Autor Zpráva
vrabecek17
Profil
http://vhp.ic.cz/

Prosim o kritiku :) neni tam obsah, ani nikdy nebyl a pochybuju ze nekdy bude, ale je to validni (XHTML / CSS ) a optimalizovano pro IE, Operu a FireFox.

jsou tam jeste maly nedostatky , hlavne barvy pisma a odkazu a hover efekty ale to doladim az budu mit cas.

Diky :)
Railbot
Profil
Iko dole jsou celkem zbytečnost. Název weu v hlavičce není moc čitelný, graffity písmo není moc kůl. Hlavička není klikací.
vrabecek17
Profil
Railbot: nojo graffiti pismo neni cool ale tahomou to delat mi prijde pitomy :D nemam moc dobrejch fontu :( hlavicka klikaci bude ,ale nvm kdy nemam cas :D
Tomáš Hanus
Profil
vrabecek17
co je prosím toto? "Toto je uz asi 8.my design teto stranky."

Někde diakritiku používáš, někde ne. Co takhle to sjednotit?
Neměl by jsi podtrhávát to, co není odkaz. Mate to čtenáře, viz http://vhp.ic.cz/index.php?page=kontakt
Podívej se sem: http://vhp.ic.cz/index.php?page=bio. Najdeě zde určitě zvláštnost. V odkaze máš "Něco o mně" a v nadpisu stránky je "Něco o mě". To si mám vybrat? :o)

Na kód jsem nekoukal. Na grafiku nevím co řict.

neni tam obsah, ani nikdy nebyl a pochybuju ze nekdy bude

A proč teda ty stránky existují? Mají nést nějakou informaci, bez obsahu na ně bude těžko někdo chodit, nemyslíš?
vrabecek17
Profil
Tomáš Hanus: nojo to s tim MNE a ME bych neresil ,to tam je jen tak :D stejne tam je lorem ipsum...stranky me bavi delat tak proto je delam i kdyz sou prazdny :D
Railbot
Profil
vrabecek17
stranky me bavi delat tak proto je delam i kdyz sou prazdny :D
Proč ne. Jen tak dál. Nenech se odradit pokud tě to baví. Časem třeba najdeš i nějaké téma a zapojíš do webu i obsah.
Tomáš Hanus
Profil
vrabecek17
Jasně, nechtěl jsem tě od ničeho odrazovat, to vůbec ne. Ale zkus si navrhnou nějakou stránku (design) podle nějakého tématu. Pokud tvoříš, že ani nevíš co, většinou je z toho uplná blbost. Jen tak dál ;)
vrabecek17
Profil
Tomáš Hanus: nemam tema :D jej popremyslim ...
Tomáš Hanus
Profil
vrabecek17
určitě máš nějaké koníčky nebo něco. Témat je určitě spostu. Chce to je na začátku vydržet a nenechat se odradit. ;)
vrabecek17
Profil
Tomáš Hanus
jojo na neco casem urcite prijdu...


CHECKUJTE ZNOVA www.vhp.ic.cz/

opravil sem par veci ktere mi byly vycitany:

+pridano klikaci logo
+zmena barvy IC listy na cernou
+zalozka na hlavni div (predtim na <a name=...
+zmena barevneho schematu Knihy navstev
+validita knihy navstev (alty k obrazkum atd..)
+odstraneny ikonky ze spodku stranky a nahrazeny prostym textem

dale byly provedeny tyto zmeny:
+zmenena barva pisma na bilou + zmena barvy odkazu
+v knize navstev zmenseno pismo v hlavicce kazdeho prispevku - kuli prehlednosti
+milion dalsich malych nepodstatnych zmen
Plaváček
Profil
vrabecek17

Co, prosím, znamená tohleto slovo - "CHECKUJTE" ? To je čínsky?
vrabecek17
Profil
vrabecek17
ja nvm ale casto to rikaj ti vypatlani hiphoperi :D znamena to jako "zkouknete"
KGW
Profil
Tohle vyhoď:
"Optimalizováno pro Internet Explorer, Operu a FireFox při rozlišení 1024x768."
A ti ostatní co?
shelly
Profil *
vrabecek17
Oprav text na hlavní stránce...8my...sem...a chybí diakritika...v odkazech diakritika chybí u popisu odkazů - chlastačka je dobře...
Jinak mně se to líbí...
vrabecek17
Profil
KGW
no co se tyce prohlizecu tak tyhle 3 zabiraj 99.5%. navic mam stranky validni takze by mely jet i v jinych prohlizecich zejo...a co se tyce rozliseni , tak to jede taky vsude , akorat na velkych monitorech to vypada asi trochu blbe...ale nvm co mam delat...to vyresim mozna casem esi to nejak jde. Stejne ma ta stranka nulovou navstevnost a nema ani obsah.

shelly
jj ty texty jsou vsechny tak prozatim..diakritika nekde je a nekde ne...a to co je v sekci Odkazy to pridavali navstevnici...
Mistr
Profil
vrabecek17
K výše uvedenému doplním:
(1) Nejsem ornitolog, ale ten pták je vrabec, jo?
(2) Mezi řádky bych udělal větší mezeru. Špatně se to, dle mého názoru, čte. Možná bych popřemýšlel i nad mírnou úpravou barvy písma.
(3) Dělají Ti problémy háčky a čárky, že je celá vstupní stránka psaná kratce cesky?
(4) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD v HTML kódu stránky).
(5) V rámečku Počítadlo si za tečky u data doplň mezery.
(6) Chválím klikací logo.
vrabecek17
Profil
Mistr
(1) jo ten ptak je skutecne vrabec...pta se me na to kazdej druhej :D ...nasel sem ho na googlu pod heslem "passer domesticus" (vrabec domaci) JE TO VRABEC !!!
(2) vysku radku sem poupravoval na 135% , mozna tam dam kampu vic...barva pisma je bila, nvm..maknu na tom...
(3) jj sem zvyklej na anglickou klavesnici kvuli programovani...diakritiku bych dodelal ale az tam bude nejaky smysluplny text. dyt ty stranky nemaj obsah tak co bych se u tech par slov sr*l s diakritikou zejo...
(4) nojo, tim ze tam nemam obsah tak sem zatim nedelal nic s title...snad casem ;)
(5) nechapu , kaslu na to ;)
(6) diky :D

dik za kritiku... ;)
minsky
Profil
ad 5. chtel tim rict ze kdyz pises datum, tak za teckama udelej mezery.. mas tam V provozu od 14.8.2007, 13:00h
ja bych to napsal stylem: V provozu od 14. 8. 2007 13:00h
Railbot
Profil
minsky
Píše se to správně bez mezer.
minsky
Profil
to je **** :) kdo chce tak si to vygoogli nakej ten stylopis.. me by se tam i naka ta pekne zformatovana mezirka libila ;)
vrabecek17
Profil
minsky
proste mam to chapat tak ze ta stranka je uplne dokonala ? asi jo kdyz jediny co mi lidi vytykaj je ze mam nekde chybu v pravopisu nebo mi chybi diakritika...nebo mi kritizujou fogla v logu ze to neni vrabec...takze chapu dobre ze jsem stvoril upe mega super page ? :D
minsky
Profil
@ vrabecek
no me se neptej, nejsem profik v tomto oboru, kazdopadne ti sem lidi napsali nejake ty pripominky resp nedostatky.. ja taky nevim esi to je vrabec nebo ne ale myslim si to podle kontextu a to logo se mi i libi ;) hlavni je co se libi autorovi resp klientovi !!!!
vrabecek17
Profil
minsky jj to je hlavni...me se to libi :D
Mistr
Profil
minsky
Děkuji za vysvětlení. Je to přesně tak, jak jsem myslel.

Railbot
Píše se to správně bez mezer.
Odkud čerpáš oporu pro toto své tvrzení? Já bych psal datum s mezerami - viz například http://interval.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus- psani-cislovek/ (je to asi ve dvou pětinách stránky). :-)
vrabecek17
Profil
no nvm podle me tohle je kritika stranky a zatim se tu kritizuje akorat chybejici tecka ci mezera, diakritika a hrubky :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0