« 1 2 3 »
Autor Zpráva
niCe
Profil
A ostatní se podle Tvého přiklonění od Tebe odkloní a půjdou si stránky nechat kontrolovat od aplikace, která kontroverzní pravidla přizpůsobuje majoritě a ne nadšenecké minoritě, do které patříš i Ty.
Tomáš Hanus
Profil
niCe
presne tak, souhlasim. Pokud tvorim aplikaci, musi jit po proudu, ne proti proudu. Pokud je to nejaky marketingovy tah, tak je to samozrejmost. Jinak je to takove hrani na pisecku. Aby nekdo zacal vyuzivat sluzbu, ktera zde je, musi byt lepsi, ne horsi.
Tomáš Hanus
Profil
Oleg
samozrejme, ja v tu chvili nemyslel dokument jako html stranku, ale jako logickou reprezentaci informaci. H1 reprezentuje nadpisy nejvyssi urovne. TITLE je jakoby logicky nazev dokumentu. Uvaha h1 je asi zpusobena "blogovymi" systemy, ktere maji clanek na jednu stranku. Mate pravdu, ze zadna jasna odpoved na tuto otazku neni.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Olega:
Postrádám klíčové informace:
1) Co přesně vyjadřuje to číslo, které to na mě vyplivává? Jaký účel má vyšší hodnota? Lze z ní něco vyvozovat? Souvisí to nějak s vyhledávači?
2) Jak je tato hodnota počítána? Zajímá mě přesný postup, váha jednotlivých položek. Nemám rád černé skříňky.

Je to nějaké líné.


Reaguji na Tomáše Hanuse:
Pokud tvorim aplikaci, musi jit po proudu, ne proti proudu
To není pravidlem. Může zkusit proud změnit. Bez výše uvedených informací ovšem nemá moc šancí.
mantisa
Profil
Oleg

Přeji dobrý večer,

co se týká Vašeho projektu, grafika se mi poměrně líbí, ale ta je samozřejmě až na druhé (třetí, čtvrté, ...) koleji.
Se zpracováním výsledků je to však o dost horší.
Zkusil jsem samozřejmě kontrolovat svoji stránku a podle výsledku (91) bych se k Vaší službě rád vyjádřil.
Achjo, tento validátor je opět ujetý na metatagy.
Penalizovat stránku za to, že chybí některý z metatagů (krom definice kódování a description) je nesmysl!

Nadpisy v dokumentu jsou špatně strukturovány.
Proč by nemohly bý za sebou dva nadpisy H1?
Ono se sice doporučuje používat pouze jeden H1, ale pokud si to člověk může zdůvodnit či ho k tomu vede nějaký úmysl, mohou se klidně použít dva nadpisy H1. Vyhledávače za to nepenalizují, maximálně to může poplést potenciálního návštěvníka, když ve vyhledávačí narazí na odkaz na stránku, kde to tak je.

Pokud ještě vypilujete nedostatky, mohlo by se jednat o kvalitní službu. Mně se ta grafika třeba líbí ;-)

Mějte se hezky
Tomáš Hanus
Profil
Chamurappi
To není pravidlem. Může zkusit proud změnit. Bez výše uvedených informací ovšem nemá moc šancí.
samozrejme, ale pokud jde s proudem (logikou) tak je vetsi sance nalakat vice zakazniku
Oleg
Profil
:) jsem rad, ze zde bezi pomerne pro nas zajimava diskuze :) hodne informaci lze ziskat.

niCe: napriklad Vy byste mohl jit jinak a jiz se moc na nas system nezlobit. nechapu proc mate vstek - ale to je jedno.

Chamurappi: diky to mi uniklo napsat -

1) Co přesně vyjadřuje to číslo, které to na mě vyplivává? Jaký účel má vyšší hodnota? Lze z ní něco vyvozovat? Souvisí to nějak s vyhledávači?


cim vyssi cislo - je logicky, ze vysledek je lepsi. mate-li 100 mate validni web, spravnou semantiku a kod je naprosto v poradku a bez chyb.

Ano, souvisi to s vyhledavaci - pokud chybi napriklad keywords meta tag, pravdepodobne to idealni neni, stejne kdyz meta tag popis.

Ano, lze z vysledku vyvodit to, ze pokud clovek ma vysledek 90 - lze vzdy vypracovat se na 100 (staci opravit zminene chyby) pokud budete mit 100 - ukaze vam 100% kvalitu kazdy seo analyzator.


2) Jak je tato hodnota počítána? Zajímá mě přesný postup, váha jednotlivých položek. Nemám rád černé skříňky.

Asi je pochopitelne, ze cely presny postup nebudu rozebirat (pokud rozeberou presny postup jak se vypocitava PR - vzorecky atd) rad popisu nas system :) a samozrejme to je na hodne velke psani. A pocitani zalezi na chybach - validator a nadpisy (H tags) za vice bodu... atd


Je to nějaké líné.

zalezi jak je napsan kod a co vse prozkoumava uvnitr html.
niCe
Profil
Oleg
napriklad Vy byste mohl jit jinak a jiz se moc na nas system nezlobit. nechapu proc mate vstek - ale to je jedno.
Nehraj si na psychologa, já tady kritizuju Tvojí stránku, která, jak jsem se vyjádřil má nesmyslná pravidla. Když nechceš, aby lidé hodnotili Tvojí stránku, nedávej jí do této diskuse.
Jo a nauč se pravidla českého pravopisu, člověk, který vyžaduje vykání a dělá ze sebe vola takovými hrubkami je asi opravdu slabomyslný.

niCe
Oleg
Profil
mantisa:

dekuji za pochvalu grafiky (nicmene podle me to neni grafika ale volny prostor, ktery postupem casu z beta verzi udelame full)

Penalizovat stránku za to, že chybí některý z metatagů (krom definice kódování a description) je nesmysl!

mysim si, ze podle pravidel a vubec v tvorbe webu byly specialne vytvoreny meta tagy jako jsou keywords a description (oba jsou dobre a projevuji se ve vysledku vyhledavani)

Autor stránky, Autorská práva - nejsou dulezita metatagy pro obycejne weby, nicmene proc je tam nedat ? indexuji se taky.

Informace pro vyhledávače, Soubor robots.txt - kdysi jsem si koupil knizku o SEO (a ceskou knihu taky) a tam se psalo a doporucovalo aby byly tyto tagy a robots.txt byl na webu uveden

Proč by nemohly bý za sebou dva nadpisy H1?
a proc by meli byt vice H1 tagu ? Prosim o vysvetleni. Nemam duvod davat H1 a H1 na jedne strance, kdyz muzu pouzit H1 a pak H2 (mam pak dobry pocit, ze jsem udelal spravde. A co cloveka muze vest k tomu aby pouzil 2x H1 v tomto pripade muzeme davat skryty text na web straku kde budou klicova slova. Pro obycejneho navstevnika neni jasne kde je H1 a H2 ale jaky je duvod u webmastera aby H1 tam dal vicekrat.

okud ještě vypilujete nedostatky, mohlo by se jednat o kvalitní službu. Mně se ta grafika třeba líbí ;-)
samozrejme, pilovat budeme dokud nebudeme mit opravdu velice kvalitni full verzi analyzatora (a bude zdarma, nepotrebujeme ziskavat zakazniky jak zde nekdo uvadel)

Jen chci doplnit na konec: opakuji, ze seo analyzator je pouze informativni, dava informaci o spravnosti kodu validite, kontroluje spravnost meta tagu.
SEO analyzator ukazuje co presne robot mysli o kontrolovane strance a proste dle naseho hodnoceni stranka, ktera ma 100bodu hodnoceni je velice slusne vytvorena.
A jeste veta naposled... Jde udelat vzdy stranka, ktera bude mit 100 bodu a pokud bude mit 100bodu podle naseho analyzatora - bude mit 100bodu u vsech analyzatoru. Prece napsat o 3-4 meta tagy do stranky zabere vicemene 2-3 minuty a spravne napsat H1 tagy je vec stylu programatora. Inline css styly je vzdy dobre davat do externich souboru no a kdo to nedela tak my ho nenutoime dle nasich vysledku prepracovavat :)
Oleg
Profil
Oleg
napriklad Vy byste mohl jit jinak a jiz se moc na nas system nezlobit. nechapu proc mate vstek - ale to je jedno.
Nehraj si na psychologa, já tady kritizuju Tvojí stránku, která, jak jsem se vyjádřil má nesmyslná pravidla. Když nechceš, aby lidé hodnotili Tvojí stránku, nedávej jí do této diskuse.
Jo a nauč se pravidla českého pravopisu, člověk, který vyžaduje vykání a dělá ze sebe vola takovými hrubkami je asi opravdu slabomyslný.



Dle meho jmena a prijmeni lze usoudit, ze jsem cizinec - nebo ne ?

Vola ze sebe nedelam a nechovam se tak arogantne a namyslene jako Ty niCe :) Zadna nesmyslna pravidla v nasem systemu nevidim, je delan "jako vytazek vsech podobnych systemu" akdo vi co bude v plne verzi az ji dopracujeme :). Jen doufam, ze se na nas nebude nijak pak zlobit konkurence :) kdyz nabidneme neco vic nez oni a zdarma :)

A kritiku uvitam jakoukoliv od velice dobre az po nadavky. Vsak taky nerikam, te tva kritika se mi nelibi, ale podle tebe jsme uplne blbi a nic neumime a navic nutime nekomu neco co podle nej je nesmysl. A ja jsem psal, ze system je informativniho charakteru.
niCe
Profil
Oleg
Já se o Tvé jméno a příjmení rozhodně zajímat nebudu. Jestli jsi cizinec, tak do téhle diskuse vůbec nepiš, tohle rozhodně není výmluva.
Ty žádná nesmyslná pravidla nevidíš, protože jsi jeden z té minoritní skupiny, pro kterou ten projekt děláš, avšak nejsi schpen svojí aplikaci přizpůsobit většině. To znamená, že té většině ten projekt bude k ničemu a nebudou ho využívat. Co na tomhle nechápeš?
A to, že tady budeš svůj postup, proč nevycházíš vstříc většině obhajovat, rozohdně nezpůsobí to, že jej někdo začne "mít rád", jak ty říkáš.
kdyz nabidneme neco vic nez oni a zdarma
Teď nabízíš něco míň. A tímto směrem to v budoucnu bude ještě míň. A zdarma? To snad ani v tomhle případě není hodnotný argument.
Neuvítáš jakoukoliv kritiku, však si přečti své reakce. Z toho vyčteš, že ti jde jednodušše jen o chlácholení tvého veleúžasného projektu informativního charakteru, který přináší informace, se kterými souhlasí opět jen ta minoritní část uživatelů.

Víc k tomu dodávat nechci, laskavě si všimni nadpisu svého vlákna a podle toho rozvíjej diskusi. Zatím jsi z mého podnětu o tazích h1 dokázal vykouzlit silně OT příspěvky o tom, jak tvůj projekt nemám rád.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Olega:
Když už mám ty důležité informace, mohu hodnotit ve vztahu k cílům.

mate-li 100 mate validni web, spravnou semantiku a kod je naprosto v poradku a bez chyb
To není pravda.
1) Validní web — je tohle validní? Není. Neodhalíš to, protože W3C Validátor validuje v rozporu se specifikacemi.
2) Správná sémantika — k tomu, abys poznal správný způsob užití elementů, potřebuješ rozumět významu informace. <font color="white">ukázka bílého písma</font> — tohle je sémantické užití značky <font>. Sémantika je strojově využitelná, nikoliv strojově ověřitelná. Nemáš-li neomylnou umělou inteligenci, můžeš strojově ověřovat pouze strukturu s ohledem na povolené/zakázané konstrukce.
3) Kód bez chyb — to znamená co? Bez chyb vůči čemu? Vůči specifikacím?

souvisi to s vyhledavaci - pokud chybi napriklad keywords meta tag, pravdepodobne to idealni neni
Vyhledávač přikládající zřetelný význam typicky neviditelné informaci by byl hloupý. Návštěvníka zajímají viditelné věci, ne zákulisní přání kodéra.

lze z vysledku vyvodit to, ze pokud clovek ma vysledek 90 - lze vzdy vypracovat se na 100
No dobře, ale pořád je to jen nějaké anonymní číslo. Může se zvyšovat, může se snižovat, ale co mi ta stovka garantuje?

pokud budete mit 100 - ukaze vam 100% kvalitu kazdy seo analyzator
Jak to můžeš vědět, když ostatní „SEO analyzátory“ jsou podobně zamlžené jako ten tvůj? Autor konkurenčního analyzéru mi může říct přesně totéž.
Názorná ukázka: web artysite.net má podle tvého nástroje stovku, podle seo-servis.cz jen 85.

Asi je pochopitelne, ze cely presny postup nebudu rozebirat
Ne, to pochopitelné není. Mám-li vypočtenému hodnocení přikládat nějakou pozornost, musím vědět, co a jak se zohledňuje. Jinak si třeba můžu myslet, že je autor amatér, který tomu rozumí méně než já.
Část zdejších diskutérů si o tvém hodnocení utvořila obrázek, když ses jim snažil vnutit, že více <h1> na stránce je horší než jeden.

pokud rozeberou presny postup jak se vypocitava PR - vzorecky atd) rad popisu nas system :)
Přirovnáváš se k vyhledávači? Přirovnávej se k DTD validátoru — jeho postup je průhledný a jasně definovaný. Bez srozumitelné (a odůvodněné) dokumentace odpadá jedna z hlavních motivací pro užívání nástroje.

pocitani zalezi na chybach - validator a nadpisy (H tags) za vice bodu
Proč tam započítáváš validátor? Jak souvisí se SEO?

zalezi jak je napsan kod a co vse prozkoumava uvnitr html
Spíš bych si tipnul, že za tuto lenost může pomalá odezva z W3C Validátoru.
Oleg
Profil
niCe: pekne jsi to napsal.

chodi sem a psat budu i nadale.

ano, jsem jeden z nich, ale to na tom nic nemeni. Projekt neni dopracovany a bude pristupny vsem a nedelam ho sam :) A co na tom nechapu? nechapu, proc je slozite dopsat par metatagu a upravit to dle vysledku systemu? Co na tom je tezkeho?

A to, že tady budeš svůj postup, proč nevycházíš vstříc většině obhajovat, rozohdně nezpůsobí to, že jej někdo začne "mít rád", jak ty říkáš.
cas vse ukaze, nemam-li pravdu?


Teď nabízíš něco míň. A tímto směrem to v budoucnu bude ještě míň. A zdarma? To snad ani v tomhle případě není hodnotný argument.
Jak pises, ted nabizim mit, co nabidnu potom? To co lidi tady chteji... Od ceho je kritika webu? Proto aby si clovek zjistil jake ma nedostatky a casem je napravil:)


Neuvítáš jakoukoliv kritiku, však si přečti své reakce. Z toho vyčteš, že ti jde jednodušše jen o chlácholení tvého veleúžasného projektu informativního charakteru, který přináší informace, se kterými souhlasí opět jen ta minoritní část uživatelů.
Ne, opravdu beru kazdou kritiku a zaroven chci zjistit proc davat vice tagu H1 do stranky a co je tezkeho na doplneni metatagu? A my jako jsme tvurci projektu asi musime byt nestranni - abysme zjistili komu co nabidnout (majoritni a minoritni spol) tak mi prosim dejte vysvetlni proc one tagy jsou dobre a proc je tezke doplnit metatagy.

Víc k tomu dodávat nechci, laskavě si všimni nadpisu svého vlákna a podle toho rozvíjej diskusi. Zatím jsi z mého podnětu o tazích h1 dokázal vykouzlit silně OT příspěvky o tom, jak tvůj projekt nemám rád.
Nesostal jsem v teto diskuzi zadny padnu duvod tolerace vice H1 tagu na strance a proc nejsou dulezite metatagy a co je tzke na jejih doplneni. (pokud se o tom dozvim vice budu jedine rad). Alespon se priucim co vetsina chape pod slovem SEO
niCe
Profil
Nemá smysl s tebou diskutovat, protože evidentně nemáš ani ponětí o tom co píšeš.

Přečti si tohle:
ale podle tebe jsme uplne blbi a nic neumime a navic nutime nekomu neco co podle nej je nesmysl
Ve smyslu, že nikomu nic nenutíte a nikoho nepřesvědčujete

A tohle:
nechapu, proc je slozite dopsat par metatagu a upravit to dle vysledku systemu?
Ve smyslu vnucování Tvých postupů (resp. postupů a výsledků Tvého systému) ostatním.

co nabidnu potom? To co lidi tady chteji
to co chceš Ty a ta nadšenecká menšina, do které patříš. Nic víc.
Timy
Profil
Oleg
"Alespon se priucim co vetsina chape pod slovem SEO"
Rozhodně ne HTML značky (vyjma <title> a <a>), ale obsah, který žádný automatický nástroj nikdy nezkontroluje.

Ad <h1>: řešilo se to tady stokrát, zkus pohledat. Stručně řečeno - vadí uživateli, že máš na stránce vícekrát h1? Ne. Mělo by to tedy vadit vyhledávači?

"...proc nejsou dulezite metatagy..."
Ta otázka je položena naopak - proč jsou důležité? Smysl má description, ten se občas zobrazuje ve výsledcích Google. Jaký smysl má keywords? Například já mám web o 30 stránkách. Nic extra velkého. Keywords tam nemám a kdybych je měl všude dopsat, stálo by mě to cca hodinu práce. Za tu dobu stihnu napsat polovinu nějakého nového článku, který mi přinese x-krát více návštěvnosti než doplnění všech keywords.
Oleg
Profil
Chamurappi:

1) ten web je prakticky vylidni, protoze neobsahu zadnou html chybu dle specifikaci. Ale kod je napsan hrozne. Je to styl programatoru a to je ukazka toho jak lze s hroznym kodem dosahnout validity.

2) to je pravda souhlasim, ted ano. A zadny system toto nikdy (zatim) nenabidne.

3) vuci specifikacim (W3C)

4) zvysovat se cislo nemuze (100bodu je pocitano jako 100%). 100 garantuje spravnost napsani metatagu, H1 tagu, kontroluje dle W3C validitu kodu, zda v kodu neni inline css ameri velikost kodu html (v dnesni dobe s rychlym internetem uznavam, ze je to zbytecne)


co se tyce konkurencniho (nejsme konkurence nenabizime zatim to co oni) - robots.txt Neexistuje - ale existuje, je fyzicky v root adresari na serveru. V cem muze byt chyba - to at zodpovi autor seo servis :)

Stránka obsahuje velice málo slov. - toto je dle meho nazoru taky takova vec jako nase detekce duplicitniho H1. Naopak seo servis pokutuje vice nez my :)

(ale i tyto chyby se daji opravit, a rad to udelam az na to sednu) budu mit u nich 10a u nas 100bodu :)

Co se tyce popisu - dekuji to je dobry napad. V plne verzi sepiseme cemu nas system priklada vetsi vahu a co toleruje a co ne. Toto by mohlo byt velice uzitecne - urcite tento popis budeme mit na webu.

Proč tam započítáváš validátor? Jak souvisí se SEO?
Neni nahodou validni zdrojovy kod soucasti SEO ? Myslel jsem, ze je, proto se pocita do celkoveho hodnoceni webu


Spíš bych si tipnul, že za tuto lenost může pomalá odezva z W3C Validátoru.
Taky jeden z faktoru a ja jsem si ho vubec neuvedoml :)
Oleg
Profil
niCe:
poneti o tom co pisu, opravdu mam :) o to se opravdu bat nemusis. to co piseme jeden druhemu je vymenna nazoru, ktere se dosti hodne list ... ty jses vetsina a ja jsem mensina nadsencu... to nikdy si do oka nepadneme.

nikomu nic nevnucujeme, proboba ja uz nevim jak napsat, ze system je primarne urcen pro nas (to bylo napsano v zacatku diskusi), je hlavne informativniho charakteru. nikomu nic nevnucuje. jen podava vysledky.

nemuzu proste za to, ze jsi nepochopil to co jsem psal ja.

ok diky za kritiku :)
niCe
Profil
Pochopil. Jednodušše si to napsal - celá aplikace je jen pro Tebe. Tak si to laskavě strč za klobouk a neobtežuj nás se svými záležitostmi. Sbohem.
Oleg
Profil
Timy:


Rozhodně ne HTML značky (vyjma <title> a <a>), ale obsah, který žádný automatický nástroj nikdy nezkontroluje.

HTML znacky H1...H6 <strong><em> atd jsou on page faktory co se vyskytuji na jedne strance - je to optimalizace obsahu stranky

H1 - jsem hledal - bohuzel me znovu presvedcilo, ze pouzivat vicekrat H1 je docela nesolidnia nenasel jsem zadnou vyhodu pouzit H1 vicekrat (ale je to zas vec programatora, kterou nas system netoleruje)

Keywords jsou dulezita. take objevuji se ve vysledcich hledani. Dulezitejsi vsak jsou klicova slova v obsahu. A je pravda, ze menit neco na 30 strankach je docela slozite.
Oleg
Profil
niCe: proc mluvis za vsechny ? At se vyjadri ostatni. Ptam se vsech ne jen tebe a nazor jedince je v podstane bezcenny oproti vetsine. Rad ctu co mi pisi a dle toho si delam poznamky co mame vylepsovat v systemu:)

Bylo by dobre kdybys mi treba na mail nebo zde napsal co bys rad na systemu aby to splnovalo maximalne tve pozadavky :) (pokud muzes budu jedine rad a vypracujeme zminene finkce v systemu)
Timy
Profil
Oleg
"H1 - jsem hledal - bohuzel me znovu presvedcilo, ze pouzivat vicekrat H1 je docela nesolidnia ..."
Proč? Všichni akorát tvrdí, že to je špatně a že to tak rozhodně nemá být apod. Ale nějaký důvod jsem ještě neslyšel. Minule jsem napsal důvod, proč by to vyhledávači nemělo v žádném případě vadit. Dokážeš napsat důvod, proč by mu to mělo vadit?

"...nenasel jsem zadnou vyhodu pouzit H1 vicekrat"
Neříkal jsem, že je to výhodnější.
Oleg
Profil
Oleg
" Minule jsem napsal důvod, proč by to vyhledávači nemělo v žádném případě vadit. Dokážeš napsat důvod, proč by mu to mělo vadit?


hmm... rozbit je jednodussi nez neco postavit... dobre pokusim se neco sepsat (urcite te tim potesim co nevidet - snad to bude dobre)


Neříkal jsem, že je to výhodnější.
Dobra, v cem je to lepsi? Jak prospiva webu pouziti vice H1 ?
Railbot
Profil
Dobra, v cem je to lepsi? Jak prospiva webu pouziti vice H1 ?
Může to lépe odpovídat logické struktuře stránky.
mantisa
Profil
Oleg


Keywords jsou dulezita.

Proč, jak, kde?
Mohl byste mi, prosím, toto své tvrzení vysvětlit? Pokud tedy máte na mysli klíčová slova v metatagu Keywords.
Timy
Profil
Oleg
"hmm... rozbit je jednodussi nez neco postavit... dobre pokusim se neco sepsat (urcite te tim potesim co nevidet - snad to bude dobre)"
Když už za to strháváš body, čekal jsem, že už máš postaveno :-).

"Dobra, v cem je to lepsi? Jak prospiva webu pouziti vice H1 ?"
Já neříkám, že je to v něčem lepší a že to v něčem prospívá webu a takto obecně bych na to ani nedokázal odpovědět.
Oleg
Profil
Railbot
to je dobry argument. Zkusim jeste dohledat nejake informace a podle toho muzeme vylepsit funkci analyzy v nasem systemu

mantisa: k cemu byl vytvoren metatag keyword ? (otazka)

ad. Proc a jak: pomahaji lepe prosadit web ve vysledcich hledani

ad. kde v metatagu keywords... ve vyhledavacich - samozrejme nejlepsi je spojeni metatag + klicova slova v obsahu textu. Do keywords zadavam klicova slova, ktera se nejvice objevi v osahu (dejme tomu web je zameren na parfemy - v obsahu se nejvice vyskytne parfemy, parfem, parfem pro zeny, parfem pro muze, znacka parfemu - tak do keywords metatagu zadam, parfemy pro zeny, parfemy muze, znackove parfemy, parfem...)

Proc tedy nevyuzit dalsi moznost napsat klicova slova taky primo do metatagu? Nic to nestoji, je to na par minut a nikomu to nevadi.
Oleg
Profil
Timy:

Když už za to strháváš body, čekal jsem, že už máš postaveno :-).
Ano je to pouha informace (to bodovani), postaveny to kompletne neni, a kdyz bude, bude se pak bodovani rozdelovat. Mame co jeste dodelavat podle teto diskusi a radi to dodelame a rozsirime moznosti analyzy.

Já neříkám, že je to v něčem lepší a že to v něčem prospívá webu a takto obecně bych na to ani nedokázal odpovědět.
Moje slova pred rokem, az nakonec jsem se priklonil k tomu, ze je spravne zadavat pouze jednou H1

a na zaver:

Dekuji vsem za kritiku. Dopracujeme a castecne prepracujeme nas system. Pokusime se vyhovet vsem a zaroven budeme tolerovat normy, specifikace. Zkusim zjistit co nejvice informaci o H tagu a o vyhodach keywords (pokud mi nekdo osobne odpovi ze 3 experu co jsou guru v SEO (pokud jsou) - budu velmi rad a podle toho se budu ridit). Sebereme proste vse co je v soucasnych seo analyzatorech a dame to k nam :) pokusime se byt presni.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Olega:
ten web je prakticky vylidni, protoze neobsahu zadnou html chybu dle specifikaci
Ale obsahuje. Je jich plný. Neuzavřené a překřížené elementy, <marquee>, <blink>, neplatné znaky...

to je ukazka toho jak lze s hroznym kodem dosahnout validity
To je ukázka, jak lze využít chyby W3C Validátoru. Zkus můj validátor.

vuci specifikacim (W3C)
Dodržování specifikací není strojově ověřitelné, protože jejich součástí je i ta sémantika. Pokud specifikace říká, že v atributu alt musí být smysluplná alternativa obrázku, jak tvůj analyzér pozná dodržení takového pravidla?

ale existuje, je fyzicky v root adresari na serveru. V cem muze byt chyba - to at zodpovi autor seo servis :)
Ten na nic neodpoví, protože je pochopitelné, že nebude rozebírat postup.

100 garantuje spravnost napsani metatagu, H1 tagu, kontroluje dle W3C validitu kodu, zda v kodu neni inline css a meri velikost kodu html
Jenže pořád nevím, co garantuje tahle správnost.

Naopak seo servis pokutuje vice nez my :)
Není to v přímém rozporu s tvrzením „pokud budete mit 100 - ukaze vam 100% kvalitu kazdy seo analyzator“?

Neni nahodou validni zdrojovy kod soucasti SEO ?
Není. To by musel robot umět validovat => používat trochu jiný parser, než užívají prohlížeče. Na kvalitě výsledků by se to projevilo negativně.

nenasel jsem zadnou vyhodu pouzit H1 vicekrat
Co když chci věrně odcitovat něčí dokument? Hodím jeho kód do <blockquote> a zachovám tedy odstavce, seznamy i nadpisy. Přeci mu nebudu měnit sémantiku, ne? Element <h1> v <blockquote> nepovažuji za můj nadpis.

Proc tedy nevyuzit dalsi moznost napsat klicova slova taky primo do metatagu?
Protože je to zbytečné. Nebudu psát do kódu něco jen proto, aby měl tvůj nástroj radost.
niCe
Profil
Chamurappi
Moc mu ten jeho výmysl nekritizuj, on nemá rád tykání a když někdo nemá rád jeho pravidla :) Navíc by ti mohl říct, že jsi arogantní a že jsi uvztekaný na jeho projekt :) Prostě jak řekl, je to výhradně pro jeho potřeby, z čehož vyplývá, že jediný, kdo je tedy kompetentní to hodnotit, je jedině on. A on už si to nějak vychválí :)
djlj
Profil
Oleg
Když mám v h1 odkaz, tak ho tvůj nástroj vůbec nerozpozná. Zkus si tam nechat zanalyzovat web sux.cz.
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0