Autor Zpráva
Thommas
Profil
Zatím je to jen úvodní stránka. Texty mi časem pošle kamarád (pro něj ten web dělám) btw. budou anglicky...
Chtěl bych zkritizovat design, kód ... nic moc jinýho tam stejně k hodnocení není:D

http://www.xma.kx.cz/koston/index.html
Thommas
Profil
Teď na to koukám v IE a položky menu jsou níž než by měli...?
barter
Profil *
to menu je naky divny, nevyrazny a takovy moc daleko od obsahu a tak...prostě jako by tam na stranku ani nepatřilo
Thommas
Profil
Nj, taky myslim, ale zrovna tohle on chtěl a nedá si to vymluvit....
Sirius
Profil
Design se mi líbí, je jednoduchý, přehledný a působivý.
niCe
Profil
Thommas
Předně Ti doporučuju podívat se na to v IE6. Pak, až to nebude rozházené, ti to rád zhodnotím.
niCe
Thommas
Profil
Thommas
Teď na to koukám v IE a položky menu jsou níž než by měli...?
Nevím, jak to opravit...všiml jsem si toho, až když jsem to postnul...
Thommas
Profil
nICe: Opraveno, zhodnoť prosím...
niCe
Profil
No, sice to neni rozházené, ale celé to působí chaoticky. Zkus to nějak ujednotit, držet se linií a ne tenhle odkaz sem, a druhej o 10px doleva a 30px nahoru. Text v menu je nečitelné, nemá atl ani title a při vypnutých obrázcích....

Dále - nepodtrhávej nadpisy, podtržení je zpravidla pro zvýraznění odkazů.

Kam chceš psát ty "links" ? Pod to do patičky?

Taktéž fotka by chtěla trochu upravit, je podle mě až moc vyšišovaná vzhledem ke zbytku webu.

Není klikací logo.

Toť asi zatím fše, niCe
Thommas
Profil
NiCe: Podle mě si hledal uplný kraviny a ani jsi se pořádně nekoukl:D Klikací logo tam není, protože tam je odkaz "HOME"...2 jsou zbytečnost.
Obrázky v menu, nejsou obrázky, ale pozadí...takže to logicky nemůže mít alt a title nepovažuju potřebný, když je na obrázku napsáno kam vede. Při vypnutých obrázcích se vše zobrazuje korektně...Rozházené je to samozřejmě schválně a čitelné podle mě bez problému...jsou to jen natočené "normální" (rozuměj s klasickýma křivkama) písmena. Schválně to nejsou nečitelný "graffiti"....zatím nikdo neměl problém se čtením.
Podtržený nadpis jako jediný beru na vědomí, zauvažuju o tom...

EDIT: Ne všichni chtějí mít web jako podle šablony a držet se línií...na jaknaweb fóru mi naopak říkali, že to je jednoduchý, přehledný....
Fotka zatím není definitivní, po prázdnináh budou fotky ze studia, toto je jen návrh

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0