Autor Zpráva
James Kolbern
Profil *
Čuste, mrkejte, hodnoťte...

->> http://james-kolbern.wz.cz <<-
A.E.
Profil *
dobré,ale vadí mi že záhlavie máš na krivo.ruší ma to.a odkazy sa točia.to mi tiež vadí.
no ja zatiaľ len to.pretože to som si hneď všimol.už musím.čiže nestíham sa pozerať na iné.
Taps
Profil
1) title zůstává stále stejný
2) zkus nahradit tabulkový layout divy
gyoja
Profil
1/ Vstupní stránka porušuje pravidla zobrazení reklamy na Webzdarma.
2/ S vypnutými obrázky je návštěvník ztracený.
3/ Už jedno počítadlo od Toplistu je moc, ne tak čtyři.
4/ V grafice hlavičky a menu je na první pohled patrná komprimace.
5/ Tabulkový layout + iFrame není pro kodéra zrovna dobrou vizitkou.
6/ Firefoxu se nějak nechce zobrazit správnou znakovou sadu a layout je v něm rozházený (A je trapné psát, že web není pro Firefox optimalizovaný, to je lepší se trošku zasnažit).
7/ Neklikací hlavička.
niCe
Profil
Jak psal kolega gyoja výše s tím počítadlem, i já se přikláním vždy k tomu počítadla nepoužívat, protože počítat návštěvy se dá i tak, aby návštěvník nemusel zírat na počítadlo. A 4 počítadla jsou už docela silné kafe. Zvlášť když zabírají téměr 3 stránky :)

Jinak souhlasím s tím co je psáno výše a připojuji následující:

1. Nemusíš mi oznamovat, jaké mám rozlišení obrazovky. Vím to i bez tebe. Ty různé JS vychytávky bych být tebou prostě vyhodil;
2. Copyright a autor webu se většinou píše do patičky stránky;
3. Ikonka ICQ se mi v MSIE6 SP2 zobrazuje na jiném řádku než je tvůj icq kontakt. Pravděpodobně tam bude clear:both, netuším, nezkoumal jsem to podrobně;
4. Menu je originální, nemám proti němu nic, ale mysli také na uživatele co si vypínají obrázky. (Ano, i tací ufouni jsou mezi námi);
5. Animované gify jsou ven z módy ...
6. Nadpisy stránek se mi v MSIE6 SP2 zobrazují tak, že jsou přeškrtnuty šedou vodorovnou linkou, která tvoří pozadí toho iframu (iframe=zrušit!);
7. Já osobně bych už vůbec na svůj web nenapsal něco ve smyslu "v.1.05 2007". Pravděpodobně nikoho nebude zajímat, v jaké vývojové fázi či verzi se tvůj web právě nachází.
8. Hm celkově ten celý iframe (iframe=zrušit!) zobrazuje v MSIE6 rozhozeně

Pěkný den,
niCe
TomasS
Profil *
- Něco o mě - klasická chyba, patří tam mně
- špatné kódování (viděno operou)
- v Programy jsem klikl na resistors a lekl jsem se. Ta stránka je velmi podivná.
- nevím jestli se na stránce index1.html měly zobrazovat ty rámečky kolem textů a toplistů, myslím že ne.
- 4 toplisty opravdu nejsou úplně fajn.
James Kolbern
Profil *
Dobrý mno...
Manq
Profil
James Kolbern
Tvůj přistup se mi nezdá nejlepší.
Tomáš Hanus
Profil
http://james-kolbern.wz.cz/kikero@email.cz v kontaktech
niCe
Profil
James Kolbern
Mě taky ne. Příště se Ti na to hodnocení vyplivnu.
James Kolbern
Profil *
Nepochopili jste podstatu věci... To není web pro klasického návštěvníka... Chtěl jsem to napsat, ale pak
jsme si řek, alespoň uvidím, kdo to pochopí !
Plaváček
Profil
James Kolbern

To, že jsme nepochopili podstatu věci ale není chyba naše, nýbrž tvoje. Možná je to škoda. Strašně rád bych pochopil, ale jsem už starej a unavenej. A design je prostě divnej a nedodělanej.
aisukriimu
Profil *
Preco sa mi zda, ze niekto sa chcel hrat na super borca - webdizajnera? :) A ked sa naslo vela chyb, tak zrazu to ostatni nepochopili?

Stranka mi pride nevyrazna, monotonna, divna. Nebudem popisovat presne co mi vadi, pretoze vidim, ze ludia si uz na tom dali zalezat. Bolo by dobre im byt za to vdacny ked uz si dali tu namahu. Bol to tvoj napad si to dat zhodnotit a preto neviem pochopit tvoju reakciu.

A aby si vedel, tvoju stranku navstivi prave ten "klasicky navstevnik" najcastejsie. ;)

Prajem pekny ,o chvilku zacinajuci, den vsetkym milym ludom.
James Kolbern
Profil *
Nn, já jen dokazuju kamarádovi (on tomu nevěřil), že když se člověku začne oporovat, hned přitvrdí svůj názor a z nestraného honocení se stane stranné... Můžete si povšimnout, nahoře celkem normální hodnocení, ale dole už je web nedodělaný, nevýrazný, monotónní, prostě divný...

Za hodnocení dík... Ale jen za to nestranné :-)
niCe
Profil
James Kolbern
Ty jsi, s prominutím, magor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0