Autor Zpráva
karel
Profil *
Ahoj,

posílám k posouzení svůj web, je to ještě trochu nehotové (chybí pozadí, což bude asi vertilální tmavomodro-světlemodrý gradient). Přesto bych raději zjistil Vaše názory již v této fázi: kristalka.php5.cz.

díky za kritiku,

Karel
Taps
Profil
karel
1) chybí klikací logo
2) po kliknutí na odkazy
Warning: require() [function.require]: Unable to access ./tridy/fotogalerie.php in /www/6/site34276/wwwroot/konfigurak.php on line 7

Já si myslím, že by jsi měl dát web k hodnocení až bude hotový.
karel
Profil *
jasně, omlouvám se, odkazy ještě nefungují, šlo mi spíše o celkový dojem, layout atd.
r0me0
Profil
sorry, ale nejdříve to nastyluj tak, aby se to zobrazovalo ve všech prohlížečích stejně a až poté dej hodnotit
karel
Profil *
hmm, no, ono to ještě včera bylo OK, já optimalizuji pro FF a IE, ale teď mám přístup jen k IE a udělal jsem tam nějaké úpravičky, tak se to asi rozhodilo. Sakra.

Tak sorry, třeba mě smažte, nebo mi dejte černej puntík :-/

Já to dodělám celý a pak se zase ukážu :)

K.
minsky
Profil *
okno nove zpravy msgboxu mi ve FF prekryva posledni pridany vzkaz...
text : Osobni stranka vecneho studenta..... je spatne citelny, tmave modre pismo na sedomodrem obrazku se necte dobre, trvalo mi dlouho nez jsem pochopil ze jde o osobni web..
menu bych necentroval do stredu ale mozna aj doleva ;)
karel
Profil *
druhý pokus ....

tak funguje úvodní stránka a blog, pls zhodnoťte...

Karel
kajaman
Profil
pls zkritizujte, design už je hotový...
k.kristalka.php5.cz
aisukriimu
Profil
Stary design som sice nevidela, takze nebudem porovnavat , ale len hodnotit.

Logo sa mi paci, ale mensie pismo je necitelne. Avsak to pod tym sa mi zda akesi preplacane, neprehladne...Menu je nevyrazne, pohraj sa s farbou pisma. Na tvojom mieste by som zarovnala odstavce nalavo a pouzila bezpatkove pismo. Este by som povedala ze paticka je nalepena na koniec stranky, skus padding. A nepaci sa mi to "prispevek...", uz len preto, ze to mam popodciarkovane cervenou. :P

Btw, ja sama sa tvoreniu stranok este viac menej zaucam, takze nazory inych budu mozno dolezitejsie. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0