Autor Zpráva
Pitness
Profil *
Môžte prosím riadne skritizovať moju stránku: http://pitness.kgb.cz ?
Začal som sa to učiť robiť pred týždňom a chcel by som, aby mi niekto skúsený vytkol chyby, prípadne poradil, ako ich opraviť.

Veľmi pekne ďakujem.
External
Profil *
Nechutné pixelaté pozadí, rám s jezdci...zbytečná ztráta místa...zruš ty posuvníky, nesnáším skrolování
Velice amatérské, ale začátky si musí projít každý
mat
Profil
to external:
..."velice amatérské..." - jestli ono to nebude tím, že tohle fórum je víceméně pro amatéry...
A malá prosba, když jsi tak nesmlouvavý kritik, pochlubíš se taky svojí tvorbou?
SuE
Profil
Taky mi vadí to pozadí - nevadil by snad ani tak ten vzorek ale ta ostrá modrá barva.
Možná by nebylo od věci to menu obarvit jinak, než jsou stránky, a hodně by prospělo, kdyby ten posuvník zmizel - stačilo by dát ty reklamní ikonky nekam jinam - třeba na hlavní stránku dole do řady, stejně je tam nevyužité místo. A možná ho udělat o trošku širší, aby zmizel i ten vodorovný posuvník
Ty kresby jsou fakt pěkné, docela jsem si to užívala.

mat: njn, rýpu si taky, ale webík tu mám ke kritice, tak si smlsni :-)
mat
Profil
Já jen, že Pitness píše, že se začal učit psát web před týdnem - kdybych já začal s tvorbou webu před týdnem a nějaký External mi mojí snahu okomentoval jako "velice amatérské s nechutným pozadím", moc dobře bych se necítil...
Pitness
Profil *
Ďakujem pekne za vaše názory, keďže som v tomto úplný začiatočník, tak mi je každá rada zlatá.
Som si vedomý amatérskosti, ale už mám nejaké nápady na úpravy, len moje znalosti mi nejako nestačia.
A hlavne tie rámy ešte vždy neviem ako odstrániť, resp. čo namiesto nich, aby bol efekt ten istý.

Ešte raz ďakujem za každú kritiku.
curo
Profil
Malý bonz :-) . Ak je to ten istý external tak http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=51 3
ronnie
Profil
Hm, tak Pitness je lepsi :)
Michael Le
Profil
Upřímně: nic moc. Cením si toho, že to není tvořené ve FP.

Známka: 4 (5 = nejhorší).
pitness
Profil *
Le: dik za kritiku, aj ked viac by mi pomohlo, keby si pridal aj to, co na teba posobi najhorsie.
Pripadne, nejaky tvoj navrh na zlepsenie.
bojars
Profil
Pozrel som si Tvoju stránku po prerobení.
Mám len malé pripomienky:

- Skús ľavý rám (menu) urobiť širší asi o 5 pixelov, používam totiž IE 5.5., a v ňom sa mi zobrazuje aj spodný posuvník, čo pôsobí trochu rušivo.

- Pri obrázkoch (skenoch grafík) je problém so zobrazením, lebo majú dosť veľké rozlíšenie, čo je v mojom prípade (500MHz, DialUp...) veľa. Ja by som na Tvojom mieste zmenšil rozlíšenie kľudne na šírku napr. 800 pixelov, čo je v tomto čase (asi) najmenšia šírka bežne používaného rozlíšenia.

- V rámci skúšania tvorby web stránok by som Ti poradil pozrieť si na tomto webe články o tagu "iframe", je to dosť podobná problematika ako tvorba v rámoch, len poskytuje celkom zaujímavé možnosti. Sám som začal tvoriť takéto stránky len asi pred dvoma mesiacmi a prišiel som na to, že aj keď to tu niekto možno nepripustí, je to dosť používaná technika na NETe, okrem tabuľkových layoutov a samozrejme teraz tak populárnych XML, XHTML, DHTML a čo ja viem akých ďalších... CSS, javascripty a ostatné sa dajú postupne, implementáciou do stránok tvorených v HTML kóde doučiť.
Ale to už nie je moja parketa, toto Yuhů na týchto stránkach prezentuje a vysvetľuje naozaj na vynikajúcej úrovni. Mal si šťastie, že si natrafil sem a do tohoto fóra.

Prajem Ti veľa zdaru.
Pitness
Profil *
bojars:
dik za rady, ľavý rám by už mal fungovať a aj tie skice som zmenšil, nie však na 800, ale cca na 900 pixelov.
Čo sa týka rámov a "iframe", ak si to naštudujem, tak sa pokúsim s tým nejako pohrať.
Ešte raz vďaka za cenné pripomienky.

Keby nikto našiel ešte nejaké chyby, alebo mal pripomienky k mojej stránke, napíšte prosím sem, alebo mne na mail (na stránke)

Rád sa poučím, pokiaľ to je v mojich schopnostiach.
Pitness
Profil *
trošku som to tu poopravoval a pridal aj nejake nove fotečky.

Samozrejme, každá konštrukíivna kritika je vítaná, za čo vopred ďakujem.
Pitness
Profil *
Viem, že som moc veľké zmeny neporobil, ale tentoraz by som bol rád, aby ste mi skritizovali zdroják.
Nie je to nič svetoborné, žiadne css..., ale rád by som vedel, či to moje HTML je v norme.
Vopred dík
Kráťa
Profil
Já na té úvodní stránce žádné posuvníky nemám (1024x760).
Změnil bych u té spodní modré tabulky padding z 0 na alespoň 3px, aby se to tak nelepilo.
Teď je tam:
<table bgcolor="#000080" CELLPADDING=0 CELLSPACING=0 BORDER=0 width="100%">
Já bych dal:
<table bgcolor="#000080" CELLPADDING=3 CELLSPACING=0 BORDER=0 width="100%">
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0