Autor Zpráva
effektual.cz
Profil *
Prosíme o kritiku kódu a designu ..., děkujeme ..., pište slušně jako lidé a ne jako zvířata, protože některé příspěvky se nedají ani číst ...
Taps
Profil
effektual.cz
Podle mě je to velmi pěkný web jak po stránce grafické tak po stránce kódu.
Vladosik
Profil
Na to jsem včera narazil, měl to v referencích nějaký kluk jako kompletní vytvoření webu...

Sami v referencích nemáte nic, tak jsem zvědavý na nějaký web, který skutečně vytvoříte...
pollux
Profil
Fakt dobra praca, paci sa mi vyber farieb, kod - vsetko.
Buttony na menu su mna mna torcha velke (pozeram na rozliseni 1400x1050) ale to je cisto vec vkusu a vyzera to aj tak dobre...len tak dalej
Dero
Profil
effektual.cz: Web na mě působí začátečnickým dojmem. Kdybych měl čas, rozvedl bych to, takhle jen tři naprosto nesourodé postřehy, které mě mj. k tomu přesvědčení vedou.

1. Termín SEO optimalizace
- dle vzoru LED dioda

2. XHTML 1.1
- nezlobte se, ale nejenže je XHTML 1.1 téměř mrtvou specifikací, ale není ani nejmodernější - novější je revize XHTML 1.0 - XHTML 1.1 je jen póza. Mimochodem, proč tu stránku můj Firefox dostal s MIME text/html?

3. Nikde nevidím představení týmu
- jde o one-man show?

Pokud si najdu večer čas, sepíšu i pár faktických poznámek, abych jen planě nekritizoval.
mantisa
Profil
effektual.cz

tohle by se profíkům stávat nemělo:

marný pokus o změnu hlavičky Content-Type

proč je v hlavičce mobilní zařízení?

line-height textu je nedostatečná

od 900,- Kč takto se zapisuje cena?

Omlouvám se, ale jak narazím na školácké chyby hned v textu nemách chuť více hodnotit.
Přestože o tvorbě webu něco jistě víte, web je amatérsky zpracován.

Pamatujte, prodává text, ne XHTML 1.1.
Vladosik
Profil
Uz to mám. Jak jsem uvedl. To že vám portfolio vytvořil někdo jiný, nemáte žádnou referenci a na stránce jsou chyby jak píší Dero a mantisa vypovídá o všem.
Odkaz na tvůrce vašich stránek - http://www.syler.cz/reference/
Manq
Profil
effektual.cz
Tvoříme weby s citem pro Effekt
Proč je slovo "Effekt" s velkým 'E' a s dvěma 'f'?
Vladosik
Profil
Proč je slovo "Effekt" s velkým 'E' a s dvěma 'f'?
Tipuji že slogan a slovní hříčka narážející na název "firmy"...
Manq
Profil
Vladosik
No, budiž.
effektual.cz
Co dělá v logu to PDAčko? Má něco společního s tvorbou webu?
effektual.cz
Profil *
www.syler.cz - to je člověk - náš hlavní grafik ...
Railbot
Profil
Já bych jen rád dodal, že informace na webu jsou plné faktických chyb a různých nesmyslů. Uvedu jich pár.

CSS
Cascading class Sheets
- těsně vedle, ne class ale Style
CSS přináší webové prezentaci mnohé výhody, k těm nejvýznamnějším patří větší přístupnost webu.
- co má konkrétně CSS společného s přístupností?
Časem se dá ale očekávat, že stránky vytvořené v XHTML budou lépe indexované a tím pádem i více navštěvované.
- Řekl kdo?
Každý vytvořený projekt nadále monitorujeme ve vyhledávačích SEZNAM.cz, CENTRUM.cz, ATLAS.cz
- Ani jeden z vyjmenovaných není vyhledávač.
Jsme mladý tým vývojařů s bohatými zkušenostmi.
- a proto máte v referencích jen jeden web a to ke všemu ještě trapně svůj vlastní?
Zdeněk Košťál
Profil
1) Barvu pozadí nastavte na bílou, v Opeře mám standardně nastavenou světle béžovou a pak jdou všechny obrázky vidět a nepůsobí to zrovna nejlépe.
2) Tiskárna vjíždí do patičky (například v ceníku) - je to účel?
3) chyba+zní to hrozně těžkopádně - Potenciální klient si může udělat obrázek o pro něj neznámé firmě, kterou by bez stránek našel jen s těží.
4) na mě toto vyjádření zní příliš sebejistě, jakobyste mi váš web vnucovali a nenechali mě rozhodnout... musíte mě přesvědčit, ne mi ho vnutit - "Jak probíhá realizace stránek Vše začíná u klienta - kterým budete možná i Vy."
5) V sekci Služby (a v zanoření do sekce) bych uvítal drobečky... dost uživatelů je na nich zvyklých včetně mě
6) v patičce bych vedle mapy stránek nedával tu fajfku, navíc vedle "Tvorba webových stránek", "Tvorba internetových obchodů" a "Optimalizace SEO" je to zavádějící a rozhodně bych to tam nečekal.
Mika
Profil
Citace z pravidel pro thread:
"b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení"
Prosím tedy o lock, neboť autor grafiky a kódu, ani majitel stránek a autor textů nebyl obeznámen s předložením stránek ke kritice

Effektual.cz
.. bývalý grafik

Dero
mnou nakódovaný web byl v XHTML 1.0

mantisa
Hlavičky jsem nedoplňoval.

Manq
A často používané ovoce a zvířátka snad něco společného s tvorbou webů mají? :)

Jen bych chtěl uvést, že má práce byla grafika a kódování, nikoliv texty.
Dero
Profil
Dočasně zamykám na podnět Miky.

Autor tématu mě může kontaktovat na ICQ, pokud se domnívá, že existuje důvod, proč by se mělo v kritice pokračovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0