Autor Zpráva
Mars
Profil *
Zdravím všechny,

zajímal by mě především váš celkový dojem z těchto stránek.

Za případnou reakci děkuji
Ludivitto
Profil
Ahoj,

- opravdu hodně hloupá je tam dle mého ta AdSense reklama

- v drobečkové navigaci odděl to "Jste zde" nějak jinak ;) (třeba dvojtečkou a barvou třeba #666 nebo tak), případně tam ten text "Jste zde" vůbec nedávej.

- docela mě zarazila ta barva (#00997E) u <strong>

- tu horní flashovou hlavičku by to chtělo trošku dodělat, vylepšit. Rozhodně bych ji udělal klikací, nebo alespoň ten náznak loga v něm. Ostatně, ten text "Golf-sport.cz" je docela, ehm..působí mírně rušivě, nedodělaně.

Ještě si s tím webem pohraj a bude to docela příjemná stránka.
niCe
Profil
Celkově stránka při prvním pohledu patří do kategorie lepších webů. Ale měl bych pár drobností:

1. Jak již říkal kolega ludivitto, ta hlavička si zaslouží předělání. A zauvažuj taky nad tím, jestli by nebyl lepší statický obrázek. Po dohrání animace mi vyhovuje ta nehybná hůl s míčkem o hodně víc než, kdyby se to mělo pohybovat. Taktéž polovina slova golf v černé a druhá v bílé barvě nepůsobí zcela korektně. Také bych já osobně neroztahoval tu hlavičku po celé šířce okna, nastavil bych max-width, popřípadě bych jinak zajistil, aby měl stejnou šířku jako obsahová část stránek.
2. Patička mi taktéž přijde laciná, zasloužila by si hodnotnější grafiku, a pokud nechceš dělat náročnější grafiku, alespň celou patičku zmenši, ať ta zelená plocha nevypadá tak agresivně. Nebál bych se dát výšku cca 50px, aby to bylo akorát k textu a zároveň to mělo nějaké okraje.
3. V menu vidím mezi tlačítky nějaké vodorovné linky. Vyhodil bych je, matou (a troufám si říct) nejen mě.
4. +v těch linkách máš nějaký zelený trojúhelník, ten bych vyrazil také

Jinak nemám co dodat, obrázky pěkné, grafika povedená, členění textu přehledné - jak jsem říkal, při letmém pohledu je patrné, že web je moderní a ne 20 let stará skořápka.

Pěkný den, niCe
Tomáš Hanus
Profil
Mars
me se to libi, adsence bych ale odstranil (dal bych ho po stranach). Takhle rusi v textu a nevypada to dvakrat pekne. Trochu bych ale zapracoval na flashi. Napad je fakt pekny, provedeni trochu ale pokulhava. Je to hampulacke a hlavne pomale. Pokud to neni intro, nikdo stejne na to tak dlouho divat nebude. Misto dvou hulek bych zvlolil to, ze tam popada obrazek, jako mas ty (pekne), obrazi se tam hulka (pomoci visibility), pritukne micek k nazvu Golf - sport. cz tak, ze jedno z o bude vypadat jako micek.
Mars
Profil *
... k Flashi

souhlasím, že působí nedodělaně a rozhodně zvažuji, zda ho neodstřelím úplně.
Druhá možnost je, že ho upravím vždy vzhledem k druhu sekce, ve které se návštěvník ocitne.


...grafika
Co se týká rozmarnosti a rozmanitosti v grafice, tak ta se nekoná už jen z toho důvodu, že se jedná o informační web. Chtěl jsem dosáhnout příjemné čitelnosti a celkově dobré orientace a přehledu návštěvníka.

Kdyby Vás, jako nezávislé :-) napadlo, co na webu chybí po obsahové stránce, budu rád za poznámku.

Díky všem za rozepsání se.
Mistr
Profil
Mars
(1) Ve stránce http://www.golf-sport.cz/golfovy-klub.html bych opravil text Golfové kluby - Středočeský kraj.
(2) Proč má strana http://www.golf-sport.cz/zpravy.html nadpisek Zprávy | ze světa | TV nova?
(3) V MSIE mám nad obrázkem v logu pacičku, takže bych řekl, že na obrázek lze kliknout. Klikám a ono nic...
Mars
Profil *
1. opraveno, díky

2. protože chci tuto dekci na tyto témata zaměřit

3. ano, to je ta nedokončená varianta flashe, upravuje se

Dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0