Autor Zpráva
BestVenca
Profil *
Zdar lidi,
představuji vám svůj blog. Přál bych si, abyste moc nehodnotili desgin, ten je přednastavený, ale nezakazuji to - drobné úpravy jako čáry, záhlaví, zápatí, logo.
Spíš se prosím soustřeďte na přehlednost, obsah a funkčnost. Za kritiku i chválu děkuju.

"Čau!"
"No nazdáár!"
"Jak se vede?"
"Jde to..."
"Víš co se stane, když klikneš na tohle slovo?"
"To nevim"
"Dostaneš se na můj blog!"
"Ok. KLIK"
niCe
Profil
Pěkné, ale:

1. Patička odfláknutá, nehodí se ke zbytku strany
2. Nevím ani co ty odkazy znamenají, ale "změnit styl" a "vypnout styl" v hlavičce hází JS chybu
3. Jinak nemám co dodat.

niCe
Tomáš Hanus
Profil
BestVenca
stotožnuji se s niCe. Ještě bych dodal, že by to mohlo být trochu barevné. Je to takové pochmurné. Jinak "imitace" nějakého šanonu je zajímavá, ale když máš na stránce padesát článku, vypadají ty "kroužky" nějak nepřirozeně podle mého názoru.
Tomáš Hanus
Profil
a ještě přidám, že máš v linkách docela chaoz, treba toto http://www.bestvenca.bloguje.cz/www.4TET.cz
Mistr
Profil
BestVenca
Doplním kolegy:
(1) Píše se O mně, protože je to podle sedmého pádu.
(2) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky).
(3) Proč je v menu Archív článků některá položka psána s velkým počátečním písmenem a jiná zas s malým?
(4) Hnědé písmo na žlutém podkladě by nemuselo být pro některé spoluobčany dobře čitelné.
(5) Ve stránce http://www.bestvenca.bloguje.cz/568226-zase-tyden-pryc.php poněkud zlobí menu, ne? Alespoň v MSIE 6 SP 2.
(6) Proč máš - napříkald u článku http://www.bestvenca.bloguje.cz/568226-zase-tyden-pryc.php - v jeho patičce (krom jiného) tyto položky:
Ohodnotit spot
Novější článek
Starší článek
Proč je to jednou "spot" a dvakrát "článek"? Nelze tuto diferenci ujednotit?
(7) Chválím klikací logo.
(8) U formuláře pro komentáře k článku píšeš Tip: Číslo ve hranatých závorkách vytvoří odkaz na jiný komentář, ovšem já u článku, k němuž ještě nebyl přidán žádný komentář, žádné hranaté závorky nevidím. Uprav to ještě, prosím.
niCe
Profil
Mistr
(1) Píše se O mně, protože je to podle sedmého pádu.
Ty chlapče poběžíš vrátit maturitní vysvědčení. Samozřejmě neumíš matematiku, počítání do 6 :)

BestVenca
Jinak teď jsem se díval na ten "nový" design a zhrozil jsem se, co se s tím starým pěkným stalo. Ten kroužkovej sešit byl nesčetněkrát lepší než tahle rámečková obluda.

niCe
Tomáš Hanus
Profil
1. p. - Kdo, co?
2. p. - Bez koho, čeho?
3. p. - Komu, čemu?
4. p. - Koho, co?
5. p. - Oslovujeme, voláme!
6. p. - O kom, o čem?
7. p. - S kým, čím?

Takto nás to učili ve škole.

niCe má pravdu, Mistre :)

http://www.alter.cz/diskuze/padove_otaz.htm
BestVenca
Profil *
BestVenca
Jinak teď jsem se díval na ten "nový" design a zhrozil jsem se, co se s tím starým pěkným stalo. Ten kroužkovej sešit byl nesčetněkrát lepší než tahle rámečková obluda.


už je tam spátky ten sešit, je jsem něco zkoušel ;)
niCe
Profil
BestVenca
Už mě nestraš, jim moc smažených věcí k infarktu nemam daleko :)

Jinak četl jsem si teď jeden článek:

1.
Když jsem se vrátil z Tee-Pee tábora
Vrátil jsem se domů z týpí táboru
Nehledě na to, že ty 2 věty jsou hned za sebou, jak je to tedy se skloňováním toho tábora a s psaním týpí? :)

2.
poravdu > opravdu

3.
Máš pěkný pokoj

niCe
l007
Profil
BestVenca
BestVencův blog :: Bloguje.cz :: bestak.vaclav@volny.cz
Design by Petr Václavek ???
A to má být co?
khuazyan
Profil
Mistr, niCe, Tomáš Hanus: maturitní vysvědčení poběžíte vrátit všichni :-), píše se o mně protože je to 6. pád, LOL. "Mě" se píše ve 2. a 4. pádu, "mně" ve 3. a 6. pádu.
ehm
Profil *
teraz sa 5. p. vynecháva. čiže z polovičky 6. p. je pravda.
a khuazyan
má pravdu
ehm
Profil *
čiže z polovičky 6. p. je pravda.
to som chcel napísať inde.pardón.
Tomáš Hanus
Profil
khuazyan
Mistr, niCe, Tomáš Hanus: maturitní vysvědčení poběžíte vrátit všichni :-),

však taky jo, tak si přečti můj příspěvek a pak teprve oslovuj mě. Já tvrdil to samé. Všichni tvrdí, že je to O mně. Neshodovalo se pouze tvrzení, který je to pád, neboť se Mistr pouze upsal a mi si z toho trochu "vystřelili". Takže pozor :o)
niCe
Profil
khuazyan
Ty poběžíš vrátit vysvědčení z první třídy, protože neumíš číst. Nauč se to, prosím tě. Jasně jsem psal, že Mistr neumí počítat do 6... Ale ty jsi tuhle narážku, potažmo celý tenhle výstřelek nepochopil :) Je mi líto, jsi ztracený případ.

l007
Pravděpodobně je to šablona nebo tak něco. Ale v tomhle případě to nevadí, ne?

ehm
Můžeš mi nějako racionálně vysvětlil co to plácáš? Jdi se z tý vopice vyspat... :)
ehm
Profil *
tak ok. aspon na slovensku sa 5. pád vynecháva.
Mistr
Profil
niCe
Ty chlapče poběžíš vrátit maturitní vysvědčení
Ano, to máš pravdu. Skutečně je to dle Tebou avizovaného šestého pádu, a nikoli "mého" sedmého. Děkuji za upozornění. Snad mi může být omluvou čas odeslání mého příspěvku - cca 10 minut před druhou hodinou raní.

Omlouvám se tím kolegu BestVencovi za neúmyslnou mystifikaci.
Mistr
Profil
Tomáš Hanus
niCe má pravdu, Mistre :)
Já jeho tezi nezpochybňuji - viz výše.
niCe
Profil
Mistr
Ale no tak, nasaď úsměv a neber to tak vážně, ne?

ehm
Netušim. Ale vim, že se na Slovensku vynechává třeba háček nad písmenkem R.
ehm
Profil *
niCe
to je pravda.
Mistr
Profil
niCe
Ale no tak, nasaď úsměv a neber to tak vážně, ne?
Promiň, opomněl jsem doplnit smajlíka. :-)

A nemusíš mít obavy, neberu to zas tak moc vážně. ;-)
gisen
Profil *
Title je na každý stránce stejný
Mistr
Profil
gisen
Title je na každý stránce stejný
Již jsme na to výše upozorňovali. Ovšem opakování je matka moudrosti...
BestVenca
Profil *
koukám že se tu řeší pády.... chjo... :-D
BestVenca
Profil *
týpí (http://cs.wikipedia.org/wiki/T%C3%BDp%C3%AD)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0