Autor Zpráva
PIKO
Profil *
Prosím ohodnoťte můj web. Jako cíl jsem si kladl jednoduchost, přehlednost a účelnost..
url: http://www.proevo.clanweb.cz
Taps
Profil
1) chybí klikací hlavička
2) stále stejný title
3) v kódu je příliš mnoho &nbsp
4) chybí popisek stránky
5) pokud načítaáš externí css tak v kódu už nepoužívej <p style="text-align: left">
6) po grafické stránce se mi to moc nelíbí
7) ankety bych odstranil, nechal bych tam pouze jednu kterou bych umístil pod tlačítka
Nox
Profil
add 6) Ikdyž po stránce barev to imho není špatné

Width (a myslim že i height) se nemusí nastavovat u každé buňky zvlášť...stačí u těch nejvyšších

zdůraznil bych Tapsův bod 5)...původně sem si myslel že ani žádné externí styly nemáš
Mrkni na
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-tridy-class.html
Leslie Lensen
Profil
Doplním pár poznatků k výše uvedené kritice.

1) Nekontrastní kontaktní informace v levém sloupečku.
2) Statický titulek byl již zmíněn, zauvažoval bych však i nad jeho počeštěním.
3) Bez obrázků je stránka prakticky nepoužitelná. Zmizí mi navigace, stejně tak logo, některé nadpisy atd. Zkus alespoň obrázkům doplnit atribut alt (zástupný text).
4) Vyhni se používání javaskriptu v menu. Mám ho nyní zaplý a ejhle. Nefunguje hover a rozbalování jakbysmet.

Jinak po grafické stránce je na tom stránka poněkud bledě a po kódové bohužel zcela špatně (tabulky, interní styly, tag font, zbytečné tvrdé mezery atd...). Nejspíš bych doporučil zcela přepracovat. Snaž se, makej a uvidíš, jak to půjde.

To by bylo asi vše k Tapsově a Noxově kritice.

(Když už něco děláme, ať to má grády)
wrestler
Profil
stránky jsou pěkný, ale uvítal bych preload obrázků v menu, když už je tedy chceš mít měnící, a celou stránku bych ještě vycentroval
PIKO
Profil *
Děkuju za kritiku. Je to moje první stránka dělaná převážně metodou pokus/omyl, takže jsem čekal, že kód bude úplně špatně. Jen jsem chtěl vědět, co se dělá jinak apod.. abych se těm chybám mohl příště vyhnout. Tak klidně pište dal. Diky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0