Autor Zpráva
zadnybecko
Profil *
Zdravim, koukněte prosím na http://www.luzany.cz/fotbal . Dělám je už sice nějaký ten pátek, ale stále amatérsky.

Ještě dotaz: Když kliknu na "Jaro 2004" , jak docílím toho, aby se mi změnila nabídka v levém framu "nabidka" (teď už pro Jaro 2004) a zároveň naskočil v pravém "main" soubor "zapasy.htm" taktéž pro Jaro2004?

Diky.
zadnybecko
Profil *
--tady odkaz funguje (snad)--

Zdravim, koukněte prosím na www.luzany.cz/fotbal . Dělám je už sice nějaký ten pátek, ale stále amatérsky.

Ještě dotaz: Když kliknu na "Jaro 2004" , jak docílím toho, aby se mi změnila nabídka v levém framu "nabidka" (teď už pro Jaro 2004) a zároveň naskočil v pravém "main" soubor "zapasy.htm" taktéž pro Jaro2004?

Diky.
mat
Profil
zadnybecko

on funguje už i ten odkaz v prvním příspěvku - není třeba psát odkazy s target a s <a></a>...
muza
Profil
Ježiš žlutý a zelený pismena na zeleným pozadí, rve to oči. Jestli má zelený pozadí evokovat trávník, tam možná nějaký nevýrazný odstín
Kráťa
Profil
Ty vado já to tam mám samé rolovátko, ty rámy bych zrušil. Za nějaký rozumnější odstín zelené bych se také přimlouval. Co tam dát texturu travičky a bílé písmo, jako že vápno? Nebo jen zelenou bez textury, nějakou spíše tmavší. Co takovou nějakou bezproblémovou #006600 ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0