Autor Zpráva
Miki1990
Profil *
Dobrý den :) Žádám o kritiku

web je momentálně na této adrese: http://www.indiana-kuchyne.com , ale já jsem ho nedělala. Můj kamarád mě požádal, jestli bych mu to celé neudělala odznova ... proto jsem mu udělala tyto dva návrhy a prosím vás o názory, jaký je lepší (příp. proč) a co by jste změnili. :)

Děkuju moc

1. návrh: http://www.indiana-kuchyne.com/novyweb/navrh_001.jpg
2.návrh: http://www.indiana-kuchyne.com/novyweb/navrh_002.jpg
Flip
Profil
Určitě bych zvoili verzi 001.jpg je to určitě zlepšení oproti stávajícímu webu.
V druhém návrhu se mi nelíbí jak jsi vyplytvala půlku místa "nad ohybem" ... pouze stan, logo a slogan...
První verze celkem spokojenost ;)

EDIT: možná jen trochu výraznější MENU... a jak bude vypadat hover ?
Miki1990
Profil *
Děkuju, přemýšlím nad červenou, poradíš? :)
Flip
Profil
Miki1990
no spíš už takovou vínovou jako je pozadí ;) když tak icq 206-048-185 ...
niCe
Profil
No asi takhle:

Ten druhý návrh mi přijde graficky lepší, modernější a důvěryhodnější. Avšak na prvním jsou stránky lépe uspořádané. Nevím, jestli ti to pomůže, ale podívej se třeba na web o postelích, kuchyň to sice není, ale je to víceméně související: postelprogram.cz. Samozřejmě to chce zkuchynštit a upravit, ale snad chápeš ten celkový vizuální dojem, ne? Co jsem informovanej, tak majitel tohoto webu prodá výraznou část svého zboží právě přes internet.

Přeju hodně úspěchů
Mistr
Profil
Miki1990
Dávám jen k úvaze: na webu jsem si okamžitě všiml nápisu Kuchyně do každého týpí. Přiznám se, že to ve mně spíše evokovalo představu prodejny nějakých kotlíků či tábornických potřeb, případně nějakou půjčovnu šikovných squaw.
Miki1990
Profil *
To bohužel už ani nemůžu změnit, je to firemní hláška
niCe
Profil
V tom případě firma půjde stoprocentně ke dnu :)
embee
Profil
Mistr
<ot>
mno firemni squaw bych bral :D
</ot>
Tomáš Hanus
Profil
Miki1990
souhlasim s niCe. Pokud by se daly oba navrhy do sebe, bylo by to celkem prijemne. Prni navh o designu asi neslysel, zadny graf. prvek. Druhy je lepsi, ale postrada docela pekne rozvrzeni obsahu navrhu prvniho. Prvni navrh je lepe barevne sladen. Z toho bych vychazel.

Slogan bych doporucoval zmenit. Sice si ho asi kazdy zapamatuje, ale myslim, ze ne zrovna v dobrem slova smyslu. A nepouzivej tri druhy pisma, barvy, stylu a velikosti blizko sebe, jestli vubec, jako mas v prvni navrhu (sloganu).
TomasS
Profil *
starý design je slabý, i když ne úplně tragický.
Ale nové grafické návrhy snad ani nemá cenu hodnotit. Ten nový SLOGAN je totiž opravdu vražedný.

No dobrá. Když si z jedničky odmyslím obrázek (zakryl jsem si ho rukou), tak by se mně líbila. Ale s ním je to opravdu mrtvý projekt. Předpokládám, že ten text dole bude upraven/opraven.
matymm
Profil *
jo kuch. indiana ,, lidičky radím dobře žadnou kuch. linku od firmy indiana,, je to strašny a nezodpovedný majitel,,, nechal jsem objednat kuch.linku,ale nabídka ceny byla 37 560kč ale že opomenu zpoždění o 45dní ,tak to jsem ještě překousl,, ale přijela doprava a ta my dala fakturu na 44 200kč, volal jsem do firmy a majitel pan Suchomel my odpovedel že ma cena kuch. linky je v pořadku. ale mam zaplatit a pak vydaj kuch.linku z vozidla, a to byla ma chyba ,našteva majitele Suchomela byla snad noční mura, řekl cena je v pořadku a jestli se vam to nelíbí dejte me k soudu ja JA MAM PENEZ DOST JA SOUD VYHRAJU,, ALE TO NENÍ VŠE montažni firma pan Houdek to byl další šok,, za par šroubečku si naučtoval 600kč pak dopravu 300,, výřez dřezu 500 výřez varné desky 500, řezaní venc.lišty400kč, usazení dřezu,400kč a to jsem musel zaplatit HOUDKOVI,,ALE MONTAŽ JSEM UŽ JEDNOU HRADIL PANOVI SUCHOMELOVI 4800KČ,, TAKŽE SUMA SUMARUM,, JE 6700KČ ,, NO PROSTĚ STRAŠNY BORDEL ,, TAK VAS VŠECHNY UPOZORNUJI DEJTE BACHA CO VAM POČÍTA,, A JEHO OCHOTA JE ŽE VAM NEZVADA TEL.A NEBO JE AROGANTNÍ A LŽE ŽE MA KRAM PLNYCH LIDÍ A JI PRI TOM SVAČINU,,
DJ Miky
Profil
matymm
Tohle není diskuse o kuchyních, ale kritika webu…
Mistr
Profil
Téma zamykám. Pokud tomu tak být nemá, kontaktujte mne, prosím, například prostřednictvím ICQ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0