Autor Zpráva
mv
Profil *
Zajímalo by mně co říkáte na stránky počechách.cz uvítám jakoukoliv rozumnou kritiku
Railbot
Profil
Logo ve mne vzbuzuje pocit stavební společnosti. Ne webu o cestování a ubytování. Navíc mi přijde docela malé, nevýrazné. Při zvětšení písma se web lehce rozsypává. Grafika je zastaralá, taková mdlá. Dost hrozný je ten ohrnutý roh vpravo nahoře. Detail zařízení mi přijde chaotický, neuspořádaný. Ve formuláři hledání jsem zatrhl dvouhvezdičkový hotel, nespecifikoval lokalitu a přesto mi výsledky předhazují hotely všech možných tříd. Nelíbí se mi, že strána kontakty se nachází na jiném webu. Po kliknutí na logo Informservice se opět dstanu na Pocechach.cz, zmatené.
skranc
Profil *
me se to celkem libi, jen bych v pravo nahore ubral efekt ty "odfouknuty stranky"
skranc
Profil *
jojo, mozna by to chtelo do toho loga bo do webu nejak zakomponovat trikolooru heh
Taps
Profil
mv
Někde máš chybu v javascriptu.
mv
Profil *
Railbot

Většinu těch věcí co se ti nezdá bohužel zákazník požaduje to logo a ohnutý roh včetně jiného webu pro kontakty atd. Jen mě trochu překvapuje názor na detail toho zaříze mohl by si mi pls. upřesnit co ti tam přesně nehraje? a jestli jsi se díval i na turistické tipy
Railbot
Profil
mv
Z homepage webu jsem si ve formuláři zatrhnul dvouhvězdičkové zařízení, nci dalšího nespecifikoval a stejně mi to předhazuje všechny možné zařízení, ne jen dvouhvězdičkové. Špatný filtr ;)
mv
Profil *
Railbot
Tenhle problém je spojen s tím že všechny zařízení v databázi nemají označení hvězdičkamy z 5000 je označeno asi 400 pokud bych to teď zapnul správně tak se mi bude zobrazovat jen necelá desetina databáze což asi není moc good
habendorf
Profil
mv

Pak by to ale mělo být jasně označeno. Prvně vypsat dvouhvězdičkové a potom s nějakým vysvětlením zřetelně odděleně zbytek.
mv
Profil *
habendorf
to je ovšem dobrý nápad diky moc
minsky
Profil *
na muj vkus moc modree barvy, trebas u odkazu by mohl byt alepson tmavsi odstin, a krapet vyraznejsi hover style pro odkazy... (nejen zmena podtrzeni)
niCe
Profil
Já jen lehce doplním. že položka menu "výlety" je v IE6 hozená na další řádek.

V IE6 jsou další chyby:
Část <selectu> okres je skryta, pravděpodobně overflow:hidden?

V tom rámečku Kostel sv. Jakuba Většího máš ve spodní části nádherný odkaz ve formátu http:///. Bohužel tento odkaz vede zcela nepochopitelně na neexistující stránku...

Ta spodní zelená část je celá obrázek? Podle mě není zrovna ideální, aby byl ten text, co tam je napsán, obrázkem. 1. Nejde označit a zkopírovat, 2. Nevidí jej vyhledávače. Navíc to 5-písmenné slovo v bílém rámečku nepřečtu - PEONA? Ne, už jsem si přečetl vedle, že je to Petra...

Ten samý nešvar je ve žlutém rámečku "Hotel Baroko". Opět text, který je obrázkem. Po webu se pohybuje nezanedbatelné procento uživatelů, kteří mají obrázky vypnuté. Je ti jasné, že ti pak neuvidí nic?

Za znakem &copy; se píše mezera.

Zkus si na stránce něco označit myší. Chci označit jen krátký výsek textu, ale ejhle, označuje mi to celou stránku. Tohle často způsobuje absolutní pozicování některých prvků, netušim, jak to tam máš ty.

Máš na všech stránkách pořád stejný titulek.

Chudákům penzionům a hotelům nijak nechráníš emailovou adresu před spamboty.

Nemáš klikací logo.

Toť zatím fše,
niCe
Mistr
Profil
mv
Zkus si v MSIE 6 SP 2 něco ve stránce označit. Třeba část textu. Jak to jde? EDIT: A, koukám, že už to zaregistroval i kolega niCe.

Myslím, že pěkně nevypadají názvy penzionů v různých velikostech písem - jednou vše velké, jinde klasika počáteční velké, ostatní malé, na jiném místě zas vše malé. Proč to neujednotit?

Ke stránce http://www.pocechach.cz/search.php?detail=9990007142 mám výhrady:
(1) Co je to za adresu? /463 6, 463 64 Lázně Libverda
(2) Před dvojtečkou se nedělá mezera.
(3) Takhle se píš e-mail? info
www.lazne-libverda.cz


Na závěr: čím se liší Tvůj katalog od například tohoto?
mv
Profil *
Mistr

v čem se liší" například v takovýchto tipech detailu
nebo v katalogu turistických tipů A jde o projekt na zakázku takže ten nápad není z mé hlavy
Petr---
Profil *
Když je to po Čechách, tak proč jsou tam i údaje z Moravy a Slezska?
Mistr
Profil
mv
jde o projekt na zakázku takže ten nápad není z mé hlavy
Aha.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0