Autor Zpráva
Thommas
Zdravim, tak stránka už se blíží do finále, tak si jí tu chci nechat zkritizovat. Design je slabší, to vím, ale snažil jsem se to aspoň dohnat v kódu (až an tu první stránku NEWS, tam to je předivovaný, ale nevim, jak to vyřešit jinak, tak mi můžete rovnou poradit).
Dřív než tu někdo začne o hostošechoengličtině, tak to odůvodním proč to menu takhle je. Je to kvůli anglický terminilogii v tomhle sportu a celkově anglickýmu názvu...a taky mi to připadá kchůl :D Ale doplnil jsem tam aspoň český title...
Tak s chutí do mě:D
Thommas
Ještě jsem zapomněl Http://www.xma.kx.cz
Nox
Je to tu už nějakou dobu, ale...třeba se sem ještě mrkneš...

Shodnotil bych teda teď grafiku...
Hlavička mě přijde pěkná...až na ten malej kontrast těch postav

To pod ní je ovšem dost špatný... červená je až moc červená, strašně ostrá, kdo to bude číst....
ty rámy těch příspěvků a toho kolem nejsou vůbec pěkný, tenhle soft-bevel styl (název sem si vymyslel:)
ale je celkem logickej) je dost starej
Thommas
Nox: Díky aspoň někdo se chytnul:D
Ty postavy v hlavičce...zkoušel jsem to dělat s vnější září nebo vytažením, ale nevypadá to moc hezky...
O tý červený jsem taky uvažoval čím nahradit, aby to zapadlo do "designu"...zítra zkusím něco vymyslet
No a ty rámečky...já na tohle nemám moc představivost...s tou hlavičkou si vyhraju, ale ten celkovej design je u mě problém :( Ale zatím se to všem líbilo, tak to snad není tak hrozný:D
Ale s tou červenou souhlasim...něco s tim udělám
Thommas
Takže, snížil jsem úkos u těch novinek, trošku to ztmavil a změnil pattern...připadá mi to hezčí.
To červený písmo jsem taky trošku ztmavil, zvětšil a to pozadí je tmavší...snad je to teď čitelnější, kdyby ne, napiště pls ještě to nějak dořešim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: