Autor Zpráva
TANKIST
Profil *
Ahoj. Zajima me vase kritika (a doufam ze nejenom v negativnim slova smyslu :-) na stranky o sovetske obrnene technice WWII TANKIST. Rovnou predeslu, ze sam vim, ze kod neni prave nejucesanejsi.
A jeste se zeptam... kdyby jste meli tip jak udelat peknou a prehlednou navigaci pro stranky podobneho typu = v podstate encyklopedie s dvou az triv-rstvym menu, tak budu moc rad.
Diky za vase komentare.
Leslie Lensen
Profil
1) Osobně nerad používám patkové písmo. Hůře se čte a na takovém pozadí je to obzvláště vidět. Písmo v levém sloupci je i hrozně mrňavé.
2) Odkazy v obsahu raději podtrhni.
3) Odkaz na toplist bych odstranil.
4) optimalizováno pro rozlišení 1024x768 - Kvůli tobě si měnit rozlišení nebudu, i kdybych to měl celé rozpadlé.
5) Postrádám klikací logo. Tj., zkus si kliknout na logo této diskuse.
6) Moc se mi nelíbí samotné bílé pozadí webu. Zkusil bych něco tmavšího.
7) Interní styly mrskni všechny do externího souboru, který tam máš.


Mno designově se mi to moc nelíbí. Asi to není můj šálek čaje.
Mistr
Profil
TANKIST
Doplním již uvedené:
(1) Zkus si něco ve stránce označit v Microsoft Internet Exploreru. Jak to jde?
(2) Písmo je na můj vkus málo kontrastní vůči pozadí.
(3) Výrazný nápis v hlavičce je sice pěkný, ovšem my, co nevládneme ruštinou, z něj mnoho nemáme. Škoda.
(4) Odkaz Galerie ze stránky http://www.panzernet.net/tankist/stranky/ostatni/sans.php vede na neexistující stránku.
(5) Proč ve stránce http://www.panzernet.net/tankist/stranky/tankist/new.php není stejný text ve svislém menu (Aktualizace) a nadpisek stránky Co je nového? Na jiných stránkách této sekce uvedené diference není.
(6) Položky horizontálního menu Úvod a Různé mají po jejich otevření jiné položky ve vertikálním menu oproti ostatním položkám z horního horizontálního menu. Proč?
niCe
Profil
Já jen lehce doplním. Při formátování úzkého bloku textu do bloku vznikají tzv. řeky. Což je přesně tvůj případ, kdy se na řádek hodí 2 slova, z nichž jedno je vlevo a druhé vpravo a mezi nimi kilometrová mezera. Pro takový kus textu používej zarovnání doleva, případně uprav text tak, aby se tam ty řeky nevyskytovaly.

Na stránkách se mi líbí ty fotografie, tedy ne jejich obsah, ale to, jak jsou různě mírně pootočeny, stínovány a celkově vypadají jako "fotografie na stole". Ale nesedí mi k nim to papírové pozadí (nebo jak nazvat ten korek či co to je). Webu to sráží důvěryhodnost.

A taky jsem si všmil absence patičky...

Pěkný den,
niCe

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0