Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Zdravím všechny,
poté, co jsem si zkusil vytvořit nové logo, jsem také zkusil jen tak zběžně navrhnout design na mé stránky.

Jedná se pouze o nápad, takový črt, ale byl bych rád o posouzení, jestli se vyplatí pokračovat v kreslení tohoto návrhu, a jestli je tedy koncept lepší, než současný vzhled. (Já myslím, že jo :-))

Díky všem, sTeeVe
mantisa
Profil
sTeeVe

ahoj,

z Tvých děl je vidět, že grafický cit máš, to je bez debat. Ale tvůj styl se mi spíš hodí do umění, jako je malování obrazů (postav, krajin).

Na webdesign mi to moc nesedí, je to takové "moc umělecké" a ztrácím se v tom. Rozvržení je chaotické.
Celý vzhled je pak založen na šipkách (ten starý) a písmenu "S" (to zůstává i na webu novém).

Navíc nevýrazné barvy. Na notebooku vidím mizerně písmeno "S" v horním černém obdélníku. Vím, že notebook nemá dobrý monitor, ale weby jdou dělat, aby byly dobře čitelné na různých monitorech.

Divný tvar v hlavičce mi nahání trochu hrůzu.

Toť má kritika...
sTeeVe
Profil
mantisa: díky za reakci, musím říct, že máš úplnou pravdu, už jsem někde psal, že od dětství spíše tvořím umělecké práce - kreslím, maluju, tvořím, a tak hlavně dělám počítačovou grafiku, ale teď chci, aby bylo vidět, že mám spíše umělečtější sklony

aby bylo jasno - to uprostřed je jen obrázek jiného designu, teď to asi chaoticky vypadá, v konečném důsledku to snad ale bude působit jednodušeji

s tím S - jednak to byl trochu účel, aby bylo slabší, ale je to 80% průhlednost, takže by úplně nečitelné být nemělo
Ludivitto
Profil
Ahoj,

ale teď chci, aby bylo vidět, že mám spíše umělečtější sklony

Pokud chceš dát světu najevo, že umíš pěkně kreslit, tak si vytvoř nějaký pěkný "klasický" design (to tvůj nový návrh bohužel není) a portfolio si naplň pořádnými výtvory tvých uměleckých sklonů a nebo jdi úplně jinou cestou něčeho úplně jiného, netradičního. Klidně i malovaného. A ať je poznat, že je to malované..nebo umělecké (otázkou je, co je to umělecké).

P.S.: Tvůj stávající web se mi líbí více než tvůj nový návrh.
Peter Kincel
Profil
Pôvodný design sa mi páči viac, je taký príjemný a čistý. Nový je síce tiež pekný, ale nie je to ono. Potrebovalo by to nejaký výraznejší prvok, takto je to len mnoho obdĺžnikov a písmeno S. Možno by stačila zapamätateľnejšia a výraznejšia hlavička. Inak čo tak vytvoriť v tom návrhu nejaký obsah? Takto to pôsobí dosť metúco a možno pekne upravený text a prípadné obrázky tomu pridajú viac života ;-)
sTeeVe
Profil
Takže všem moc děkuji za reakce, byl to jen návrh, na kterém budu dále přemýšlet.
Prosím moderátory, aby to zavřeli, děkuji.
Vladosik
Profil
Prosím moderátory, aby to zavřeli, děkuji.
Proč to neuděláš sám?
Dero
Profil
sTeeVe: Odkaz pod tlačítkem "Poslat zprávu".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0