Autor Zpráva
wizard
Profil
www.hainz.cz/whitehat
Taps
Profil
wizard
Přidal bych nějakou hlavičku. Je to velmi pěkný design.
Dero
Profil
Není. Jsou to moderní prvky splácané dohromady. Zejména levý sloupec se nevydařil.
Tomáš Hanus
Profil
ani moc né, jak se to veme. Je to přehledné a podle mého názoru je to i dobře rozvržené. Ale grafikou tento web moc neoplývá. Vidím ta, dva, možná tři grafické prvky, to je všechno. Takže design - nevím, co bych ti na to odpověděl. Je to pěkné, ale moc jsi designu nedal.

Souhlasím s Derem. Několik splácaných prvků dohromady.
wizard
Profil
To jsem si myslel.

Chystám následující úpravy:
- zmizí seznam "Služby"
- prostřední sloupec se torchu posune vzhůru, aby byl první řádek textu ve výšce okolních sloupců
- změním tlačítko "odeslat"
- místo seznamu "Služby" pak přijde odkaz na jeden můj projekt, podrobné kontakty a možná odkaz na flickr

Máte-li další nápady či dobré rady... sem nimi

díky
Railbot
Profil
wizard
To po straně je mech nebo tráva? Asi tráva, růst vertikálně jsem ji ještě nikdy neviděl. Obsahově také nic moc. Hromada blábolů a skutek utek. Podívej se na tu tvou přístupnou a použitelnou prezentaci bez obrázků.
Máš tam nějak moc meta tagů. &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; není pěkné, padding neznáme? Kontaktní údaje do <address>. Kdo za tebe prosím tvoří ty profesionální internetové stránky?
wizard
Profil
Railbot: No jo, já vim, v době kdy jsem to tvořil mi tyhle věci nedělali hlavu, proto otázka zní: "Je tohle moderní design?" a ne "Je tohle dobrá stránka?"
Railbot
Profil
wizard
Jasně. Není. Má to moderní barvy, ale to je asi tak všechno. Nic si z toho nedělej, ona je vůbec otázka co je to moderní design.
Tomáš Hanus
Profil
"Je tohle moderní design?" a ne "Je tohle dobrá stránka?"
Není. Je to "bílá tabule" s nějakým náznakem moderního grafického prvku. O moderním webu tedy řeč být nemůže.
wizard
Profil
Railbot
No, nedělam si z toho nic :)

Ten mech je tráva, možná neroste vertikálně, ale už jsem jí viděl růst vzhůru nohama někde v nějaké CSS galerii.
Ludivitto
Profil
Není.
aisukriimu
Profil
Mne hlavne vadi ta tretina bieleho miesta na pravo. :) Mozno by to bolo lepsie vycentrovat. ;) Su totiz ludia, ktory maju este lepsie rozlisenie ako ja a oni mozu mat aj polku stranky bielu. A mna to nahodou docela odrari od citania...
art4web
Profil
Dero to presne vystihol. Trendové prvky ktoré su splácané spolu.
niCe
Profil
Můj postřeh je, že je to taková přeplácaná, nesourodá, strakatá koláž. Souhlasím s kolegy výše.
zkus to nějak ujednotit. Vzpomeň si na pohádku o pejskovi a kočičce, kterak pekli dort. A přidali do něj kdeco a pak se divili, že měli anální průjem. Prostě važ nad tím co tam přidáš, někdy méně znamená lépe.

niCe
kvok
Profil *
Já tomu říkám "iluze dobrého designu". A takové stránky se mi líbí, takže i tato.
css-temps
Profil *
vypni si zobrazovanie obr. a kukni sa na to
css-temps
Profil *
"Má práce je graficky nápaditá, přístupná a použitelná. "

no to teda neni pristupne ani keby si co xcel....
css-temps
Profil *
Mne hlavne vadi ta tretina bieleho miesta na pravo. :) Mozno by to bolo lepsie vycentrovat. ;) Su totiz ludia, ktory maju este lepsie rozlisenie ako ja a oni mozu mat aj polku stranky bielu. A mna to nahodou docela odrari od citania...

asi som ten pripad.... mam to ledva na polovinu obrazovky.... (1280 x 1024)
shaggy
Profil
A nápadité tiež nie. Ešte jeden web na ktorom uvidím trávu, alebo nejaké ovocie, tak ma porazí.
Ale hej, chce to byť moderný dizajn. Má to tie chrumkavé obdĺžniky so zaoblenými rohmi, tiene (stíny pre neslovákov :P ) a veselé farbičky. Lenže moderný neznamená okopírovať pár nápadov z nejakej css galérie. Aj nová Dacia okopírovala pár dizajnérskych prvkov, ale moc moderné auto to nie je.

P.S. niekam sa ti stratil H1 tag.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0