Autor Zpráva
skranc
Profil *
Zdarma jsem udělal stránky jedé paní dětské doktorce, co si o nich myslíte?, je to amatérský, ale kdyby někoho napadla nějaká jednoduchá užitečná změna tak to sem napište, díky ! Snažil sem se i aby to bylo jakš takž příznivý pro vyhledavače, ale nevim :))

tak dik

http://volny.cz/borejova

P.S. snad me neukamenujete hehe
Railbot
Profil
Tabulkový layout. Křiklavé barvy (vyhoď žlutou barvu u :active v menu).
skranc
Profil *
no tak barva jsou spíš veselý než křiklavý, je to záměr, jde o doktorku pro děti (i když se na to budou dívat spíš maminky), ale stejně ..., ale je fakt ze ta žlutá u active odkazů je asi blbost ...
Taps
Profil
skranc
1) title zůstává stále stejný
2) zkus nahradit tabulkový layout divy
3) doplnil bych nějaké pozadí
mantisa
Profil
skranc

ahoj,
nevím jakou pravomoc máš zasahovat do textů na stránkách, ale chtěly by upravit

Na stránce O nás se nachází text, který zrovna není hoden absolventky vysoké školy, co se stylistiky týče.
skranc
Profil *
diky vsem za rady, tittle zmenim, pozadi take neni spatne napad.
diky
niCe
Profil
Mě to nepřipadá zas až tak špatné. Chápu sice záměr s těmi "veselými" barvami, ale tu žlutou bych úplně odstranil. Ať už z toho "loga" nebo z toho menu. A taky se mi vůbec nelíbí různá velikost písem u různých položek v menu. Ten modrý obrázek v hlavičce má ve spodní části zhruba uprostřed šířky "schod", je v té pravé části o 1px vyšší než v té levé.

U ordinačních hodin bych místo zkratek dnů použil celé názvy (to pro přehlednost).

Pohotovost:
na poliklinice Modřany (společná čekárna s naší ordinací)
Sobota, neděle a svátky 7 – 19 hod
Mimo tyto hodiny ošetří urgentní stavy (tj. stavy život ohrožující) Thomayerova nemocnice, dětské oddělení, pavilon G2.

Tak buď to jsou souvislé věty, nebo proč tam je Sobota s velkým "S" a Mimo v velkým "M"?

Za interpunkčními znaménky se dělá mezera (Tel. číslo, 1. Vstupní prohlídka, 2. Prohlídka v šesti týdnech věku atd.)

Teď jsem si všiml, proč máš v tomto textu
ve l4 ti dnech věku, Prohlídka v ll ti letech, v l7 ti letech
Místo jedničky velké písmeno "i"?

Já osobně bych zde Antala Staška 80 tel. 261261982 napsal před ten telefonní kontakt čárku, takhle u neodděleně to není nejlepší.

Zbytečná tečka před telefonním kontaktem v tomto textu
Dětská klinika FN Motol, Praha 5, V Úvalu 84,. tel. 224431111

Nevím jestli to je žádoucí, ale u těch obrázků v sekci "O nás" se objevuje "Image toolbar", což je ten úzký panel s volbou pro tisk obrázku, poslání mailem atd. Tenhle panel lze zakázat pomocí meta tagu
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no">

takže kdyby se Ti to tak zdálo lepší...

Také používání zkratek je podle mě úplně zbytečné:
r., event.,

Tahle věta nedává smysl:
Vám schopna vybrat i přírodní léčebné prostředky a potravinové doplňky, ověřené praxí a dobrými účinky.
před "ověřené praxí" nemá být čárka a pravděpodobně tam má být "a s dobrými účinky".

V sekci Kontakt nahraď "tel:" za "tel.:".

Toť asi vše, pěkný den,
niCe
aisukriimu
Profil *
Nj, ta zlta vazne posobi skor kriklavo ako veselo. V tom menu s tym nemam ziadny problem. Kebyze ste pouzili v logu trosku tmavsi odtien, tak by to bolo v poriadku, netreba to vyhodit uplne.

A myslim, ze mozeme byt vdacny, ze ste nepouzili pismo Comic Sans a podobne veci.

Ostatne uz bolo povedane. :)
skranc
Profil *
diky moc vsem !!! extra dik niceovi :) ty texty sem ta povětšinou kopiroval - uz sem je dostal, ale mate pravdu, chctej upravit, ta zluta asi fakt moc sviti. Az bude cas vse upravim.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0