Autor Zpráva
P251
Profil
Jak byste zhodnotili tyhle dva návrhy webu?


první návrh - ještě dost věcí by asi chtělo dodělat - spíš hrubý návrh, horní šedý pruh by měl být přes celý monitor a obsah vycentrovaný

druhý návrh - tady bych toho asi už moc nedodělával

Pište prosím svoje připomínky ke každému zvlášť a taky přidejte, který se vám líbí víc (samozřejmě nejlépe s ohledem na fáze vývoje obou návrhů).
Railbot
Profil
Ten první je špatný. O ničem. Taková brutálně vysoká hlavička, k čemu? Ten stín pod menu také nic moc. A jinak tam nic není.

Druhý je lepší. Patičku ale nepřečtu, skoro jsem se jí ani nevšiml. Žádné menu ani odkazy? Kontrast písma s pozadím by v testu určitě neobstál celkovš i v obsahu.
Petachek
Profil
Druhý se mě vůbec nelíbí!!!
První - když by byla menší hlavička tak to by bylo supr. Protože má něco do sebe.
oogi
Profil
První je zcela špatný, druhý celkem jde.
Vladosik
Profil
Prvni se mi vubec nelibi, druhy se mi take nelibi, neco mi i pripomina, tedy nic originalniho, ale kazdopadne je lepsi.
niCe
Profil
Pokud nejsi brutální seriový vrah, zaujmou tě první. Pokud jsi se lekl velké hlavičky, zaujme tě druhý. Celkově mám pocit, že oba dva tyto pokusy jsou krok špatným směrem, ale nejsem grafik, tudíž můj názor nemůže mít váhu jako např. Railbotův (nevím jestli je grafik, ale je dobrej, radím dej na něj :)
Navíc žádné menu nevidím, patičky jsou teda fakt kus díla (spíše nenápadný kousek) a celkově je to jak poslepovaný z různejch ústrižků v časopisech.

Pěkný den,
niCe
P251
Profil
Railbot
No ten druhý jsem spíš zamýšlel jenom jako takovou webovou vizitku, tak jsem menu neřešil. Kontrast vylepším, ale jinak ta patička není až tak podstatná...

Vladosik
Mě připomínají něco oba, ale asi málokterý web nepřipomíná nic.

niCe
To jako, že když jsi brutální sériový vrah tak tě zaujme druhý? :) Wow, jako mělo to být temné, ale že až tak brutální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0