Autor Zpráva
Yngon
Profil *
Celkem by mě zajímalo co říkáte na mojí stránku - simpsonovi.net ?
anonymík
Profil *
pre lenivych
Taps
Profil
Yngon
1) chybí hover efekt
2) při kliknutí na odkaz tapety na plochu se v title objeví tapety na pluchu
3) u obrázků si doplň alt
4) to pozadí bych možná trošku změni, spíše bych dal kombinaci různých odstínů žluté
Yngon
Profil *
Ja myslel po obsahove strace
Taps
Profil
Yngon
Obsahová stránka webu je velmi dobrá.
zimmi
Profil
Pozadí mi při skrolování podivně bliká - Opera 9.22 Win XP
Vladosik
Profil
Yngon
Jen po obsahové stránce? To snad víš, že je obsáhlá a kvalitní. Reklamu si zde dělat nemusíš. Ale Simpsonovi jsou super;-)
djlj
Profil
Při rolování mi na LCD problikává to boční pruhované pozadí, což není zrovna příjemné.
armin
Profil
djlj: to zvyknou delat low-endove LCD monitory vyuzivajici TN - kdyz se podivas bliz, tak mas na nem sachovnici nebo kdyz se podivas "mimo" monitor, tak ti jakoby obraz preblikaval... holt do nekterych veci je potreba dat vice love no :)
souki
Profil
armin
Potvrzuji stejný problém, ale na notebooku. Žádný supermarket, ale Asus za 30k. Podezřívám spíše špatné ovladače
armin
Profil
souki: Ja mam tady dve 19" placky, na jedne uplne v klidu, na druhe mi to obcas problikne.

// edit:
Pri: DVI + BENQ FP93GX+ [OK]
Sec: VGA + BENQ T905 [obcas problikne]
DJ Miky
Profil
armin
Moje LCD nebliká ani není šachovnice, a přesto to pozadí taky problikává, a nejen na této stránce.
Gekon
Profil
armin
Dělá mi to samé jak na 17" CRT Hyundai, tak i na 19" LCD ASUS. LCDčko je low-end, ale CRT je klasa...
armin
Profil
Gekon: nevim, mozna je to tim ze ten jeden ma 2ms (ja vim ze je to smysleny udaj), ten druhy ma tusim 12 nebo 16ms (na kterem mi to poblikava), takze tak. Je tady dost lidi se stejnym problemem, asi by nebylo od veci to pozadi napoziciovat tak, aby nescrolovalo a bylo pevne na webiku - viz www.prison-break.cz
djlj
Profil
armin
Dobrý pokus; můj LCD není low-end a není TN. Líbí se mi, jak jsi ve všech tématech tak chytrý. Jen teď jsem konečně mohl reagovat, protože se tvá připomínka týkala i mě.

nevim
Ano, to je jediná tvá inteligentní a pravdivá věta v tomto tématu.

Grafickou kartu mám pak tuhle, ovladače aktuální.
armin
Profil
djlj: doufam ze se citis lip, ono neni od veci obcas vypustit ventil a hodit se do klidu tak, ze se snazis druheho znemoznit abys byl ty ten lepsi a hodnejsi. Jen teda obcas to nevyjde a za *** (za 3 hvezdicky at si doplni kazdy co uzna za vhodne) je ten co se snazi byt hezky a chytrejsi a buhvi co jeste.

Akorat jsem si nevsim ze by toto byla tema kde by se hodnotila nejaka osoba - treba ja. Resime tady prece to preblikavani, na ktere jsi upozornil jako prvni ty.
Ackoliv toto neni debatni forum tak jen posledna vec: Na zaklade svych poznatku, jsem reagoval na tvuj prispevek, na ten tvuj monitor jsem se ani nedival, jaky mas. Me je jedno kdo do ceho kouka. Pro me je podstatne do ceho koukam ja. Jako voditko - udelej si treba v malovani obrazek o velikosti 2x2px a diagonalne (ze sikma) si dej do rohu cerne body, abys dostal cernobilou sachovnici. Uloz si ten obrazek jakkoliv (bmp, png, jpg), dej na html stranku na pozadi (opakovat x+y) a pak napis jak se ten tvuj monitor super chova. Nemusis ani scrolovat. Jen zda ti "sedi" srafovani a nekmita.

Jinak je samozrejme, ze problikavani je uzce spjate s dobou odezvy. Na hodnocenem webu je to zluta+cerna => skoro nejdelsi zmena (cerna->bila) a u teto kombinace se projevi rychlost odezvy monitoru. Je proto logicke, ze na mem fp93gx+ s udajnyma 2ms (o tom jsem uz psal ze je to obchodni tah, nemuze to byt pravda) problikavani takrka nevidim (protoze zmena zlute na cernou a obracene placka docela stiha). Naopak, u druhe placky (16ms tusim) je problikavani trosku znatelne.

Ale toto nema cenu resit, tema je jasne dana, nebavime se kdo ma jaky monitor(-y) a proc. To pozadi bych asi nejspis zmenil, srafovani at neni tak markatne odlisne...
djlj
Profil
doufam ze se citis lip
Proč bych se měl cítit líp? Aha, promiň, já ti tak křivdím! Ale aspoň si nevymýšlím nějaké hloupé historiky ;). Ano, řešíme problikávání, neřešíme, jaké monitory to dělají, kdo jaký má a kdo do jakého vrazil kolik „love“; prosím, pročti si tvůj první příspěvek, kdo tu začal mlet úplně mimo. Toť ode mne vše.
armin
Profil
djlj: zkusil sis to co jsem psal s tim pozadim? Proc se nevyjadris k tomu? Dristy ohledne monitoru a kdo komu krivdi (nechapu jak jsi na to prisel ze mi krivdis - ja nejsem konfliktni a vybusny typ cloveka) nikoho nezajimaji. Proste pis vecne. Pokud chces debatovat, v profilu je na me kontakt a jestli chces, muzes resit sve emoce touto cestou. Ale kdo by to taky poslouchal a cetl vid? :)
super-man
Profil *
armin,djlj
presne tak choďte si to nikde inde riešiť.
Yngon
Profil *
Myslim, ze ted uz vam to nikomu problikavat nebude - na me strance dejte F5.
djlj
Profil
Yngon
Už pohoda :).
zatomik
Profil
Jo fakt zajimavej projekt.

Grafiku si sehnal buhvi kde, pak jsi po me chtel stranky nakodovat, nakonec jsi rekl ze grafiku zmenis at to nekoduju. Pak jsi zase grafiku nechal a rozhodl jsi se to dokodovat sam a presne tak to vypada, puvodni graficky navrh byl totiz bez textu a defacto jen pozadi s obrazky.

Text a nadpisy a veci ktere jsi dodelaval na vlastni pest jsi zkazil.

Dalsi vec je ze s tebou nebylo ferove jednani.
niCe
Profil
"Manželskou" hádku jsme tu dlouho neměli.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0