Autor Zpráva
Khubajsn
Profil *
Zajímal by mě váš názor na můj web!!!
Můj web je o počítačové RTS hře Medieval II Total war . První osoba která mi odpoví dostane tzv. premiový účet na mém webu. Můj web =KLIKNI ZDE . Díky Khubajsn
Leslie Lensen
1) Generovaná stránka, takže není co hodnotit. Premium nechci, ale díky ;).
Railbot
Nečielný text, malý kontrast. Do hlavičky bych zakomponoval nějaký obrázek. Pozornost teď strhuje reklamní banner a web sám o sobě nevypovídá o čem je.
Corwin
je to webgarden, šablonovací systém... :(
quinux
Khubajsn
Nebylo by vhodnější použít černé písmo? Bylo by takové výraznější :-D
Black
Profil *
Ten rytířský font vpyadá zle,co se čitelnosti týče, místo uber na tučnosti
Khubajsn
Ahoj
Děkuji vám, že jste mi pomohli s dotvářením stránky . Mám tu vzkaz pro ty, co kritizují můj redakční a šablonovací systém:

Vážení kritizanti
Toto téma jsem nezaložil proto, abych poslouchal vaše věty "je to z webgardenu,není co hodnotit....".
Já umím i používám HTML i XHTML vyjímečně i CSS a jiné, ale nemám tolik času na vytváření v kódech. . Proto jsem zvolil webgarden. Sice se vám to nelíbí, ale mí návštěvníci i moji spoluadmini se mnou jsou s webgardenem spokojeni. A také je možné , že bych s kódy moc dobře nedopadl.

Mluvili jste s autorem 2. nejnavštěvovanějšího webu o MTW2 na ČR a na slovensku. Děkuji vám.
Khubajsn
Již nebudu přijímat ohodnocení mých stránek!!!
Gekon
Khubajsn
Málem jsi mě donutil vyměnit si spodky, protože:
"Mluvili jste s autorem 2. nejnavštěvovanějšího webu o MTW2 na ČR a na slovensku" mě fakt dostalo. Máme se ti klanět, nebo co?

Tak nám tedy vysvětli, proč jsi to sem dával, když ti muselo být dopředu jasné, jak to dopadne?
Dero
Téma zamykám. Autorovi vlákna přeji mnoho profesních úspěchů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0