Autor Zpráva
golop
Profil
Chtěl bych abyste se spíš zaměřili na design než na kod :-X musim se doucit Css.. :)
http://golop.cz/
embee
Profil
www.thefwa.com - hledej inspiraci, dizajnere :)
golop
Profil
momentalne nechapu.... jinak dik za typ :)
embee
Profil
golop
no asi takhle - pokud se ptas na design, neda se o nem de facto mluvit. Je velmi chaby. Nevim co bych k tomu dodal...
Miloš
Profil
Ten web bude celý anglicky? Proč tedy rychlý kontakt a ne třeba quick contact?
Protože je-li to míněno obráceně, totiž tak, že budou texty česky, myslím si něco o kůůůůůůůůl ubožácích a napadají mě velmi vulgární (nepublikovatelné) výrazy; uráží mě to.

Asi nejlepší dojem jsem z toho měl, když jsem vypnul obrázky – jediné co zbylo: WELCOME – patrně nadpis prostoru, který bude zaplněn Vyčítalovým textem.

Aby mi nebylo špatně rozuměno – ani v nejmenším jsem se nevyjadřoval ke grafice.
TK
Profil *
-V položce My Projects je to poslední S jiné, než ostatní písmena...asi jsi to dodělával později
-Hlavička mi příjde až moc velká a chtělo by něčím jí oživit...aspoň nějaký pattern, nebo tak
-Klikací logo taky neni na škodu
-To přivádí k tomu, že na stránce není žádný odkaz na index
-V "Rychlý kontakt" je icq obrázkem...kdyby si tě chtěl někdo přidat, nemůže to zkopírovat a pochybuju, že by se s tím přepisoval
-V "My projects" je hodně nekontrastní to červený písmo a vzhledem k tomu, že to jsou odkazy by měly být i podtržený
-Opět v "My projects" jsou nadpisy neoznačeny jako Hx, ale pouze je u nich <b></b>...to není dobrý
-Opravdu by to chtělo doučit se CSS a vyhodit to z tabulek, který k tomu nejsou určený
-Menu dát do seznamu a :hover neřešit JavaSriptem
-Chybí patička
golop
Profil
Dekuji :)
golop
Profil
myslím si něco o kůůůůůůůůl ubožácích a napadají mě velmi vulgární (nepublikovatelné) výrazy; uráží mě to.
no mně tam pripadalo trapne O MNĚ a NECO O MNĚ je dlouhe..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0