčových slov pro vyhledávače... to mě nenapdlo. Díky, díky.
J
Profil *
jus: Tak ještě - <title>sh studio brno</title> je všude stejný a pro vyhledávání žádný přínos.
V title by mělo být na každé stránce (novinky, projekce, realizace, reality, ...) i něco konkrétního, co charakterizuje její obsah.
djlj
Profil
Hover v menu funkční jen s javascriptem — proč?

align="undefined" valign="undefined" — co to je? :)

Proč místo psaní style="font-family: Courier New,Courier,monospace; font-size: smaller; color: rgb(255, 255, 255);" si neuděláš v css třídu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0