Autor Zpráva
Goru
Profil *
http://cubemania.profitux.cz/uvodka/uvodka.html
úvodní stránka mého webu. Prosím o zkritizování
Plaváček
Profil
Goru

Zajímavé, nečitelné, nepoužitelné. Nikam dál jsem nevstoupil. poněvadž jsem nevěděl kudy a naklánět hlavu se mi nechtělo. Je mi líto.
Goru
Profil *
Zajímavé to je, vem si brejle a použitelné nebo ne o tom rozhoduji já. Psal jsem, že chci zkritizovat úvodní stranu. Pokud ses nikam nedostal, tak to se nedivím, nemám to naodkazovaný.
Manq
Profil
Goru
Klid panáčku, jestli se ti Plaváčkova kritika nelíbíla, nemusíš být hned tak neslušný. Navíc, Plaváček má úplnou pravdu. Nevím, co na tom chceš hodnotit. Skoro nic tam není. Chybí detail.
Venca V
Profil
použitelné nebo ne o tom rozhoduji já. Tak pravil Velký Goru.
Nox
Profil
Člověk se pak diví proč vůbec někdo chce něco zkritizovat....
Goru
Profil *
Koukám, že se zastáváte všech co mají za jménem "Člen". Jako by jste tady s tím byly velký kingové a borci všeználkové. Vše co řeknete je božské...obvzlášť vtipálek Venva V.
Dero
Profil
Goru: Zklidni se. Pokud neuneseš kritiku, nedávej svůj web ke kritice.

Pokud budeš v nastoleném trendu pokračovat, budu nucen téma uzamknout, aby nedocházelo k dalším rozmíškám.

Prosím ostatní, aby na provokace nereagovali.
Railbot
Profil
Menu řešené jako kostka se mi líbí vizuálně i jako nápad. Maličky text pod tím bych dal světlejší barvou a rozhodně zvětšil písmo. Nějaké rozdělení na odstavce by také nebylo špatné. A určitě by úvodní stránka chtěla oživit, více barev. To menu je na tom jedné dobré.
antonov
Profil *
No Goru , tvá stránka se mi moc nelíbí . Dle mého je to na stránku o rubikově kostce ,divné připomíná mi to metro . Je to trošku jak stránka nijakého herního klanu než stránka o hlavolamu .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0